Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, ja nie zasłyszałem wcześniej i niestety mogę to powtwierdzić nie polecam Robiłem przegląd u nich samochodu po zakupie – wymiana oleju, hamulce, końcówki drążków – takie tam. Zrobili, cenowo ok, początkowo zapowiadało się fajnie i rzetelnie. Ale zaczęły się problemy z terminowością i takie drobiazgi typu, że po wymianie końcówek drążków sam musiałem jechać „rozkraczonym” samochodem do pobliskiego FeuVerta (dalej strach było jechać) Potem oddałem na usunięcie problemu z sondami lambda, bo przy pierwszym podejściu nie zdążyli. Tu już się przeciągało wszystko. Odbiór o kilka dni. Kilka razy słyszałem, że samochód będzie gotowy za godzinę, a potem do końca dnia nie odbierali telefonu. W końcu odebrałem – ale następnego dnia engine check wyskoczył znowu z tym samym błędem. A w międzyczasie kupiłem u nich reflektory – w rozmowie wcześniej powiedziałem im, że szukam ksenonów europejskich do cabrio (mam wersje USA), potem powiedzieli mi, że mają akurat namierzone u kogoś z rozbitego z tyłu samochodu. Cene podali dobrą, zapłaciłem. Było to ponad miesiąc temu. Kilka razy przez telefon słyszałem, że za godzinę mi je przywiozą. Od tego tygodnia telefon wyłączony, na maile nie odpowiadają, strona internetowa nie działa…. :?

 

Nie znalazłem sekcji na forum „warsztatów których NIE polecamy” dlatego pisze tutaj ku przestrodze innych – Bavarianworks nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Szukam mechanika najlepiej z Ząbek ,Wołomina ,Zielonki lub Targówka. Chodzi o BMW e46 330d a do wymiany hamulce przód i chłodnica wody. Mam na oku dwóch mechaników jest to Doktor Krośniak, Ewa Kroszkiewicz przy ul bocznej w Wołominie albo Auto-wróbel na Łodygowej w Warszawie. Miał ktoś z nimi styczność? Czy ewentualnie są jacyś inny rzetelni mechanicy w okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w Wołominie masz pod nosem taki wypas, robią bmki z pasją i znają się na rzeczy

ew. masz też tam hamownię i czipa możesz zapodać :D

http://www.zientara.com.pl

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze chyba dwa dni jak widać na necie :mrgreen:

szybki remont :whistle:

to nie jest dział autoreklamy tylko polecanych warsztatów przez forumowiczów.

A wychwalanie zientara.com (Twój wujek, tak?) to nie reklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a co przeglądu nie przeszedłeś tam? :mrgreen:

tam parę osób sprawdzało bryki przed zakupem/naprawiało.

nie pisze żadnych peanów pochwalnych jakie wspaniałe bryki,jak wspaniale robią.tylko że można coś tam zrobić.

ocenić może później sam zainteresowany.

jak nikt nie narzeka łącznie ze mną to znaczy że ok.

więc gdzie tu autoreklama?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój przegląd się nie martw.

 

Tylko dość aktywny jesteś w tym wątku i ciągle ten sam warsztat, więc ... dopisz, że to Twój wujek, załatw jakiś rabacik i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nietypową sprawę.

Potrzebuję miejsce w Grodzisku Mazowieckim, lub okolicach, gdzie wymienię koła z zimowych na letnie (z wyważeniem oczywiście itp ;) ), a ponadto będę mógł przy okazji wymienić klocki z tyłu (z czujnikiem).

Może ktoś kogoś polecić ?

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ktoś poleci jakiś warsztat w zachodnio-południowej części warszawy

 

ACS raszyn dla kompleksowych spraw, Warsztat pompa (ujazdowskie) do obslugi adhoc i X drivea.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za polecenie ACS w Raszynie. Trafiłem tam z "pływającymi" światłami w X3.

Pan Adam, mimo, że był zawalony robotą, znalazł czas na zdiagnozowanie problemu.

Zamówił potrzebną część i za 2 dni światła zostały naprawione.

Bardzo się cieszę, że miesiąc temu skończyła się gwarancja i nie muszę już jeździć do ASO :-)

W przypadku kolejnej awarii (chociaż w tej X3 chyba wszystko co miało się popsuć już się popsuło),

na pewno wrócę do ACS :-)

mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kolejnej awarii (chociaż w tej X3 chyba wszystko co miało się popsuć już się popsuło),

na pewno wrócę do ACS :-)

mac

 

nie martw sie, w dniu gdzie w koncu naprawilem wszystko co moglo pasc.. padla klima, jeszcze nie raz odwiedzisz mechanika w tym roku :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy szukam firmy zajmującej się regeneracją tarcz sprzęgłowych w Wa-wie lub okolicach, polecicie kogoś?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączenie czujnika poziomowania do xenonów. Czyli, że trzeba zamontować nową wiązkę kabli wraz w wtykiem podłączyć do czujnika i ta wiązka chyba podłączyć od razu do bezpiecznika ??? tego nie wiem jak to ma być, czujnik zamontować i zaprogramować.

Druga rzecz to podłączenie uniwersalnego zestawu do spryskiwania xenonów pod przekaźnik który zakupiłem, schemat podłączenia już sobie rozrysowałem wraz z montażem i wiem jak to zrobić, ale wolałbym żeby to zrobił dobry elektryk. Części wszystkie będę miał niedługo do tego, do zrobienia jest przeciągnięcie 2 kabli do kierowcy pod przycisk, montaż spryskiwaczy do reflektora i zbiornika do spryskiwaczy oraz montaż przekaźnika i ukradniecie prądu od świateł mijania lub pozycyjnych poprzez złodziejkę do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój elektryk wiązki jest w stanie położyć, podłączyć, jeżeli masz schematy to pewnie bez problemu.

Gorzej z ewentualnym programowaniem bo do BMW oprogramowania nie ma. VAGa ma w jednym palcu, a BMW to ... dotyka się raczej do mojego tylko.

 

Mieści się w W-wie na Instalatorów.

Jeśli chcesz, to namiary mogę Ci na PW rzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przeprowadziłem się ze śląska do Warszawy i nie znam tu dobrych mechaników.

Potrzebuję zmienić klocki z przodu w e92 335i.

Kogo polecicie? Moze jakiś warsztat na Żoliborzu lub w okolicy?

 

Jakiś spec od zawieszeń?

 

Dziękuję.

 

Jak chodzi o proste sprawy i biorac pod uwage twoj drugi samochod w liscie jest ASO BMW :)

Jak chodzi o skomplikowane to na polnoc Warszawy inni beda lepiej wiedzic :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.