Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

a ja z pełną premedytacją polecam:

Tomka czyli TOBI CARS

602-269-062

Dąbrowa Górnicza

Józefa Wybickiego 1a

Dlaczego ?

- Rzetelny fachowiec od BMW

- Spokój , opanowanie + fachowa wiedza pozwala mu na naprawę niemożliwego...

a przy tym szanuje nasz czas i portfel....

PawełM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję kupić opony w przyzwoitym stanie, szukam używek bo za rok planuję zmienić rozmiar felg. Na allegro widzę same szroty 10-letnie. Ma ktoś namiar na jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę używanych opon w okolicach Jaworzna, Chrzanowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Katowic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Okolice Rybnika-Racibórz-WOdzisław-Żory-Jastrzębie- przejrzenie i regulacja dachu cabrio. Wisi mi delikatnie podsufitka od strony pasażera, tak jakby czegos brakowało. No i nie dociska (moim zdaniem) tak jak powinna szyba od kierowcy. Prosze o jakieś na miary na dobrego i taniego :) Mechaniora.

 

 

Temat wiszącej posufitki ogarnięty, ale i tak dałbym do sprawdzenia mechanizm zamykania dachu.Ma ktoś jakieś pomysły.?

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o dobry warsztat, to mogę polecić firmę, która usuwa wgniecenia samochodowe bez lakierowania.

Zrobili auto mojej żonki ( dla zainteresowanych mogę pokazać w okolicach bielska ich dzieło ), tu macie zdjęcie:

http://img713.imageshack.us/img713/4338/m27l.jpg

 

Link do strony mwalczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Szukam warsztatu w Częstochowie lub okolicach ponieważ w moim bmw zauważyłem nagłą utratę mocy po tym jak auto stało kilka nocy na dworzu.. Po zdjeciu osłony widać że były tam myszy i prawdopodobnie coś przegryzły..Temat dosyć pilny więc czekam na jakies info..Pozdawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno żadna reklama i nie zarejestrowałem się w tym samym dniu:D Postów nie piszę bo większość problemów/dylematów z samochodem jakie mam znajduje na forum :)

Wymieniałem u nich zawieszenie i ostatnio czujnik położenia wałka. Ceny są na pewno konkurencyjne i opłaca mi się jeździć do nich z Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.