Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Poszukuję DOBREGO lakiernika w rejonie Tychów dla mojej e34 bo kilku poprawek wymaga. Szukam kogoś kto zrobi to dobrze i nie zrobi z samochodu kameleona a w dodatku ceny będzie miał w miarę rozsądne. Oczywiście wiadomo, że za darmo czy pół darmo to nikt nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Potrzebuje wyprostować felgi znacie jakiś dobrych fachowców mam bicie na kierownicy + buczenie z tyłu.

 

Na prawdę dobry, rzetelny serwis felg ma BOMA w Katowicah przy ul. Krakowskiej 158, za prostowanie alu felgi 17' zapłaciłem u nich 130 zł : prostowanie 100 zł na maszynie + dodatkowe opłaty związane ze zdjęciem, założeniem opony i wyważeniem koła 30 zł, gdzie i innych "fachowców" słyszałem kwoty 300-400 zł kiedy jeszcze felgi na maszynę nie założyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym oddać auto do posprawdzania i drobnych napraw (ogrzewanie, nierówna praca silnika, woda pod nogami) w okolicach Katowic - ktoś poleci jakiś warsztat?

 

Tylko Krystian na Dudy-Gracza i M-Auto w tych okolicach są spoko czy jeszcze gdzieś warto uderzyć? :) może gdzieś jest coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze polecam Krystiana

zrobi bardzo dobrze a jest dużo taniej niż w serwisie

tylko musisz zaraz na początku powiedzieć co ma zrobić bo nieporozumienia z nim wynikają z tego że jak nie zaznaczysz że tylko to zrobić to on jest perfekcjonista i ponaprawia wszystko co w aucie niesprawne

no i u niego nie zdarza się by coś uszkodzili lub coś z auta znikło

ma dostęp do używanych części więc nikomu nie wmawia że wszystko musi być nowe

no i ma dużo zaprzyjaźnionych elektroników więc jak padnie jakiś moduł nienaprawialny to i tak próbują go naprawić

oczywiście nie może kasować jak Jasiu w garażu bo ma wszystkie narzędzia i komputery a nie tylko młotek i łom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że jak chcę zrobić takie pierdółki jak np. źle chodzący centralny czy źle działające ogrzewanie, to chyba lepiej jechać do kogoś mniej kasującego niż Krystian?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś styczność z KARLEX w Katowicach ? naprawa zderzaków http://www.zderzaki.pl/

 

Druga sprawa.

Czy w mobil klimacie na Warszawskiej założą mi nowy nosek i zderzak m-pakiet i podłączą halogeny, żeby wszystko elegancko śmigało czy raczej takimi sprawami się nie zajmują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja poproszę o poradę

szukam taniego lakiernika co zrobi mi tylko krawędzie błotników

mam bardzo dobrego tego co zawsze polecam ale on mówi że nie ma co bawić się w takie kawałki tylko zrobi całe błotniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

mam dość spore obtarcie zderzaka + wgniecenie w okolicach prawego halogenu.

 

Znacie jakiegoś dobrego lakiernika w okolicach Mysłowic-Katowic który by to dobrze ogarnął?

Zależy mi raczej na jakości niż cenie.

byłem w S-Plus'ie w Katowicach, wprawdzie mam jeszcze jedną zaprawkę do roboty na tylnim zderzaku ale to co oni zaśpiewali za naprawdę to przekracza wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na druciarzy !

Tak się niestety zdarzyło, że założyłem gaz 2 mce temu w mojej e46 z silnikiem n46 (valvetronic) w Radzionkowie (śląskie) na ul. Zofii Nałkowskiej 5A w warsztacie samochodowym MARKETPOL. Szef tego zakładu po prostu bije rekordy niekompetencji i zażenowania swoimi teoriami np. cyt "panie, a kto na 2-gim biegu kręci obrotu do 5-tysięcy, tak nie wolno, tego żadne wtryski nie wyrobią" - to była odpowiedź na obiekcję, że w momencie przyspieszania przełącza mi się z gazu na benzynę. Okazało się, że winą było podłączenie czujnika obrotów do cewki zamiast czujnika położenia wału (oni tego nie wiedzieli info uzyskali od przedstawiciela STAG). Oczywiście źle się podłączyli i naprawa samochodu kosztowała mnie 350 zł - nowy soft, wyczyszczenie silniczka valvetronica itd itd. Cyrk i głupie odpowiedzi to standard, nawet klocków hamulcowych dobrze nie wymienili bo po ich wymianie mam ocieranie w jednym z kół :O

Obecnie jestem po wizycie w autoryzowanym warsztacie STAG i panowie nie widzieli takich cudów co mam w instalacji gazowej !! Koszt przemontowania ich fuszerki 200 zł, ale firma STAG przeniesie gwarancję na inny zakład bo sami nie wierzyli w to co zobaczyli i co im mówiłem za perełki od Pana Tadzia szefa MARKETPOL !!

Na koniec cytat Tadzia na problem z mieszanką paliwa - podjeżdżam do świateł wbijam luz na końcu i zapala się check engine (tak x5) i zawsze błąd emisji spalin. To usłyszałem jak się pozbyć problemu zamiast regulować :

"panie, nie wolno jeździć na luzie"

 

DNO I 5 METRÓW MUŁU !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym oddać auto do posprawdzania i drobnych napraw (ogrzewanie, nierówna praca silnika, woda pod nogami) w okolicach Katowic - ktoś poleci jakiś warsztat?

 

Tylko Krystian na Dudy-Gracza i M-Auto w tych okolicach są spoko czy jeszcze gdzieś warto uderzyć? :) może gdzieś jest coś taniej?

 

 

Krystian zna te auta na wylot i te blachostki zrobi szybko i wg mnie nie drogo bo robi tylko BMW i dlatego nie traci czasu na szukanie jak warsztaty ktore robią wszystko od syreny do Ferrari :cool2:

 

Ja jeżdzę tylko do Krystiana a czasem nawet nie musze jechać bo przectelefon powie mi co i jak :cool2:

 

Po drugie Krystian nie wciska kitu ze to trzezba i tamto wymienić wymienia co jest uszkodzone .

 

Polecam Krystiana :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Mam do zrobienia :

-wymiana sprzegla i dwumasy (318d/2007/N47)

-wymiana amortyzatorow z przodu + zbierznosc

-czyszczenia klimy i dobicie czynnika.

 

Moze ktos polecic jakis zaklad, niekoniecznie jeden do wszystkiego - najlepiej CZESTOCHOWA i okolice, ewentualnie KATOWICE.

 

Dzieki za pomoc !

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.