Skocz do zawartości

Warmińsko-mazurskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

Poszukuję dobrego serwisu lub mechanika który sprawdzi mi BMW E39 530d ze strony silnika/dwumasy itd.

Najlepiej rejony Braniewo/Elbląg/Nowy Dwór Gdański.

Jeśli chodzi o blachę, mam speca blacharza więc nie pamiętam kiedy umkneło jego uwadze.

Pozdrawiam dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja w Olsztynie mogę odradzić Bosha, wzięli więcej niż zapowiadali i robili ze mnie głupka, oprócz tego wyjechałem z nową usterką, z którą musiałem się od razu wrócić, bo nie zauważyli, że to zepsuli.

 

Teraz będę jechał do gogolewskiego, zobaczymy jak u niego. Jak dzwoniłem, mówił, że ceny części ma takie jak na allegro, a robocizna też w cenie. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Szukam dobrego mechanika, który wymieniłby mi koło dwumasowe, najlepiej z okolic ostródy, lubawy, działdowa...

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja ze swojej strony moge polecic warsztat STAN-CAR Leśniak Stanisław Iława , zajeli się moim cacuszkiem profesjonalnie , jeśli chcesz wymienic koło dwumasowe to własnie tam mi wymieniano oraz sprzegło i cały osprzet, a także kompleksowo sprawdzona cały samochód . Nie jest to typowy mechanik BMW, ale pracuja tam profesjonalni mechanicy. W tym samym miejscu mój brat naprawiał tam swoją A4 i był zadowolony w 100 %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

ja polecę dobrego mechanika w Olsztynie - ostatnio tuleje po 50 zł brał za wymianę link: http://jgmoto.wordpress.com/kontakt/

 

jednak osobiście poszukuje specjalisty od komputera - co mi włączy wskaźnik temperatury w desce zamiast wskazań ile do następnej inspekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie.

Poszukuje jakiegoś mechanika, elektro-mechanika, w każdym razie obeznanego w temacie uruchamiania webasto.

E39 530D Touring, VIN: GW41150, wcześniej miałem wstawiony i odłączony piecyk z zaśniedziałymi i oderwanymi PINami.

Kupiłem używany (niby sprawny) piec i moi mechanicy w Ostródzie nie wiedzą jak to w ogóle powinno się zachowywać i czy działa poprawnie.

Szukam osoby, która zna się na tym temacie, zdiagnozuje problem i naprawi mi to ustrojstwo. Nie lubię jak coś mam i nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam może ktoś polecić mechanika co ma pojęcie o układzie chłodzenia w 525d m 57 z okolic kętrzyna mrągowa lub z olsztyna bo po wymianie termostatu mam temperature ponad pion a fachowcy w moim miasteczku zapewniają mnie że jest dobrze :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl ktos z was moze tutaj http://dobrymechanik.net/mechanicy/olsztyn/kuznia-automechanika-adrian-kowalski.html ? moze ktos cos wiecej powiedziec o tym warsztacie?

 

witam może ktoś polecić mechanika co ma pojęcie o układzie chłodzenia w 525d m 57 z okolic kętrzyna mrągowa lub z olsztyna bo po wymianie termostatu mam temperature ponad pion a fachowcy w moim miasteczku zapewniają mnie że jest dobrze :mad2:

 

Polecam Wam Adriana Kowalskiego. Robiłem u niego głowicę.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Młody chłopak który się zna na samochodach marki BMW, sam też BMW jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Orientujecie się może, gdzie warto zrobić remont głowicy na Warmii ? Najlepiej okolice Olsztyna. Oraz przykładowa cena samej robocizny z kompleksową regeneracją głowicy.

EDIT: Poszukuje również warsztatu który dobrze i za rozsądną cenę wypierzę tapicerkę oraz ewentualnie ozonowanie

EDIT2: Zrobiłem remont w Braniewie Bosch Service. Po 5k km wszystko chodzi tak jak powinno także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Hej. Ma ktoś może namiary na kogoś kto dobrze a nawet bardzo dobrze ogarnia elektronikę w E39, w Ełku? Może też być w promieniu do 100km.Nie koniecznie jakiś warsztat ,może ktoś z forumowiczów ma kompa i oprogramowanie.Serdeczne dzięki za pomoc .

 

Ruciane Nida , wylot na Piecki - bodajże Tkacz ,ale nie jestem pewien . W Piszu , Deptuła jest ogarnięty , ale z terminami ciężko i zdarzają się poślizgi. Numerów niestety nie pamiętam do nich

 

EDIT

 

http://tkacz.mazury.info/

http://dobrymechanik.net/mechanicy/pisz/firma-kamaro-deptula-robert.html

Jak chcesz mieć auto uziemione na dwa lub trzy tygodnie to pojedź do Tkacza Ruciane-Nida - nie polecam tego gościa trochę się zna ale zdzierus niesamowity i wymieni Ci połowę części.

Wcześniej jak miałem E60 naprawiałem elektronikę w Marcinkowie k/Mrągowa wylot na Olsztyn Pan Marek Ciompała zna się dobrze na elektronice robi w miarę szybko i nie zdziera- przyzwoity warsztat

kontakt: http://www.zumi.pl/2097476,Elektronika_Samochodowa._Elektronika__auto-elektryk,Marcinkowo,firma.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.