Witam serdecznie. Poszukuje jakiegoś mechanika, elektro-mechanika, w każdym razie obeznanego w temacie uruchamiania webasto. E39 530D Touring, VIN: GW41150, wcześniej miałem wstawiony i odłączony piecyk z zaśniedziałymi i oderwanymi PINami. Kupiłem używany (niby sprawny) piec i moi mechanicy w Ostródzie nie wiedzą jak to w ogóle powinno się zachowywać i czy działa poprawnie. Szukam osoby, która zna się na tym temacie, zdiagnozuje problem i naprawi mi to ustrojstwo. Nie lubię jak coś mam i nie działa.