Skocz do zawartości

Czy kupywał ktoś olej z Allegro?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na allegro magnateca, nie polecam, a wręcz odradzam!

Lepiej kupić w sklepie coś realnego.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupiłem na allegro magnateca, nie polecam, a wręcz odradzam!

Lepiej kupić w sklepie coś realnego.

 

Pozdrawiam

 

dlaczego odradzasz? w srodku byl jakis szajs?

 

przyznam, ze ja kupilem 5w40 5 litrowe opakowanie

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro magnateca, nie polecam, a wręcz odradzam!

Lepiej kupić w sklepie coś realnego.

 

Pozdrawiam

 

No własnie dlaczego odradzasz?masz na mysli ze ten olej to szajs czy może jakiś inny powód , chciałem zalać magnateckiem 10 w40 silnik 1,8 m 40, w sklepie znalazłem bańki 4 l za około 105 zeta tylko kurde nigdy nie moge zdąrzyć , taka praca, a allegro zawsze to wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, a kupiłem u jednego z największych sprzedawców magnateca na allegro.

Fakt,że bańki są 5litrów bo niby z Niemiec i w ogóle. Moje m40 klekotało na tym niemiłosiernie, a liczyłem na uciszenie bocianka. Olej przepalił się na czarno już po 1k km.

Teraz mam Shell Helix Plus (10W40) i stwierdzam dużą poprawę, przejechałem już 3k km i olej nadal ma barwę oleju, choć powoli czernieje. Shella kupiłem od mojego mechanika okazyjnie za 105zł / 4l.

Moje zdanie jest takie,że nie wiadomo, co to na allegro sprzedają i na ile jest to produkt prawdziwy, a nie ściema i lanie bóg wie czego do baniek. Prawdą jest,że olej z allegro wygląda na oryginalny, wszystko jest bez zarzutu i ładne, ale czego to ludzie nie zrobią....

Lepiej dać 30zł więcej w sklepie, niż się niemiło rozczarować, no i polecam Shell :wink:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem Castrola GTX7 i w sumie nie bbyło się do czego doczepić. Teraz przeszedłem na olej BP Visco 7000, olej kupiony u Polskiego przedstawiciela no i przynajmnej 100% pewny. Zresztą koncern BP jest właścicielem Castrola.

Jak popatrzycie w tabele porównawczą oleje BP są jednymi z najlepszych no i mają certyfikaty BMW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem valvoline na allegro ( cena wiele nizsza niz w detalu, pomijajac fakt , ze trzeba go poszukac po sklepach) ojcu kupilem Mobila , kolega tez go zakupil i wszyscy sa zadowoleni...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i w Polsce są oleje CASTROL w 5l bańkach ogólnie dostępne, w każdej hurtowni już je mają, jeśli przeliczać na litry to bańka 5l kosztuje ciut mniej.

Ja ostatnio zauważyłem,że ludzie coraz bardziej skłaniają się co do CASTROLA i VALVOLINE, a kiedyś u nas do warsztatu jak przychodzili to tylko czy mamy MOBIL, a teraz już mało kto chce ten olej.

 

Jeśli chodzi o mnie to na allegro bym nie kupował.

Jedź do jakiegoś warsztatu- kupisz u nich olej i filtr to wymienią Ci za darmo(tak jest u nas w firmie- a ceny nie mamy zawyżone,żeby wymiana się zwróciła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem gtx magnatec 5w/40 do ojca omegi i moge smialo stwierdzic ze silnik odetchnal na tym oleju. zaczal mniej palic nawet i lepiej wkreca sie na obroty. 10 litrow oleju wyszlo taniej o 60zl niz w hurtowni

wczesniej byl wlany 10w/40 bp

ps . przesylka szla 24h :D

takze ja nie nazekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej przepalił się na czarno już po 1k km.

 

no to akurat świadczy tylko o jednym - ten olej ma po prostu lepsze właściwości myjące. A jeśli chodzi o klekotanie to po prostu może Twój silnik potrzebuje już czegoś gęstszego, co przecież wcale nie oznacza, że ten konkretny olej jest zły...

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej przepalił się na czarno już po 1k km.

 

no to akurat świadczy tylko o jednym - ten olej ma po prostu lepsze właściwości myjące. A jeśli chodzi o klekotanie to po prostu może Twój silnik potrzebuje już czegoś gęstszego, co przecież wcale nie oznacza, że ten konkretny olej jest zły...

 

:roll:

to nieprawda że jak klekocze to potrzebuje czegoś gęstszego bo przecież hydrauliczne popychacze powinny lepiej chodzić na żadszym oleju...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.