Skocz do zawartości

Czy opłaca sie kupic takie lampy?


pepper20

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... o tego typu lampach bylo na forum bardzo duzo

niektorzy twierdza ze ok inni ze nie to zalezy od gustu ale w kwesti technicznej kumpel zalożyl u siebie i mu się tylko polowa ringu swieciła

a druga sprawa wes pod uwage fakt ze jadac mozesz uderzyc w jakiegos psa , lisa czy innego zwierzaczka który czasem znajdzie się na drodze , wybijesz lampe i gdzie dostaniesz taką drugą , na allegro raczej sprzedają komplet a nie sztuki wiec pomysl czy warto

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lampy w moim compact. W sumie to nawet fajnie wygladaja te ringi na postojowkach. Jezeli chodzi najwazniejsze czyli swiecenie na droge :) niemozna im nic zarzucic. Ja kupilem samochod juz z tymi lampami wiec moge jedynie powiedziec ze sam bym ich sobie nie zalozyl, ale skoro juz sa to nie bede ich demontowal. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy są fantastyczne, nie mogę się doczekać kiedy założę je do swojej Coupetki. Zespolenie reflektora z kierunkiem odmładza autko o kilka lat, czarne wnętrze (jasny chrom wygląda badziewnie na maksa) dodaje agresji autku, a świecące ringi to po prostu bajka. Ponadto autko zaczyna się odróżniać od 10 innych e36, które mijamy po drodze gdziekolwiek jadąc. Wszystko jest jednak kwestią gustu., :) zwolennicy orginalnego stylu (z różnych powodów :8) ) storpedują ten pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sam chcialem kiedys takie kupic ale niestety narazie mam wazniejsze wydatki. Jezeli bedziesz sie decydowal na takie to powiem ze ja bralbym firmy SONAR z tego wzgledu ze najladniej ringi w tych lampach wygladaja, a bylem ostatnio na targach motoryzacyjnych w poznaniu i widzialem jak swiecą w porównaniu do innych.

Pytalem czy dobry jest ten producent i powiedzial ze bardzo dobry, jeden z najlepszych.

 

Pozdrawiam P.M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to już przestarzały model, w serii dawno przestał być atrakcyjny. Gdyby dziś ten model trafił do sprzedaży w salonach na pewno byłby nieco bardziej posadzony, na większych felgach, masywniejszych zderzakach, innych lampach, lusterkach. Niestety dzisiaj są juz inne trendy niż w latach 80., kiedy to E36 było deskach kreślarskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie te lampy nie podobaja ani troche nie pasuja do e36 a jezeli ktos chce sie wyrozniac to wystarczy miec ladna i zadbana serie do tego ladne felgi i juz bedzie sie wyroznial bo wiekszosc e36 jezdzacych po naszych drogach to dosyc zaniedbane okazy.

 

i w tym miejscu pozdrawiam kolegę i innych w ten sposób myślących, a reszta niech wytnie z blachy spojler na lkapę, rynnę do tyłu i MDF na boki to auto będzie gotowe do wyścigów - co to za fan marki / modelu który chcę wszystko przerabiać / po drugie - najważniejsza jest jakość wykonania, homologacja( :!: :!: :!: ) i oczywiście ilość i rozkład światła przez nie emitowanego.

 

...każdy zrobi i założy co chcę, mi się takie lampy nie podobają - tylko orginał :cool2:

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to już przestarzały model, w serii dawno przestał być atrakcyjny. Gdyby dziś ten model trafił do sprzedaży w salonach na pewno byłby nieco bardziej posadzony, na większych felgach, masywniejszych zderzakach, innych lampach, lusterkach. Niestety dzisiaj są juz inne trendy niż w latach 80., kiedy to E36 było deskach kreślarskich.
W latach 80'? Pierwsze szkice E36 były w 1991 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to już przestarzały model, w serii dawno przestał być atrakcyjny. Gdyby dziś ten model trafił do sprzedaży w salonach na pewno byłby nieco bardziej posadzony, na większych felgach, masywniejszych zderzakach, innych lampach, lusterkach. Niestety dzisiaj są juz inne trendy niż w latach 80., kiedy to E36 było deskach kreślarskich.
W latach 80'? Pierwsze szkice E36 były w 1991 roku.

 

To ciekawe co mówisz, bo pierwsze E36 wyjechały z fabryki w 1990 roku, a wg ETK już w grudniu '89.

Sorry faktycznie, pomyłka, jest tak jak mówisz :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 80'? Pierwsze szkice E36 były w 1991 roku.

 

Wejście auta do produkcji poprzedza kilka lat jego tworzenia i testowania. Strzelam, ale sądzę że początki tego modelu to połowa lat 80.

 

te lampy maja plastikowa plexi zamiast szyby...(chyba) plexi podrapie sie po roku....

 

Dzisiaj większość aut ma plastiki zamiast szyby w lampach, bodajże ze względów bezpieczeństwa i jakoś 3mają formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 80'? Pierwsze szkice E36 były w 1991 roku.

 

Wejście auta do produkcji poprzedza kilka lat jego tworzenia i testowania. Strzelam, ale sądzę że początki tego modelu to połowa lat 80.

 

Napewno nie aż tak wcześnie, myślę że po wprowadzeniu szerokiej lampy oraz nowych silników np. M40 zaczęli pracować nad E36, czyli pewnie około 88'. I nie przesadzaj - nie jest to kilka lat. Max dwa-trzy lata trwają między pierwszym szkicem na kartce a wpuszczeniem modelu do salonów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 80'? Pierwsze szkice E36 były w 1991 roku.

 

Wejście auta do produkcji poprzedza kilka lat jego tworzenia i testowania. Strzelam, ale sądzę że początki tego modelu to połowa lat 80.

 

Napewno nie aż tak wcześnie, myślę że po wprowadzeniu szerokiej lampy oraz nowych silników np. M40 zaczęli pracować nad E36, czyli pewnie około 88'. I nie przesadzaj - nie jest to kilka lat. Max dwa-trzy lata trwają między pierwszym szkicem na kartce a wpuszczeniem modelu do salonów.

 

Ani Ty, ani ja nie wiemy ile dokładnie trwało projektowanie E36, więc bez sensu jest się spierać. Faktem jest, że auto (E36 sedan) trafiło do sprzedaży w październiku 1990, więc było projektowane w latach 80. Koniec produkcji przypadający na rok 1998 świadczy tylko o tym, że ze względu na swoje doskonałe walory i atrakcyjna cenę dobrze się sprzedawał, lecz nie zmienia to faktu, że w serii to już dziś nieatrakcyjny model. Na szczęście da sie go auto uratować i sprawić, że będzie jednym z najładniejszych egzemplarzy na drodze, a to bardzo duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec troszke o tym studjuje to napisze jak to jest :D

Obecnie od pomysłu do wejscia do salonów to są 4 a przy dobrych układach 3 lata. Spowodowane to jest wspomaganiem komputerowym którego kiedyś nie było albo było słabo rozwiniete.

e36 jak miało pierwszy wypust 89/90r to jego pocztaki projektu były około 83/84 i napewno nie późnij. W tamtych czasach to jeszcze troszke trwało.

 

 

Compacty robili do 2000r :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec troszke o tym studjuje to napisze jak to jest :D

Obecnie od pomysłu do wejscia do salonów to są 4 a przy dobrych układach 3 lata. Spowodowane to jest wspomaganiem komputerowym którego kiedyś nie było albo było słabo rozwiniete.

e36 jak miało pierwszy wypust 89/90r to jego pocztaki projektu były około 83/84 i napewno nie późnij. W tamtych czasach to jeszcze troszke trwało.

 

 

Compacty robili do 2000r :D

Jakoś tego nie widzę żeby w 1983 roku ktoś myślał o takiej linii nadwozia i wnętrza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zakładający ten temat chciał się czegoś dowiedzieć na temat ANGEL EYES, a Wy ni z gruszki ni z pietruszki zaczynacie dyskusje na temat "kiedy pojawiło się e36?" - sam taką jeżdżę i nie interesuje mnie kiedy powstała? Zacznijcie nowy temat -a jak na razie to doradźcie co z tymi lampami czy warto czy nie warto?
masqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chcialem takie kupic. Przed licytacja na allegro pojechalem jednak do sklepu tuningowego tam sie spytac a cos podobnego. Byly chyba 4 rodzaje. Sprzedawca (wg kumaty kolo w tej dziedzinie bo sklep juz od kilku lat ciagnie a zaczynal sam) zdecydowanie odradzil firme SONAR, ktorej na allegro jest najwiecej chyba. Ladny wyglad ale kiepska efektywnosc swiecenia. No i plastykowa szybka. Generalnie jaka chinszczyzna jest dobra? Pokazal mi lampy Depo za ok 100 zl wiecej. Jakosc oczywiscie tez nie jak w Helli ale juz duzo lepsze. Moze takie dla ciebie bede si?

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Depo też są spoko, można dopłacić te 250 zł (do Depo trzeba dokupić kierunki za 100 zł) za szkło zamiast plastiku. Pytanie tylko, które nam sie bardziej podobają, zespolone - http://www.allegro.pl/item204400944_lampy_angel_eyes_bmw_3_e36_coupe_ringi_czarne_wawa.html czy podwójne, bliższe orginałowi http://www.allegro.pl/item201718833_lampy_nowe_bmw_e36_black_angel_eyes_od_depo_.html

Według mnie te zespolone wydają sie bardziej odmładzać autko wizualnie, ponadto nieco bardziej również odróżniają się od standardowych lamp, a co za tym idzie nasze E36 od innych E36 jakich wiele na drogach. Sam już nie wiem które kupić, najlepiej byłoby postawić dwie takie same fury, w takich samych kolorach z różnymi lampami obok siebie i ocenić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.