Witam, sam chcialem kiedys takie kupic ale niestety narazie mam wazniejsze wydatki. Jezeli bedziesz sie decydowal na takie to powiem ze ja bralbym firmy SONAR z tego wzgledu ze najladniej ringi w tych lampach wygladaja, a bylem ostatnio na targach motoryzacyjnych w poznaniu i widzialem jak swiecą w porównaniu do innych. Pytalem czy dobry jest ten producent i powiedzial ze bardzo dobry, jeden z najlepszych. Pozdrawiam P.M.