Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

378tyś i chodzi pięknie v8 założę się że wszystkie nasze bmw maja powyżej 250tyś miałem e36 coupe is zrobiłem nim 75tyś w 2 lata i chodził jak zegarek a miał 350tyś

 

Wasze może mają, nasze jeszcze nie :)

 

No fakt :wink: Chociaż auta z tego rocznika 2007 z niemiec potrafią mieć już ponad 200tyśkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

378tyś i chodzi pięknie v8 założę się że wszystkie nasze bmw maja powyżej 250tyś miałem e36 coupe is zrobiłem nim 75tyś w 2 lata i chodził jak zegarek a miał 350tyś

 

Wasze może mają, nasze jeszcze nie :)

 

No fakt :wink: Chociaż auta z tego rocznika 2007 z niemiec potrafią mieć już ponad 200tyśkm

mogą mieć trochę więcej http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=b2lkvciks1rc

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tył z wydechami...

Tak bez buzi?:)

A co Cię interesuje w moim tyle z wydechami? Zwykła dwururka, ale daje radę ;)

Tak strasznie kole w oczy to M?

Mam je zeskrobać, bo spać nie będziesz ?;)

 

ja wczesniej zapytałem tylko dlatego, że mam wrażenie że przyklejanie znaczków M tam gdzie ich byc nie powinno jest domeną osiedlowych szpanerów w E36 z audio głośniejszym niż na finale koncertu WOŚP :) a na 550 jeszcze znaczka doklejonego nie widzialem - stad moje zdziwienie

 

ale Twoja sprawa co naklejasz na samochod, więc - bez urazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej zapytałem tylko dlatego, że mam wrażenie że przyklejanie znaczków M tam gdzie ich byc nie powinno jest domeną osiedlowych szpanerów w E36 z audio głośniejszym niż na finale koncertu WOŚP :) a na 550 jeszcze znaczka doklejonego nie widzialem - stad moje zdziwienie

 

ale Twoja sprawa co naklejasz na samochod, więc - bez urazy :mrgreen:

I dlatego na mojej klapie nie ma żadnego znaczka. Był, ale zdjąłem, bo lubię gładką pupę, bez zbędnych nierówności.

Co nie znaczy, że nie mogę sobie wsadzić do awatara takiego dziwoląga, prawda? :)

Jedni ładują sobie rowery (bez wycieczek :D ), inni znaczki M, tam gdzie ich podobno ma nie być.

Oczywiście, że bez urazy, bo też niby o co, tym bardziej, że podzielam Twoje zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak. Jeżeli nie ma się miedzi, to sie na dupie siedzi...

Jeżeli nie masz M5, to po kiego te znaczki rodem z alledrogo...

Zdjąłeś, to szacun, że przemyślałeś i nie robisz wsi...

Oops, czekaj, na progach, na kierownicy i na felgach też mam takie.

Muszę zapytać w serwisie, czy da się to jakoś usunąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Olej to ///m zdjąłeś a 550 zamień na 520 :D (oczywiście znaczek) widok innych kierowców jak przyśpieszasz - bez cenne. Maiłem tak na 540

zapewniam cię że 99,9% kierowców nawet nie wie czym się różni seria 3 od 5 a już na pewno nie wiedzą co znaczy 520,540 itp

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to ///m zdjąłeś a 550 zamień na 520 :D (oczywiście znaczek) widok innych kierowców jak przyśpieszasz - bez cenne.

Pisząc o tym, że zdjąłem, miałem na myśli oznaczenie 550i. Znaczka M nigdy na klapie nie miałem, mój avatar nie pochodzi z mojej klapy :)

Jak przyspieszam, nie zdążę spojrzeć na minę kierowcy, bo zbyt szybko znikają w tylnym lusterku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyspieszam, nie zdążę spojrzeć na minę kierowcy, bo zbyt szybko znikają w tylnym lusterku :mrgreen:

 

Powinno w tej wypowiedzi znaleźć się doprecyzowanie.

 

NA SUCHYM!

 

Na mokrym mogę Ci czasami wklepać w 160 konnym Forku... :mrgreen:

Wtedy forma kontaktu wzrokowego może być inna... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, strasznie się cieszę, że masz sposób na objechanie 550i i na pewno Twoje ego z tego powodu podskoczy o kilka procent.

A potem się obudzisz i nastąpi zderzenie z szarą rzeczywistością :twisted:

 

Wiesz ja mam takie fajne taczki :norty: Mam w nich nawet oponę zimową :norty: Gdybyś sobie stał w śniegu swoją 550i a dodajmy może jakąś małą zaspę ...to ja bym na pierwsze 5-10m sobie mógł ciebie pooglądać w lusterku :norty:

 

Ale....mam jeden problem... nie mam w taczkach lusterka wstecznego :worried:

 

A tak na poważnie to ludziska co to ma do tematu ? :duh: :mrgreen:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, strasznie się cieszę, że masz sposób na objechanie 550i i na pewno Twoje ego z tego powodu podskoczy o kilka procent.

A potem się obudzisz i nastąpi zderzenie z szarą rzeczywistością :twisted:

To raczej Twoje, mimo, że jeszcze się o tym nie przekonałeś na własnej skórze, zostało nadszarpnięte, o wiarze w 540i nie wspominając... :mrgreen:

Trochę dystansu, Kolego.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Twoje, mimo, że jeszcze się o tym nie przekonałeś na własnej skórze, zostało nadszarpnięte, o wiarze w 540i nie wspominając... :mrgreen:

Trochę dystansu, Kolego.. :wink:

 

Nie wiem, o jakiej "wiarze" w 540i piszesz :)

 

Jak B M W słusznie zauważył, zrobił się z tego OT. Ponieważ ewidentnie masz jakiś problem z 550i (nie podejrzewam, że ze mną, bo przecież mnie nie znasz), najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich na tym forum będzie po prostu ignorowanie Twoich nic nie wnoszących do tematu komentarzy pod moim skromnym adresem. Mam nadzieję, że o taki dystans Ci chodziło :D

 

A na koniec tej miłej pogawędki, żeby nie było tak do końca OT, to mojej "pękło" 127kkm

 

P.S. B M W - Jak już nie dam rady za kółkiem, to wysiądę i Cię objadę na piechotę. Nawet jeśli masz 10s na setkę, to z taczką po zaspach nie masz żadnych szans ;)

 

P.S.2 550i na mokrym:

Edytowane przez webber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniam cię że 99,9% kierowców nawet nie wie czym się różni seria 3 od 5 a już na pewno nie wiedzą co znaczy 520,540 itp

Przyjmijmy,że w Polsce jest 20mln kierowców, 0.01% wiedzących-2000 osób... Czyli na tym forum,na którym jest 33263 ludzi interesujących się BMW ledwie 6% z nich zna się na tych oznaczeniach?

Hehe...

 

Olej to ///m zdjąłeś a 550 zamień na 520 :D (oczywiście znaczek) widok innych kierowców jak przyśpieszasz - bez cenne. Maiłem tak na 540

Prawda,mina bezcenna.Aczkolwiek nie można tez przesadzić że np na M5 ktoś walnie 520.

 

Powinno w tej wypowiedzi znaleźć się doprecyzowanie.

NA SUCHYM!

Na mokrym mogę Ci czasami wklepać w 160 konnym Forku... :mrgreen:

Wtedy forma kontaktu wzrokowego może być inna... :wink:

Tylko w przypadku gdy "samochód gwizda, kierowca p..." :)

 

Skończcie biadolic czyja taczka jest szybsza,czy ponad 2x słabsze coś fwd objedzie 550 które jest rwd itd...

Bo sie na tym forum bałagan robi aż słabo...

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.