Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój Ojciec miał 728i e23 i sprzedał ją jak miała 523 000 tyś z czego sam zrobił ok 250 000 tyś przez 14 lat :8)

 

Następna była 735 również e23 w momencie sprzedaży miała 420 000, ale niestety niewiem czy był to oryginalny przebieg...

 

Ja w swojej e32 730 mam 320 000 i odpukać zachowuje się jak dopiero co dotarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 316 Compact, rocznik 94, 190tyś na liczniku auto było sprowadzone z Niemiec ale nie przez handlarza wiec jestem pewny że nie było grzebane w liczniku :D 190tyś i oby zrobiło 10 x tyle jeszcze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34 525tdsA - było na liczniku około 200.000km jak poległ w boju (urwany tłok i masakra), ale myślę, że było tego ze 400.000km. Powoli zaczynam rozbiórkę na części.

 

E36 318iA M43 - przebieg 153.000km, potwierdzony. Niedawno kupiony. Weryfikacja organoleptyczna oraz w serwisie: trochę przy zawieszeniu (800-900zł) + przednie amortyzatory, katalizator grzechocze, pasek klinowy do wymiany, opony do wymiany. Reszta jak dzwon.

Maciek, MB /8 Club Poland

kiedyś miałem E23 735 '81, E30 318 '85, E36 318is '91, E34 525tds '94 teraz E36 318iAC

NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Śmieszą mnie przebiegi podawanych przez was samochodów.Jeszcze trzy lata temu przed alokowaniem na scianę wschodnią pracowałem na zachodniej granicy, miałem do czynienia z osprawą wózków ściąganych z raichu i powiem wam że sam byłem zainteresowany zakupem samochodu , więc sam dla siebie sprawdzałem przebiegi samochodów. Znalezienie samochodu z przebiegiem mniejszym niż 200 tyś kilometrów graniczyło z cudem.Przeważały przebiegi od 250 tyś do 300 tyś.Ludzie którzy zajmowali sie sprowadzaniem z szyderczym uśmiechem podawali mi kilometrarze z jakimi te wózki pójdą pod młotek tradycyjnie był to przebieg w granicach od 150 tyś do 210 tyś w zależności od rocznika i typu silnika. Tak więc licytowanie sie na tym poście nie ma jakiegokolwiek sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 lipiec 1987 wąska lampa kupina w marcu 2005 z przebiegiem 198 tys. Teraz cos koło 230 tys cały czas na 10w-40. Materiały eksploatacyjne, zmieniona przekładnia kierownicza i 1 dyferek.

Zawsze dowiozła mnie do celu.

Co najważniejsze trzyma parametry: ze 129KM i 164Nm po shamowaniu ma 135.2 i 178 Nm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E30 316i M40 przywieziona z Wloch w lipcu. wtedy na liczniku miala 58 500.

autko zadbane i garazowane dodatkowo pod pokrowcem. od 1 wlasciciela. starszy pan, wlasciciel warsztatu gazowniczego, do pracy zaginal rowerkiem. autko w garazu, odkad kupil nowego merasia :)

 

teraz na zegarach okolo 63 k. wymienilem tuleje wachaczy i klocki.

czeka mnie przekladnia i jeszcze niezidentyfikowany problem z obrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 316i M40 przywieziona z Wloch w lipcu. wtedy na liczniku miala 58 500.

autko zadbane i garazowane dodatkowo pod pokrowcem. od 1 wlasciciela. starszy pan, wlasciciel warsztatu gazowniczego, do pracy zaginal rowerkiem. autko w garazu, odkad kupil nowego merasia :)

 

teraz na zegarach okolo 63 k. wymienilem tuleje wachaczy i klocki.

czeka mnie przekladnia i jeszcze niezidentyfikowany problem z obrotami.

Fabryczna przekładnia w E30 wytrzymuje 200-300 tys. km, jeśli masz ją do roboty, to NA PEWNO nie masz przebiegu 63 tys. km :duh: Zwłaszcza, że jeździła po Włoszech, a tam są dobre drogi...

Tak samo z tulejami wahaczy, wytrzymują o wiele więcej niż 60 tys. km

Ktoś Ci wcisnął kit, i pewnie dostałeś jeszcze książkę serwisową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.