Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja miala 190tys i przez rok przybylo 18tys bez zadnych przygod raz tylko zgasla i nie chciala odpalic a po 2 godzinach samo przeszlo. Ze zlosci poszla na Allegro i szok !! Mialem w przeciagu 2 dni 7 klientow i kazdy chcial ja brac za prawie 150% tego co dalem .... ale juz sie pogodzilismy i jej nie oddam ! Na przeprosiny dostala nowy olejek, paseczki itd. Wszystkich z aukcji bardzo przepraszam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja 316 94/95 ma 125 tys przebiegu i mam na to tyle papierow ze sam w to nie uwierzylem jak to zobaczylem - taka dokumentacje moze zebrac chyba tylko hans - od 1995 roku do 2006 roku mam poskladane datami faktury seriwsowe lacznie z wydrukami z kas fiskalnych i z podpisami hansa - na kazdej fakturze jest przebieg - pod koniec 2005 roku zrobil jeszcze tuv na ktorym jest 121 tys, jest tez ksiazka serwisowa i naklejki od wymian oleju, plynu hamulcowego i chlodzacego - chyba dobrze trafilem :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BMW e36 1993 produkcja

przebieg 221 178 km

bezwypadkowa jak narazie:)

( przepalony katalizator, wycieki-delikatne na skrzyni biegow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

E34 - 299960 km :8) I licznik stoi :) Silnik zero progów :D

E32 - 248720 km i licznik dalej idzie :)

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja mam 212 tys (kupiona w lipcu br - miala 204 jak kupowalem)... przebieg raczej wiarygodny (mam wszystkie papiery z przegladów technicznych - TUV, i książke serwisową - do tego jeszcze mala sterte rachunkow za to i owo (nawet za płyn chłodniczy z 98 roku)... smiga dobrze - po przyprowadzeniu wymienilem tylko oleje (silnik,skrzynia, dyferencjal), filtry. Po 6 tys w PL wyienilem koncowke prawego drazka kierowniczego.. no i ostatnio przy wymianie płynu chłodniczego - termostat....auto mam takie jak w opisie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

316 E36, kupiona w Niemczech prawie pod granicą belgijską w czerwcu tego roku..przyjechała na kołach..na A4 szła 180 km/h (mając jeszcze troche zapasu). W Polandzie nakręciłą 2000 tys km. Na razie prócz na poczatku wymiany wszelkich płynów ustrojowych nie dzieje sie nic poważnego(prócz tego co w postach opisywałem)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 525 TDS-ówka rocznik '92 jest jeżdzona od 8 lat przeze mnie i na liczniku 330 tys.Silnik w tym roku po kapitalce,po tym zastrzyku finansowym nie opłaca mi się sprzedawać i jesteśmy znowu zdani na siebie.Blacharka nie najlepsza(czarny kolor),ale pod nią jak nówka.

Jeżdże 8 lat BMW i dopiero dzisiaj weteran stażem posiadania dołączyłem jak żółciodziub do grona fanów.

Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 525D touring rok 2002 ma 93738 km. Jak ją kupowałem to miała 91200 km. I choć nie miała ksiązki serwisowej to patrząc po stopniu zużycia (a raczej jego braku) przebieg wygląda na autentyczny. Zresztą w dzisiejszych czasach kiedy książkę z wpisami można kupić na Allegro...

Gość od którego go kupiłem przez rok przejechał 9 tyś. I jak widzę ile ja jeżdzę to jest to możliwe. A poza tym to on miał jeszcze 5 innych samochodów i to wcale nie kulawych. Mam ją od 3 miesięcy i przejechałem 2,5 tyś km. Żadnych awarii. Tylko stuku rolety bagażnika wciąż nie mogę się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.