Skocz do zawartości

CZY TO MOŻLIWE ?????????????????


omell

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca napisal, ze przebieg jest udokumentowany.

Jezeli do samochodu jest ksiazka serwisowa i np. fura dokumentow z roznych ASO, na ktorych sa zapisane daty i przebiegi (tak bylo z moim AC Schnitzerem), oprocz tego samochod wyglada w srodku jak nowy, to przebieg moze byc prawdziwy. Oprocz tego mozna wyjac zegary (w E32 i E34 to banalne, wystarczy wykrecic dwie sruby u gory zegarow) i sprawdzic, czy modul z zapisanym przebiegiem nie byl demontowany (tam sa takie dwa plastikowe wypustki, ktore przy probie wyjecia tego modulu sie polamia).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca napisal, ze przebieg jest udokumentowany.

Jezeli do samochodu jest ksiazka serwisowa i np. fura dokumentow z roznych ASO, na ktorych sa zapisane daty i przebiegi (tak bylo z moim AC Schnitzerem).

 

No właśnie przydałyby się jeszcze jakieś rachunki albo wydruki z przeglądów TUV, Dekra bo tych dokumentów raczej nie podrabiają. Z tymi ksiąkami to nie wiem co myśleć bo jeśli jest czysta nie podbijana to mógł ktoś sobie wyrobić pieczątki i natrzaskać do samego końca ale jeśli auto jest w 80% takie jak wynika z opisu to raczej warto.

 

Niedawno rozmawiałem z handlarzem na giełdzie i zeszło na temat książek serwisowych opowiedział mi historie, że kiedyś przyprowadził z Niemiec jakiegoś VW z książką serwisową i małym przebiegiem. Auto sprzedał w Polsce a nowy właściciel doszedł przez serwis VW, że auto ma 2 czy 3 razy tyle niż na liczniku (chyba był serwisowany w Niemczech i na tej podstawie sprawdzili).

 

Nie wiem ile w tym prawdy ale.....

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki przebieg jest możliwy??

 

Jeżeli każdy właściciel przejeżdżał dziennie ok. 19km to jest możliwe. Tyle, że ja jeżdżę niewiele (przynajmniej takie jest moje odczucie), a dziennie robię 40-70km. Co średnio rocznie daje 15-25tys.km (tyle, że nie zawsze rozkłada się to na jeden samochód). Przecież BMW 525i nie kupuje się po to, żeby stała. Cóż przypadki chodzą po ludziach. Jak jesteś poważnie zainteresowany tym samochodem, to jedź, zobacz i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym takiego chetnie wziol...................jednak kiedy bym juz trafil takiego cukierka i tyle w nim porobil ( czyli doprowadzenie do stanu perfekcyjnego) to bym nie sprzedal od tak sobie za 9300 zł...........cos tu jest nie tak

 

Jesli jest to tak wspaniala okazja to mysle ze blyskawicznie znalazla by wlasciciela nawet w swojej okolicy........No ciekawe gdzie diabel siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym takiego chetnie wziol...................jednak kiedy bym juz trafil takiego cukierka i tyle w nim porobil ( czyli doprowadzenie do stanu perfekcyjnego) to bym nie sprzedal od tak sobie za 9300 zł...........

 

Za wyższą kwotę i tak by Ci nikt tego nie kupił.

 

A swoją drogę niestety papiery można też dorobić.

Jakoś nie mam przekonania aby w naszym kraju trafiały się takie rodzynki.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem wlascicila , bo w ogloszeniu nic nie napisal czy moze interesuje go zamiana na mniejszy, nic wiecej nie tylko to ......... a Pan mi odpisal z nutka arogancji cyt:"Dnia 23-04-2007 o godz. 13:46 Michał Machał napisał(a):

> Prosze pana...

> Prosze nie gdybac tlyko przyjechac ogladnac auto...

> Prosze nie pisac ile by pan byl sklonny dac za to auto bo to ja ustalam

> cene a nie pan...

> Auto jest do oddania za te cene co widac w ogloszeniu, mozliwosc

> negocjaci dopiero po obejrzeniu auta i wyraznej checi kupna.

> ZAMIANA NA MNIEJSZY NIE WCHODZI W GRE...

> POZDRAWIAM!

> MIXor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym takiego chetnie wziol...................jednak kiedy bym juz trafil takiego cukierka i tyle w nim porobil ( czyli doprowadzenie do stanu perfekcyjnego) to bym nie sprzedal od tak sobie za 9300 zł...........

 

Za wyższą kwotę i tak by Ci nikt tego nie kupił.

 

A swoją drogę niestety papiery można też dorobić.

Jakoś nie mam przekonania aby w naszym kraju trafiały się takie rodzynki.

 

Wiesz, zawsze mozna kupic za 6tys bo ci przylezie taki sep i znawca i mysli ze na idiote trafil ze on ataka sobie moze kupic za kilka tys mniej..............To po co wogole przylazi i sie sepi na auto-niech od razu zasowa i sobie kupi taka za 6 i niech sie tlucze PADAKA jak 50% bmw na naszych drogach........ale coz BMW TO BMW........... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też uważam że to fikcja.

Zfałszowana książka to mniejszy problem niż podszykowane auto...

sporo jest książek po skasowanych autach, wymieniaja środki, wymieniaja okładki, dorabiają pieczątki, Turek w Niemczech też potrafi nie tylko Polak...Cena danego rocznika w Niemczech jest przede wszystkim uzależniona od przebiegu, nawet mniej od stanu popatrz na mobile czy autoscout - to jest REGUŁA bo tak wyceniają auta programy rzeczoznawcze a wszystkie te ceny są stąd kalkulowane a nie z sufitu i auto z tak małym przebiegiem powinno byż najdroższe z listy!

Małe przebiegi sa realne dla aut z Luxemburga i Beneluxu, no może ze Szwajcarii - mała powierzchnia krajów, tyle że ze Szwajcarii to umęczone po górach; no i po kilkuletnich naprawach kiedy auto stoi zamiast jeździć.

19 km dziennie po Berlinie - to jest na rower dla każdego rozsądnego berlińczyka a nie na BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponuj gościowi, że sprawdzisz auto w ASO, czy innym porządnym warsztacie i jak wyjdzie, że jest niezgodne z opisem, to gość płaci za wizytę

jak się nie zgodzi, to nie ma po co jechac i oglądać

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pamiętaj, że auto jest bez tych felg co na zdjęciu. A ogólnie wygląda bardzo ładnie i super zadbana . Wszystko wyjdzie przy oględzinach i jezdzie probnej do ASO :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos fotel kierowcy za bardzo powycierany i hamulce robil po 80 tkm :duh:

 

Bez jaj.

 

 

I nawiewy pełne kurzu.....

 

Chłopie.... gdzie ty tam fotel wytarty widzisz..... a 80.000 na hamulce fabryczne to i tak duzo.

 

Już widze jak bede sprzedawał swoje 320i z 85 roku. Mam 170.000 przebiegu i chyba padne ze smiechu jak takie komentarze zobacze. Niech no mi jeden z drugim przyjedzie i pomarudzi ze moze taka mieć za 1500 PLN.

 

A tak wogóle to o przebiegu mozna gdybać dopiero po przejażdzce , po sprawdzeniu stanu technicznego, czystosci itp...

 

Na zdjeciach wszystko można odpicowac, aczkolwiek ja byłbym skłonny uwierzyc w te 100.000

http://img510.imageshack.us/img510/7666/podpisgn8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechalbym go obejrzec i gdyby sie okazalo, ze jest w idealnym stanie, to malo by mnie obchodzilo, czy ma 100 tys km, czy 200 tys km. Po prostu - jezeli nie mozna tego sprawdzic w 100%, to trzeba sie skupic tylko i wylacznie na stanie technicznym.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma książkę, którą potwierdzi ASO to tak. Inaczej niech spada z takimi bajkami. Średnio z tego roku przebieg powinien być na poziomie 500k.

 

 

Moja 535tka z tego samego roku ma nastukane dopiero 203850km i jest to orginalny przebieg.Auto jest u nas w rodzinie od 93roku,uzywane sporadycznie ,bo jako trzecie,oczywiscie jest serwisowane na bierzaco,ale nie w ASO BMW-szczerze- bo koszty. :lol: Nie mam ksiazki serwisowej,bo sie gdzies zawieruszyla :roll: ,pozatym ksiazka o niczym nie swiadczy :duh: -jaki problem kupic :mad2:

Autko rownierz jest na sprzedaz,oczywiscie jest ono lepiej wyposazone niz ta 525tka,a cenie ja podobnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na tym forum pół roku i jak czasami czytam jakieś komentarze to wymiękam.Ludzie co wy macie dwunastokrotny zoom w oczach że tak wszystko widzicie,jak można ze zdjęć tyle wywnioskować,sami jasnowidze masakra.Skąd wiecie że nie ma takiego przebiegu,może na prawdę jeżdził nią przysłowiowy dziadek do kościoła.Nie da sie określić rzeczywistego stanu auta ze zdjęć.Dla mnie to auto jest bomba i pojechał bym je obejrzeć i wtedy zadecydował czy to prawda czy nie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chciałbym powiedzieć,że na fotkach wszystko na prawdę wygląda SUPER :cool2: :cool2: :cool2: ale najlepiej,jak wielu już stwierdzilo, przejechać się na warsztat typu ASO lub stację kontroli pojazdów :cool2: Co do przebiegu...można się zgodzić...sam w styczniu kupiłem sobie e 34,co prawda z małym silniczkiem 1.8 :P ,rocznik 1993, ale chodzi "jak ta lala" :lol: :lol: a jej przebieg...nikt z Was nie uwierzy...sam miałem kłopoty :lol: :lol: :lol: jak przyjechała z Reichu...miała 76 788km :!: :!: :!: a wszystko potwierdzone "papierkami"... :P Jej poprzedni właściciel był z 1925 roku :P :P :P Przywieziono mi ją z Monachium :lol: :lol: więc chyba nie potrzeba więcej nic tłumaczyć :D

niemożliwe NIE istnieje!!:P

BMW - i wszystko jasne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na tym forum pół roku i jak czasami czytam jakieś komentarze to wymiękam.Ludzie co wy macie dwunastokrotny zoom w oczach że tak wszystko widzicie,jak można ze zdjęć tyle wywnioskować,sami jasnowidze masakra.Skąd wiecie że nie ma takiego przebiegu,może na prawdę jeżdził nią przysłowiowy dziadek do kościoła.Nie da sie określić rzeczywistego stanu auta ze zdjęć.Dla mnie to auto jest bomba i pojechał bym je obejrzeć i wtedy zadecydował czy to prawda czy nie !!

 

 

dokladnie tak :cool2: :cool2: :cool2:

mnie tez denerwuja znawcy ,ktorzy golym okiem ze zdjecia potrfia powiedziec wszystko o czyims samochodzie :mad2: :mad2:

I to stwierdzenie,ze rocznik 92 to kolo 500tysiakow powinien miec nastukane,boze,ludzie :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.