Skocz do zawartości

Ukradzione BMW !!!


SAJENS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie.

 

Ukradziono mi BMW 318i 4DR.

Postaram sie dosyć jasno opisać o co biega.

Sprowadziłem autko z Niemiec jakiś czas temu było na próbnych blachach w autku trzymałem komplet dokumentów takich jak wszystkie dokumenty niemieckie oraz umowę kupna - sprzedaży. Autko zostało ukradzione.

Ten kto ukradł pewnie pokapował sie, że ma komplet dokumentów do rejestracji i swobodnie mógł odsprzedać autko dalej. Sprawdziłem w bazie RP i nie zarejestrowano takiego samochodu w kraju.

Aktualnie posiadam dokument stwierdzający, że odbyłem pierwszy przegląd w kraju na stacji diagnostycznej gdzie został zarejestrowany numer nadwozia VIN. Do odtworzenia jest umowa kupna sprzedaży.

Moje pytanie czy istnieje możliwość sprawdzenia po numerze VIN czy autko zostało zarejestrowane np. w Rosji lub Ukrainie. Czy jest taki dostęp do bazy. Bądź organu który może coś takiego sprawdzić.

Bo na 70 % jestem pewny, że to autko zostało sprzedane w całości ponieważ była to bardzo nietypowa wersja rządowa Niemiecka na ful wypasie.

Proszę o opinie i podpowiedzi co z tym zrobić.

Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia mogę podesłać VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak mozna trzymac wszytskie dokumenty w aucie??:(

 

...........co by nie było-nawet wiekowy maluszek-nie robi sie takich rzeczy

 

samochod juz pewnie nie wystepuje fizycznie w przyrodzie ( ja widzialem faceta ktory przerabal swoja 3ke na pol -w miejscy slupka srodkowego-siekiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie powinien byc osobny dzial na takie rzeczy np. Skradzione BMW... ludzie ktorzy niestety stracili swoje auta mogli by tam pisac co i jak.. ich dane znaki szczegolne gdzie zginely itp wtedy klubowicze i forumowicze mogli by sie za takim autem rozgladac moze akurat ktos by je namierzyl wkoncu jest nas duzo :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zgłoszeniu faktu na Policji nr VIN zostaje wprowadzony (zarejestrowany) w bazie jako pojazd utracony w wyniku kradzieży. Taką bazą dysponują m.in Straż Graniczna i podczas kontroli f-sz Straży Granicznej może ale nie musi dokonać kontroli dokumentów pojazdu. Jak znam życie bardziej sprawdzane są pojazdy z górnej półki wartości ponad 100.000zł. Tak szczerze zastanawia mnie fakt czemu nikt Tobie nie powiedział, że samochody na tablicach celnych są bardzo łakomym kąskiem dla złodziei głównie z tego powodu , że na 99,9% nie mają AC. Nie zdziwiłbym się gdybyś miał telefon typu "chce pan "wykupić" samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim trójkątem Bermudzkim dla aut z czerwonym paskiem jest we Wrocławiu Park Handlowy Auchan Bielany a raczej jego parking, zadbane auto od wroga trafia tam na obserwacje a pozniej ginie bezpowrotnie.

Dlaczego ? Po co ? Na czesci, gdyz z Niemiec wiec napewno nie wybite na naszych drogach.

 

Odradzam przyjazd taki autem w to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.