Skocz do zawartości

był sobie kiedyś ładny samochód


kdpiast

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak można zniszczyć taki samochód rozumiem zmiany w silniku ok ale żeby zniszczyć tak wnętrze tego samochodu to zbrodnia sami zobaczcie

 

http://moto.allegro.pl/item167272732_bmw_e30_4x4_turbo_m3_jedyna_taka_na_swiecie_.html

 

 

mi się nie podoba był sobie kiedyś ładny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche cie pogielo gosciu jak ci sie to nie podoba .

poza tym widac ze raczej nie jestes fanatykiem kultowej e30stki i lubisz plastikowe e36...

 

Forum jest po to aby wyrazac swoje opinie-dyskutowac, spierac sie.......ale uszczypliwosci chyba powinienes sobie darowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...droga, mocna, szybka zabawka-bo raczej nie sluzy do codziennego przemieszczania sie , a dla fana i kogos kto lubi sporty motorowe :wink:

 

a na marginesie--temat tego pojazdu byl poruszany juz wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche cie pogielo gosciu jak ci sie to nie podoba .

poza tym widac ze raczej nie jestes fanatykiem kultowej e30stki i lubisz plastikowe e36...

 

Forum jest po to aby wyrazac swoje opinie-dyskutowac, spierac sie.......ale uszczypliwosci chyba powinienes sobie darowac...

Pawel ,musialem tak napisac bo az sie we mnie zagotowalo :lol:

niech sie wypowie ten koles co mu takiego nie pasuje ? to ze jest odchudzon w srodku? to ze ma profi kubly i kiere ? dodatkowe zegary konieczne do intercolera ? ( a nie kupione atrapy w tesco :lol: )

niech mi tez znajdzie druga e30 z turbina w polsce :duh: (nie liczac mandaryny :wink: ) tym bardziej ze wszystko bylo robione u nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dla mnie to też profanacja. Szkoda "poprawiać" akurat to auto. Kwiestia gustu, ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobił.

 

koledzy musicie podejsc do tego z innej strony-kij ma zawsze dwa konce, a tulen nie jest dziura bo ma wejscie i wysjcie.......po prostu ktos mial kase, i postanowil sobie zrobic cos innego....trafilo na e30( a moglo trafic na fiata uno lub lanosa) i tak sie topotoczylo, a teraz chce sie tego pozbyc :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie sie znajdzie taki drugi pomyslowy czlowiek aby przerobic ze zwyklej e30stki na M3 . to byla zwykla buda gdzie koles wykorzystal oryginalne czesci blacharskie m.in klapa,laczony dach( dla malo spostrzegawczych).wielki plus za uturbienie dobrego silnika m20b25 . inni durnie i ulubiency agro tuningu moga sobie tylko blotniki poszerzyc szpachla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!! Piękne autko! Sam preferuje raczej bardziej klasyczny wygląd, ale tutaj musze powiedzieć że jest super. Do codziennej jazdy hmmm jakbym miał do pracy po drodze ze trzy ronda to bym pewnie sie na nich poślizgał takim potworem.

 

Fajna BANDYTKA!! Tez chce 270 kucy!!!

 

:)

 

POZDRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie bomba. Z zewnątrz zrobiona pod serie, ze sportowym smaczkiem, w środku wszystko co potrzebne :mrgreen: , silniczek bomba( chociaż wole wolnossące :twisted2:), napęd 4x4- stały a nie jakiś elektronicznie dołanczany....wszystko co jest potrzebne do czerpania radości z jazdy :cool2: - jak ktos potrafi to wykorzystać :!:

 

Kiedys widziałem jeszcze jakąś e30 chyba 325 na turbince, w tvn turbo, czarna była i jeździła sjuuuper

 

Co do opini:

"Opinia jest jak [BAD], każdy ją ma i zreguły śmierdzi" :wink:

to tak w formie puenty

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam nic przeciw temu autku,calkiem ciekawie przerobione ze smakiem w przeciwienstwie do innych a'la tunerow ktorzy zmieniaja lampy na lexusy,tlumiki z 10-cioma wylotami i najlepiej jescze lotka na klapie bagaznika siegajaca do nieba niczemu nie sluzaca...Auto moim zdaniem ok :)

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było mozna w tak pięknym samochodzie zniszczyć tapicerke i założyc tak ochydną kierownice :mad2: ok mechanicznie jest ok fajnie ze gość ja tak przerobił i mu za to chwała :modlitwa: ale jak można niszczyć takie arcydzieło które jest samo w sobie :mad2: dlaczego musi to wyglądac w sirodku jak ztuningowana syrenka bosto albo maluch przez amatora :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi narzekającym :duh: . Że ma piękną fele i lakier? Że nie jest kolejnym "klasykiem" na 14" balonach i czarnych zderzakach? Wnętrze zostało przystosowane do konkretnych celów i nic tam nie jest bez potrzeby.

 

Trochę przesadzasz,bo bycie klasykiem to właśnie zazwyczaj wygląd orginalny taki jak z fabryki-miej pretensje do BMW,że w tym okresie czasu produkowali samochody właśnie na tych 14" balonach i z czarnymi zderzakami,ja tam nie mam nic przeciwko temu egzemplarzowi,ale rozumiem ludzi(sam do nich należe w pewnym stopniu)którzy lubią orginalny wygląd(w sensie nie rzucający sie w oczy-ale taki jak wyszedł z fabryki) więc nie dyskryminuj takich osób ok??

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było mozna w tak pięknym samochodzie zniszczyć tapicerke i założyc tak ochydną kierownice :mad2: ok mechanicznie jest ok fajnie ze gość ja tak przerobił i mu za to chwała :modlitwa: ale jak można niszczyć takie arcydzieło które jest samo w sobie :mad2: dlaczego musi to wyglądac w sirodku jak ztuningowana syrenka bosto albo maluch przez amatora :mad2:

 

Jak mozna miec tak paskudne i bez mocy BMW compact 316!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikogo nie dyskryminuje, szanuje to, ale Wy uszanujcie też jakąś odmianę. Przecież to nie WT, żeby bezwzględnie po niej jechać.

 

Ja się jej nie czepiam,moim zdaniem ładnie i profesjonalnie zrobione,do tego cholernie mocne :roll: :roll: z konkretnym pomysłem :D

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było mozna w tak pięknym samochodzie zniszczyć tapicerke i założyc tak ochydną kierownice :mad2: ok mechanicznie jest ok fajnie ze gość ja tak przerobił i mu za to chwała :modlitwa: ale jak można niszczyć takie arcydzieło które jest samo w sobie :mad2: dlaczego musi to wyglądac w sirodku jak ztuningowana syrenka bosto albo maluch przez amatora :mad2:

 

nie rozumiem tego zbulwersowania, przeciez to nie jest oryginalne M3 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.