Skocz do zawartości

był sobie kiedyś ładny samochód


kdpiast

Rekomendowane odpowiedzi

Jak było mozna w tak pięknym samochodzie zniszczyć tapicerke i założyc tak ochydną kierownice :mad2: . . . ale jak można niszczyć takie arcydzieło które jest samo w sobie :mad2: dlaczego musi to wyglądac w sirodku jak ztuningowana syrenka bosto albo maluch przez amatora :mad2:

:lol: :lol: :lol:

panowie, ja juz nic nie dodam bo brzuch peknie mi ze smiechu nastepnym razem.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tekst roku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325 ACS... Piękne fotki. Zauważyłem, że po prostu jak niektórym się pokaże auto wyścigowe to oni uważają, że to tjunink, wiocha, bo mają dziwne spojlery, brzydkie końcówki wydechu, wybebeszone wnętrze... Pokazałem kiedyś kumplom rajdówkę z grupy B, (tych z lat 80) to zaczęli stękać że ma pług z przodu i że ogólnie śmiesznie wygląda... Eh. Kocham auta wyścigowe, bo nie mają kompromisów. Mają być szybkie... i są.

 

A jeśli chodzi o tą "replikę" m3 to chciałbym mieć to auto do jazdy na co dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi odnośnie wnętrza tego 325 turbo są wg mnie słuszne.

 

Bałagan, jest częściowo wybebeszony, częściowo oryginalny, nie pies nie wydra.

 

Nie jest to raczej auto na tor, taki setup jaki tam jest nie bardzo nadaje się do katowania na wysokich obrotach.

 

Zresztą auto odelżone, też może być w środku piękne, chyba że mówimy o jakimś profi sporcie, gdzie to się w ogóle nie liczy.

 

Polecam popatrzeć: http://www.m2bmw.com/cooper.htm

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no tu jest pokazany ładnie zrobiony samochód który nie wygląda jak pseudo coś tam tylko jak rasowy samochód sportowy który wam pokazał m-powerek

http://www.m2bmw.com/cooper.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.