Skocz do zawartości

Serwer z materialami do BMW (juz jest)


BMWUser

<t>Stawiać serwer?</t>  

91 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Pliki z rezpozytorium nie sciagaja sie w calosci pliki koncza sie scaigac po 200-400KB a przeciez maja po 3MB w przypadku instrukcji do e36

Dzis jestem na innym laczu bo na dslu 2000 i dalej nie idzie jest dokladnie to samo co u mnie

 

Probowalem IE nie sciaga sie

Probowalem opera i to samo

probowalem firefoxem i dalej nie idzie

 

Dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pliki z rezpozytorium nie sciagaja sie w calosci pliki koncza sie scaigac po 200-400KB a przeciez maja po 3MB w przypadku instrukcji do e36

Dzis jestem na innym laczu bo na dslu 2000 i dalej nie idzie jest dokladnie to samo co u mnie

 

Probowalem IE nie sciaga sie

Probowalem opera i to samo

probowalem firefoxem i dalej nie idzie

 

Dlaczego??

 

Hmm wprawdzie sprawdzałem tylko na IE7 ale Niksta ma rację, pliki nie sciągają sie w całości ( nie wszystkie ) - chodzi o instrukcje Bentley-a.

 

 

Z problemami ale udało się ściągnąć, niektóre części trzeba ściągać wielokrotnie....... kiepskie te serwery :wink: ale cóż można się spodziewać za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy probujecie sciagac po kilka plikow naraz czy sciagacie pojedynczo? Mysle, ze w tym przypadku to moze miec znaczenie.

 

Ja sciagalem po jednym pliku E34 Bentleya i wszystko poszlo bez zgrzytu. Przy okazji, :clap: dla Tworcy i ludzi wysylajacych materialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj jakims download managerem z mozliwoscia wznawiania?

 

Przed sekunda sprawdzilem sciagnac losowy plik z pracy i dziala bez problemu przez IE. Z domu sciagalem przez FF i tez bylo ok... chyba admin repozytorium musi sie wlaczyc :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja pierwsza wypowiedź na tym forum, dotychczas jedynie czytałem posty.

Przed chwilą pościągałem kilkanaście plików z repozytorium.

Faktycznie często rozłącza, korzystam z Firefox, żeby ściągnąć poprawnie robię tak:

- klikam na plik i zapisuję na dysku;

- kiedy przerwie, usuwam nieskończony plik z dysku (nie poprzez menadżera pobierań Firefoxa);

- klikam ponownie na plik w przeglądarce i Firefox wznawia mi pobieranie od momentu przerwania;

- powtarzam, aż plik nie będzie skończony (przeważnie okolo 4 razy musiałem ponawiać na plikach ~3MB)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam olanie wszystkich internet explorerów !!! Zainstalować sobie trzeba Mozillę [link do strony producenta]

Ja używam i bez problemu ściągnąłem wszystkie pliki które potrzebowałem ale i tak nie mogę rozpakować plików cs_6_1_4.xxxx.rar oraz cs_6_5_sp1.xxxx.rar , czepia się do hasła a wypróbowałem wszystkie jakie znalazłem w wątku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ściągnąłem właśnie cs_6_5_sp1.xxxx.rar i wszystko jest ok, hasło forumBMW przyjmuje bez problemów, jeśli u Ciebie czepia się hasła, to sprawdź jednak dokładnie czy plik ściągnął się do końca, ja tak miałem z niedociągniętymi plikami, że pokazywało się przy nich info (wrong password), pomimo tego, że hasło było podane prawidłowo.

Sprawdź, czy na pewno masz pościągane pliki do końca, bo hasło forumBMW na 100% dla tych plików działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja pierwsza wypowiedź na tym forum, dotychczas jedynie czytałem posty.

Przed chwilą pościągałem kilkanaście plików z repozytorium.

Faktycznie często rozłącza, korzystam z Firefox, żeby ściągnąć poprawnie robię tak:

- klikam na plik i zapisuję na dysku;

- kiedy przerwie, usuwam nieskończony plik z dysku (nie poprzez menadżera pobierań Firefoxa);

- klikam ponownie na plik w przeglądarce i Firefox wznawia mi pobieranie od momentu przerwania;

- powtarzam, aż plik nie będzie skończony (przeważnie okolo 4 razy musiałem ponawiać na plikach ~3MB)

Pozdrawiam

 

A to ciekawe... także korzystam z Firefox'a: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.2) Gecko/20070215 Firefox/2.0.0.2 i gdy przerywa ściąganie menedżer pobierania uważa plik za pobrany i nie można pobrać ponownie od momentu zakończenia, tylko od samego początku. I dlaczego nie mogę wejść na tą stronkę z repozytorium...? Jakieś $ mi wyskakują oraz niesmaczny komunikat :roll:

DYLEMAT OKRUTNY MAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianna: hasło jest na 100% forumBMW, jesli nie mozesz rozpakowac, to moze masz niedociągnięte pliki, albo jak kolega wcześniej pisał nieprawidłową wersję winrara (ja mam 3.00)

 

SIWYRP: co do wersji Mozilli,to ja mam Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11, ale w nowszych powinno być podobnie :/

na jaką stronkę z repozytorium nie możesz wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do repozytorium nie mogłem się dostać, ale to było wczoraj, dziś już sobie szperam bez problemu. Widocznie wczoraj serwerek coś kulał albo moje łącze mi nie pozwoliło (mam radiówkę :duh: :mad2: :cry2: )

Pozdro :D :D :D

DYLEMAT OKRUTNY MAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja 1 - stałe hasło do plików, czyli "www.bmw-klub.pl"

 

propozycja 2 - posiadacze lepszych łącz wolą ściągać jeden kawałek a nie

klikać kilkanaście razy na kawałki zipa/rara. Można by wystawić "dużą"

paczkę a po kliknięciu magicznego czegoś tworzy plik tymczasowy podzielony

na kilkanaście części, usuwany po 24h

 

hasla do wczorajszych uploadow:

Bentley_BMW_3-Series_Service_Manual_(e36).pdf

haslo: bentleybmwe36pdf

 

Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

haslo: bentleybmwe34pdf

 

 

co do hasla to wiem na 99%, ze sie nie spodoba Adminowi :)

 

ad.1) niech bedzie: forumBMW

 

ad.2) "duzej" paczki nie bedzie - darmowe hostingi maja to do siebie, ze wprowadzaja limit rozmiaru uploadowenego pliku... Ciagle szukam alternatywnych darmowych hostingow - znalazlem juz taki z limitem 10MB na plik...

 

Zawsze jak cos jest darmowe to pozniej boli :)

 

To w koncu jakie jest te haslo do Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

bo zadne z tych powyzszych umnie nie pasuje

 

 

! C:\Users\Tuspam\Desktop\e34\i_b_e34_eng.part01.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf (niewłaściwe hasło?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

! C:\Users\Tuspam\Desktop\e34\i_b_e34_eng.part01.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf (niewłaściwe hasło?)

 

Witam,

 

pierwszy post po dlugiej nieobecnosci :)... mialem trooooche roznych zajec... Watek widze nabral troche samodzielnego zycia :).

 

Do konca tygodnia zrobie update. 110mb.com padlo :(... niestety tak sie konczy darmowy hosting. Bede musial znalezc cos innego i ten caly bajzel tam przerzucic.

 

Jezeli komus przerywa to przyczyn moze byc wiele, ale najczescie jest to zwiazane z wykorzystanie proxy w lokalnej sieci...

 

Hasla sie nie zmienily. Jezeli nie moze rozpakowac to:

 

1. podajesz zle haslo

2. nie pobrales do konca wszystkich fragmentow

 

(...)

mianowicie czy kozystal jz ktos z repozytorium bmw?? lub umie zlamac kodzik archiwum winrara. Niestety sciagnac kazdy z tamtad moze co chce ale wzamian za to musi wrzucic cos od siebie

(...)

a tutaj jest oryginal -> http://upsilon.star.net.pl/~johnny/forum/viewtopic.php?p=3223&sid=617c9052f8ecab206da710b38f88568f

 

nie trzeba nic lamac :D, a pobierac moze kazdy i nic nie musi dawac. Nie ladnie tak oczerniac kolegow ;).

 

Dzisiaj jeszcze przejrze forum, bo dawno sie nie logowalem...

Pozdrawiam!

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

! C:\Users\Tuspam\Desktop\e34\i_b_e34_eng.part01.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf (niewłaściwe hasło?)

 

Witam,

 

pierwszy post po dlugiej nieobecnosci :)... mialem trooooche roznych zajec... Watek widze nabral troche samodzielnego zycia :).

 

Do konca tygodnia zrobie update. 110mb.com padlo :(... niestety tak sie konczy darmowy hosting. Bede musial znalezc cos innego i ten caly bajzel tam przerzucic.

 

Jezeli komus przerywa to przyczyn moze byc wiele, ale najczescie jest to zwiazane z wykorzystanie proxy w lokalnej sieci...

 

Hasla sie nie zmienily. Jezeli nie moze rozpakowac to:

 

1. podajesz zle haslo

2. nie pobrales do konca wszystkich fragmentow

 

(...)

mianowicie czy kozystal jz ktos z repozytorium bmw?? lub umie zlamac kodzik archiwum winrara. Niestety sciagnac kazdy z tamtad moze co chce ale wzamian za to musi wrzucic cos od siebie

(...)

a tutaj jest oryginal -> http://upsilon.star.net.pl/~johnny/forum/viewtopic.php?p=3223&sid=617c9052f8ecab206da710b38f88568f

 

nie trzeba nic lamac :D, a pobierac moze kazdy i nic nie musi dawac. Nie ladnie tak oczerniac kolegow ;).

 

Dzisiaj jeszcze przejrze forum, bo dawno sie nie logowalem...

Pozdrawiam!

Todziwne bo dzisiaj sciagam bentleya do e36 i haslo nie wchodzi.. mam wszystkie czesci...

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.