Skocz do zawartości

[e39] 530D Mała kontrowersyjność- podoba sie czy nie??????


MR.JONES

Rekomendowane odpowiedzi

witam,szukam sobie autka,tak do 45 tysi ,ale nie ma wielu aut wartych swej ceny,znacznie lepiej to wyglada w przedziale ok 30 tyś.

jakby bardziej zadbane te furki...

znalazłem jedna ciekawą ale jest jeden mały problem- auto koloru papamobile,co wy na to???

w pierwszej chwili stwierdziłem że to żenada,ale po namysle stwierdziłem że cos w niej jest,jakis artystyczny indywidualizm.........

 

http://moto.allegro.pl/item158021697_bmw_530d_full_opcja].html

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wypasiona, jakby przebieg byl troche mniejszy i by byla w dobrym stanie bym kupil. Ja osobiscie bym wybral chyba biala niz srebrna bo srebrne e39 sa bardzo oklepane, ale czarna lub ciemnoniebieska itak najladniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z 'maksymalnym wyposazeniem' :duh: .

Zalozyc felgi 19'' z polerowanym rantem, posmarowac sie samoopalaczem i bedzie gangsta-nigga style :mrgreen: .

Mnie sie akurat biala E39 podoba, chociaz postanowilem sobie, ze nigdy juz nie kupie bialego samochodu.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze kolor to rzecz gustu i kazdy ma inne zdanie na temat bialych aut,

ale skoro pytasz : - jak dla mnie ok

czy to jest wysoki przebieg ? czy ja wiem ? jak na ten silnik.....

wypadalo by dokladnie sprawdzic stan techniczny calego wozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z 'maksymalnym wyposazeniem' :duh: .

Zalozyc felgi 19'' z polerowanym rantem, posmarowac sie samoopalaczem i bedzie gangsta-nigga style :mrgreen: .

Mnie sie akurat biala E39 podoba, chociaz postanowilem sobie, ze nigdy juz nie kupie bialego samochodu.

 

Mając doświadczenia z Alpenweiss i obecnie z Cosmosschwarz stwierdzam, że biały lakier jest mniej wqrzający - na czarnym widać każdy pyłek i kropelkę, nie mówiąc już o benedyktyńskiej cierpliwości przy nabłyszczaniu mleczkiem :)

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to przod miala robiony. Ma zderzak i lampy po lifcie.

tył tez cos zmieniany choc lampy stare.

po drugie 99 rok mial moc 184 a nie 193 .

 

193 mialy od liftingu modele.

 

ogolnie mi sie nie podoba bialy kolor w bmw.

 

JAkies ta auto podejrzane .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

i jeszcze kierownica... chyba tak nie wystepowala przed liftingiem (choc moge sie mylic)

 

mam ten sam model kierownicy a moj jest model poliftingowy

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm biały kolor mi do limuzyny za bardzo nie pasuje ale to rzecz gustu a jak wiemy o gustach......................

No i z tego co widze to bardzooo duży procent E39 to auta z przeszłością powypadkową te co do nas trafiają, nie chce mi się wierzyć aby ktoś tak zmieniał ten przodzik lampy zderzak od tak sobie hmmm, no i ta kiera kuzyn ma 530d 2001 po lifcie i ma taką a z tego co pamiętam to przed liftem były inne takie czteroramienne hmm

ps biała może na taxi jezdziła ??

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce kroluje przekonanie ze biale auta to firmowe - przez te wszystkie szalone CC i SC przemierzajace nasza ojczyzne wzdluz i w szerz... a na swiece ostatnio kolor bialy zaczal byc bardzo modny. szczegolnie to widoczne jest w japonii gdzie wiekszosc limuzyn jest biala. mi sie osobiscie ta bejka podoba w tym kolorze.

a ta z kolejnego ogloszenia to sam miod :cool2: taką nastepna kupie, tyle ze w touringu!

Edytowane przez jerryisback

Bumier

http://img340.imageshack.us/img340/1074/bumier2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z linka oblukałem i jest spoko,

ale niestety bez navi,a za tą kasę chciałbym autko full wyposazone,

kolor i felgi super,ale ten hak :mad2:

 

fakt ta biała buma jest lekko podejrzana i pewnie z przeszłością ,ale cos ma w sobie,taka indywidualna,n taxie raczej nie jeżdziła bo takowe są w kolorze kości słoniowej i miałaby chyba inną dechę,na taksometr...

 

a przebieg jak na ten rok to i tak nieduzo........

potrafia mieć sporo wiecej,albo kręcony licznik

pozdro

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w polsce kroluje przekonanie ze biale auta to firmowe - przez te wszystkie szalone CC i SC przemierzajace nasza ojczyzne wzdluz i w szerz...

 

nie tylko w PL, w DE biale samochody (w tym e39) sa/byly rowniez czesto samochodami firmowymi z przebiegami czesto prawie jak taxi, tj. powyzej 400 tys. km

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza niebita, biała Beemka z małym przebiegiem i udokumentowanym serwisem, niż zajeżdżony wrak w najmodniejszym kolorze. Pytanie tylko, czy ta biała jest faktycznie w dobrej kondycji. Jak tak, to kupuj. Białe limuzyny są OK, zawsze do ślubu możesz znajomego zawieźć. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.