Skocz do zawartości

Czy warto 540 z allegro


csi

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o tę 540http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1917783 Czy coś o niej wiecie?

Przy okazji czy Waszym zdaniem warto kupować e39 za 60 000 czy lepiej za niewiele więcej e60 ale w gorszej wersji np z silnikiem 2,2?

Chodzi mi o to czy są radykalne różnice w konstrukcji(nie licząc nadwozia oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak na moje oko to e60 to dostaniesz za około 100 tyś. Fakt bedzie to nowsze auto, napchane bardziej elektronika ale nie na takim wypasie. Tutaj masz w sumie za 60 tys 5-letnie auto w bardzo dobrej wersji. Ja bym ponegocjowal i lyknal :)

 

Nie widzialem jej osobiscie choc chcialbym sie przejechac taka benzynka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał E39. Przynajmniej nie jest obciachowa.... jak E60. O gustach się nie dyskutuje ale ja bym się wstydził jeździć takim badziewiem (w dodatku mocno awaryjnym).

Ubezpieczenie też tańsze, nie rzuca się tak w oczy, tanie części - wszystko przemawia za ostatnią prawdziwą serią BMW - E39 (i E46 + E38).

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy zdecydowanie e39 :cool2:

Jeżeli masz fundusze na ubogą e60, to raczej poszukałbym ostatnich roczników e39 (2003) z małym przebiegiem i niezłym wyposażeniem.

To sprawdzone auta, części w ASO tańsze niż do e60 i więcej serwisów ma pojęcie o tym modelu.

A poza tym to jeszcze klasyczne BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostatnią prawdziwą serią BMW - E39 (i E46 + E38).

...zapomniałeś jeszcze chyba o wielu innych prawdziwych (np. E30, E34) ;)

 

A e32 to szczaaaaw?!?!?!?!?!?!

 

 

Hehe.

Moim zdaniem bierz e39, ta jest piekna, 4,4 w manualy, m-pakiet i wogole piekna.

 

Co tu mowic tu trza brac..

 

Pozdro

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ,ze jesli to co o niej pisza jest prawda...bralbym panie,bralbym..piekna wersja gdybym mial takie pieniadze to kupilbym ja..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,oglądałem.Stan wizualny jest dobry (tapicerka siedzeń trochę podniszczona,ale powiedzmy że do akceptacji),natomiast w silniku w zakresie 1000-2000 obr na jałowym wyczuwalne drgania (wibracje),napewno nie jest to normalne.Myślę że cena jest na tyle wysoka,że auto powinno być nienaganne.Muszę jeszcze pomyśleć.

Dzięki za rady i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie e60 !

 

e39 to autko które pamięta połowę lat 90 tych.

mozna kupić takie już od 15 tys. pln. (nie ta wersja silnikowa oczywiście)

e60 to styl i klasa. przejedź się jednym i drugim.

potem postaw jeden obok drugiego - i wszystko będzie jasne

również mniej na takim stracisz.

[/url]

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 to autko które pamięta połowę lat 90 tych.

mozna kupić takie już od 15 tys. pln. (nie ta wersja silnikowa oczywiście)

[/url]

 

Nie żebym obsesyjnie bronił E39, ale pokaż mi egzemplarz w ,,zadowalającym,, stanie technicznym za 15000 zł, w najsłabszej wersji silnikowej.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie e60 !

 

e39 to autko które pamięta połowę lat 90 tych.

mozna kupić takie już od 15 tys. pln. (nie ta wersja silnikowa oczywiście)

e60 to styl i klasa. przejedź się jednym i drugim.

potem postaw jeden obok drugiego - i wszystko będzie jasne

również mniej na takim stracisz.

[/url]

 

ale bredzisz, jak myslisz dlaczego e60 sa takie tanie? i tak bardzo stracily na wartosci? bo sa brzydkie i nigdy nie beda takie jak e39

 

a z ta e39 za 15 tys to chyba zartujesz :) ladnego e34 v8 w skorze i z elektryka za te pienieadze nie kupisz nawet :) a co dopiero e39

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie dla mnie e60 fajny wozek.

Ale nie ma tego czegos co mialy starsze beemki, tego zaciecia, agresji, stylu.

Ostatnio ogladalem M5 e60 i musze wam powiedziec ze nie bardzo rozni sie wizualnie od "normalnej" 5.

A popatrzcie na M'ke w e39 to normalnie szal chu..ja, agresja jednym slowem kosmos.

 

Sory ze tak troszke odbieglem od tematu..

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 ma rzeczywiście klase, styl i jest klasyczna. e60 to wyższy komfort i technika na najwyższym poziomie. To czy jednemu podoba sie wizualnie to, czy tamto to kwestia gustu, a o tych jak wiemy nie dyskutuje sie. Maiłem e39, teraz mam e60 i napewno bym nie powrócił do e39. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
...to normalnie szal chu..ja...

Przykro mi ale dostajesz ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
... bez komentarza....

4. Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał E39. Przynajmniej nie jest obciachowa.... jak E60. O gustach się nie dyskutuje ale ja bym się wstydził jeździć takim badziewiem (w dodatku mocno awaryjnym).

może co do awaryjności tych modeli zajrzyj tutaj

http://www.autocentrum.pl/adac/rankingi_awaryjnosci_bmw_seria_5.html

chyba że masz lepsze informacje niż ADAC

i ten tekst bym sie wstydził jechac e60 niezły

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e60 to styl i klasa

 

I tu się nie zgadzam. Jaki styl? Koreański chyba. Klasy też za grosz.

Jeżeli komuś się bardzo podoba nowa linia BMW to niech kupuje ale nie dorabiajmy do tego ideologii. Jest dużo ładniejszych i mniej awaryjnych samochodów za tą kasę a sam znaczek BMW mnie nie wystarcza.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowy odbiegamy od tematu :) Ale musze powiedziec że niestety e60 jest tragiczne i w niczym nie przypomina BMW. Mercedes zmienia swoją stylistykę ale jakoś zawsze iwadomo że to Mercedes a BMW poszło w stornę Koreańskich produkcji niestety :? Gdybym miał odpowiedni budżet to napewno nie kupiłbym nowej piątki albo trójki poszedłbym do konkurencji Jaguara albo właśnie MB sam znaczek nikogo nie przekona jak napisał kolega wyżej... Może mała ankieta która rozwieje wszelkie wątpliwości co do tego jak podoba się nowa i stara piątka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.