Skocz do zawartości

Czy warto 540 z allegro


csi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może mała ankieta która rozwieje wszelkie wątpliwości co do tego jak podoba się nowa i stara piątka ?

już znam wynik tej ankiety

jak pojawiła sie e60 na moim podwórku sąsiad powiedział najpierw że napewno kradziona a pózniej że jest mała :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że jechałem X-Type`m całkiem niedawno i napewno wolałbym go od nowej trójki w której z tyłu mieszczą się tylko dzieci dorosła osoba niema miejsca żeby małym palcem ruszyc w bucie w wersji Coupe jest trochę lepiej ale ja mówię o sedanie ! I proszę nie pisac że Jag to Mondeo bl bla bla Jeżeli mam zapłacic nie małe pieniądze to ma on też jakoś wyglądac a nowe BMW w ogóle nie wyglądają :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście Twój wybór xtype też mi sie podoba

wiele zostało powiedziane na temat e60 w tej dyskusji ale typu awaryjność czy wpadka bmw tym modelem (tylko nic to sie ma do rzeczywstej sytuacji na rynku czy oficjalnych statystyk )

 

a wogóle tak ostatecznie zauważyłem że temat e60 wytwarza w u wielu dużo kwasu w żołądku i agresji

na tym ja zakończe udział w tym wątku

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie nie podoba nowa stylizacja nowych bmw..

 

ale jesli mialbym wybierac miedzy nowa e klasa,audi a6,bmw e60to kupilbym bmw..tak samo jak w przypadku audi A8,mercedes S,bmw 7..kupilbym bmw..

 

oczywiscie jesli byloby mnie stac na servisowanie tych samochodow..

 

ale jak powiedzialem ..dla mnie prawdziwe bmw skonczylo sie z modelami e46,e39,e38,e31..

 

dzisiaj jest nowsza technologia,i nie zawsze lepsza..jednym podobaja sie ostre linie nowej piatki inni tak jak ja sa zwolennikami klasycznych bmw.

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie nie podoba nowa stylizacja nowych bmw..

 

ale jesli mialbym wybierac miedzy nowa e klasa,audi a6,bmw e60to kupilbym bmw..tak samo jak w przypadku audi A8,mercedes S,bmw 7..kupilbym bmw..

 

oczywiscie jesli byloby mnie stac na servisowanie tych samochodow..

 

ale jak powiedzialem ..dla mnie prawdziwe bmw skonczylo sie z modelami e46,e39,e38,e31..

 

dzisiaj jest nowsza technologia,i nie zawsze lepsza..jednym podobaja sie ostre linie nowej piatki inni tak jak ja sa zwolennikami klasycznych bmw.

 

każdy chwali swoje

twierdzą tak tylko ci, których nie stać na BMW z najnowszej linii

i podswiadomie podbudowują swoje marne ego

minie pare lat i taki jeden z drugim "fan bmw" bedzie wkoncu mogls sobie kupic E60 10 letnie za 25 tys zl i wtedy okaze sie , ze ten samochod jest wspanialy (tak bylo jest i bedzie, tak bylo kiedy pojawilo sie E36 itd)

 

Prawdziwy pasjonat marki wie, ze piękno BMW nie twki w kształcie tylnych lamp (tak kontrowersyjny dla wielu) ale w wspaniałej technologii jaka jest zastosowana w tym samochodzie, w latach pracy najlepszych inzynierow samochodwych nad stworzeniem perfekcyjnego, szybkiego i bezpiecznego auta. Piekno tych aut tkwi w najnowszych rozwiazaniach mechanicznych , w ich silnikach czy chocby swiatlowodach zastosowanych w elektornice auta.

 

Czas najwyzszy zeby dotarło do niektorych , ze piękno BMW to nie sa zadziorne przednbie lampy i gangserski czarny kolor.

Czas zebyscie wkoncu pojeli co to jest BMW.

 

Aktywny układ kierowniczy

Dynamic Drive

Układ dynamicznej kontroli stabilności

Dynamiczna kontrola trakcji

Wyświetlacz Head Up

Sterowanie głosem

Wyświetlacz kontroln

Reflektory adaptacyjne

Aktywny tempomat

Advanced ITS

Aktywne zagłówki

 

i wiele wiele innych rzeczy , ktore nie sa stworzone tylko po to zeby sie nimi chwalic sasiadowi tylko po to zeby poprawialy bezpieczenstwo i komfort jazdy

w tym tkwi piekno nowych samochodow spod skrzydła BMW ...

 

Zapraszam jednego czy drugiego malkontenta do mojego E60 550i z wspanialym wyposaeniem, pieknymi miodowymi skórami czy systemem Nightvision i jestem ciekaw czy nadal by sie upieral ze jego 10 letnie E39 jest autem lepszym a tym bardziej "prawdziwym".

 

Pozdrawiam,

Rzeznik - zabójca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik, co innego jest stylistyka danego modelu/marki, a co innego technologia, jaka ten model oferuje.

 

Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze E60 pod wzgledem technologicznym jest samochodem lepszym niz E39.

 

A co do stylistyki - coz, Banglowozy maja swoj styl, ktory nie kazdemu musi sie podobac.

 

Z tego wynika, ze kazdy jezdzi tym, co mu sie (z wielu przyczyn, niekoniecznie racjonalnych) podoba. I wcale nie jest tak, ze gdyby Polacy byli bogatsi, to jezdziliby najnowszymi modelami samochodow - wystarczy spojrzec na Niemcow - wiekszosc samochodow wyzszej klasy, jakie sie tam widzi na ulicy, maja po ladnych pare lat.

 

No, a dla prawdziwych maniakow samochodowych jest jeszcze cos wiecej niz technologia - to 'cos', ktore dla mnie ma np. E23, E24 czy Ford Mustang rocznik 1967. Dla mnie E60 czy E65 tej 'duszy' nie maja, chociazby dlatego, ze sa po prostu zbyt nowymi samochodami - co bedzie za pare/parenascie/paredziesiat lat, zobaczymy.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik, co innego jest stylistyka danego modelu/marki, a co innego technologia, jaka ten model oferuje.

 

Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze E60 pod wzgledem technologicznym jest samochodem lepszym niz E39.

 

A co do stylistyki - coz, Banglowozy maja swoj styl, ktory nie kazdemu musi sie podobac.

 

Z tego wynika, ze kazdy jezdzi tym, co mu sie (z wielu przyczyn, niekoniecznie racjonalnych) podoba. I wcale nie jest tak, ze gdyby Polacy byli bogatsi, to jezdziliby najnowszymi modelami samochodow - wystarczy spojrzec na Niemcow - wiekszosc samochodow wyzszej klasy, jakie sie tam widzi na ulicy, maja po ladnych pare lat.

 

No, a dla prawdziwych maniakow samochodowych jest jeszcze cos wiecej niz technologia - to 'cos', ktore dla mnie ma np. E23, E24 czy Ford Mustang rocznik 1967. Dla mnie E60 czy E65 tej 'duszy' nie maja, chociazby dlatego, ze sa po prostu zbyt nowymi samochodami - co bedzie za pare/parenascie/paredziesiat lat, zobaczymy.

 

Panfil dokładnie Cie rozumiem. Masz racje ze te auta nie maja "duszy" bo jak moga ja miec skoro ich nie znamy ?

Jesli chodzi o Niemców to sie mylisz. Wystarczy spojzec co sie dzieje na rynku. Obserwujemy totalny zalew E39 chocby na mobile.de czy autoscout24.de, dlaczego ? Niemcy sprzedaja za smieszne pieniadze naprawde dobre samochody (bo weldug mnie nawet 60 tys zl za 3 letnie E39 to dla mnie SMIESZNE pieniadze)

ZNajomy kupil ostatnio od niemca za 15 tys euro 3 letnie BMW E39 w skorach i bardzo bogatym wyposazeniu. Niemiec kupil je w salnoe 3 lata temu za 55 tys euro ! Jak mu sie zapytal dlaczego sprzedaje Niemiec odpowiedzial, ze fakt to wspaniale auto ale on CHCE miec lepsze, dlatego kupuje E60.

Niemcy docenili E60 i nie tylko oni, wystarczy spojzec na statystyki sprzedazy tych aut.

 

Kolejna sprawa , jezdzilem troche po Niemczech ostatnio i uwiez mi ze jak zobaczysz w lusterku na lewym pasie nadciagajace E60 to nawet sie nie zawachasz zeby zjechac na bok ... to auto naprawde robi wrazenie na drodze ... a nie wspomne juz o E60 z Mpakietem i tym byczym tylnym zderzaku, wyglada naprawde niesamowicie

Spojrz na te wspaniale przetloczenia na przedniej masce i po bokach ... nie wolno skreslac samochodu dlatego ze jego tylnie lampy maja "koreanski charakter" - to profanacja !!!

 

Jestem pewien ze za pare lat opadną wam klapki z oczu i bedziecie sie slinic na widok E60 czy E65 (btw E65 po lifcie jest poprostu PIĘKNE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img240.imageshack.us/img240/3168/e60211dn0.jpg

 

Ja się dosyć szybko przyzwyczaiłem do stylistyki nowych BMW, może tylko te w podstawowych wersjach i z kiepskimi felgami wyglądają trochę nieciekawie, ale to zawsze jest BMW i trudno ich nie kochać.

E39 - moim zdaniem super samochód, pod względem stylistycznym również mi się bardzo podoba, ale jednak jest już modelem opatrzonym i brakuje mu świeżości.

 

Osobiście gdyby nie było mnie stać na E60 530i wybrałbym starsze E39 takie jak w ogłoszeniu.

Moc stawiam ponad stylistykę :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chwali swoje

twierdzą tak tylko ci, których nie stać na BMW z najnowszej linii

i podswiadomie podbudowują swoje marne ego

minie pare lat i taki jeden z drugim "fan bmw" bedzie wkoncu mogls sobie kupic E60 10 letnie za 25 tys zl i wtedy okaze sie , ze ten samochod jest wspanialy (tak bylo jest i bedzie, tak bylo kiedy pojawilo sie E36 itd)

 

I tu się mylisz. Ja włąśnie przymierzam się do zmiany samochodu na coś nowszego. Nie kupię BMW wyłącznie ze względu na wygląd zewnętrzny a nie na cenę. Za samochód innej marki ale tej klasy będę musiał zapłacić tyle samo albo więcej.

 

Prawdziwy pasjonat marki wie, ze piękno BMW nie twki w kształcie tylnych lamp (tak kontrowersyjny dla wielu) ale w wspaniałej technologii jaka jest zastosowana w tym samochodzie, w latach pracy najlepszych inzynierow samochodwych nad stworzeniem perfekcyjnego, szybkiego i bezpiecznego auta.

 

W czym technologia BMW jest lepsza od np. MB, Audi, Lexusa?

Wg mnie Audi czy Lex optycznie są ładniejsze a mechanicznie porównywalne.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym technologia BMW jest lepsza od np. MB, Audi, Lexusa?

Wg mnie Audi czy Lex optycznie są ładniejsze a mechanicznie porównywalne.

 

Dokładnie o to chodzi wiadomo że E60 technologicznie lepsze od e39 ale niestety jego wygląd zewnętrzy, wenętrzny mocno odstaje od całej reszty za te pieniądze powinno się miec i moc i stylistykę... Nikt chyba nie powie że e60 jest ładniejsze od CLS`a ? Rzeźnik pisanie że e60 nie podoba się tylko tym których na to auto nie stac to straszna BZDURA...

 

MAJSU - OPRAWCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeznik glupoty gadasz.

 

przed 7ka mialem nowa e klase z salonu i ta niby technologia polegala na czestym odwiedzaniu servisu..oczywiscie na gwarancji..

 

faktycznie w niemczech jezdzi duzo nowych e60 e65 ale tak samo jak innych samochodow..wiec ameryki nie odkryles..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wczesniej powiedzialem ze gdybym mial wybor miedzy audi,bm,bmw kupilbym bmw..

 

ale za duzo dostalem po dupie i mam 5 letnia e38 w ktorej jestem zakochany..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup coś z tej półki a pózniej daj znać

 

Mam już samochód i nie zamierzam kupowac drugiego twoje zachęty też mnie do tego nie skłonią :8) Pzdr Widzę że to byś się chyba do krzyża dał przybic za swoją piątke ! Ale spoko ja za swoją chyba też... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej juz nie sprzedam nie oplaca sie, kto mi teraz da dobra kase? nikt , samochod to taka skarbonka bez dna, szkoda ja oddawac komus ,jeszcze ja zniszczy i bedzie mi zal,niech sobie jezdzi.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bryler.net/V600/streetracing.jpg

http://b62.grono.net/57/98/gallery-9315213.jpg

http://b33.grono.net/197/32/gallery-9315205.jpg

http://b12.grono.net/30/214/gallery-5237284.jpg

 

a co do E60 , no moze i maja racje niektorzy ze brzydka mowia na nia ci co nie maja funduszy zeby taka jezdzic, ale ja jestem zdania ze zwykla E60 jest bezplciowa i dla mnie sie nie liczy nawet 550,ogladalem mase zwyklych E60 i tylko M5 E60 jest piękne i nic wiecej, tutaj pare fotek z delikatnym rasowaniem od Hartge.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/articles/m5e60/hartge/hm515.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/articles/m5e60/hartge/hm512.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/articles/m5e60/hartge/hm517.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/photo/data/537/44M5_Australia_3.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/photo/data/537/44M5_Australia_1.jpg

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musze przyznac ze twoje E39 jest piekne ale ciekaw jestem czy miales przyjemnosc jechac BMW 550i E60 ???

Powiem Ci tylko tak, Twoje 4,4 litra wydałoby Ci się skromne ...

tym autem mozna sie zabić na prostej hehehe ... oczywiscie na zawał serca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musze przyznac ze twoje E39 jest piekne ale ciekaw jestem czy miales przyjemnosc jechac BMW 550i E60 ???

Powiem Ci tylko tak, Twoje 4,4 litra wydałoby Ci się skromne ...

tym autem mozna sie zabić na prostej hehehe ... oczywiscie na zawał serca :mrgreen:

 

kazdym samochodem mozna sie zabic na prostej jak nie umie sie jezdzic,

jechalem M5 E60 i wiem jak jest w M5. Jak kupie M5 E60 to porozmawiamy o wyzszosci V10 nad V8, tylko najpiew dokupie ubranko schnitzera albo hartge;)

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. To jak przekomarzanie sie małych dzieci jaka zabawka jest lepsza. jesteśmy fanami marki a nie konkretnego modelu... Ja osobiście miałem e39 teraz posiadam e60. Oba auta są wspaniałe i nie uważam któregoś za lepsze, są poprostu inne ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.