Skocz do zawartości

Aktualizacja forum 29/05


Czy podobają Ci się zmiany?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Pisałem o tym już w czerwcu (3 strona), że zamula to nowe forum. Dalej muli. Wczoraj tragedia, pierw naście sekund czekania, a pod wieczór w ogóle nie dało się wejść. Teraz lepiej ale dalej np otwarcie zakładki "twoja zawartość" to z 5 sekund czekania 

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja nie wiem jakim cudem wam działa dobrze. Wczoraj jako tako działało, dziś znowu tragedia. Żeby wejść w ten wątek (teraz jak dodaje ten post) to z pół minuty trwalo 🤣 coś jest na rzeczy z ladowaniem sie stron. 

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.01.2024 o 11:12, Lendio napisał(a):

Widze ze temat znany juz. Od 2/3 dni po godz 17:00 forum praktycznie niedziala/ u mnie brak opcji przegladania. 

Dokładnie, w dzień działa znośnie (ale kto ma czas czytać forum w dzień), wieczorem i w nocy tragedia. Co chwilę mam blad 502 lub 504 - bad gateway lub gateway timeout. Muszę robić reload po kilka razy żeby cokolwiek się otwarło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila stresu, 10 wypitych kaw i jakoś to przeszło 🙂 

 

Cieszę się, że forum teraz chodzi jak należy. Ze swojej strony dodam że pracuję też aktualnie nad nowościami dla forum oraz nad nową stroną główną 🙂

 

Mały sneak-peak 😄

image.thumb.png.f1a919794ed141af03b6c293ede766b3.png

 

 

Ruch na forum jest ogromny. W związku z tym prawdopodobnie niedługo będą pewne rekrutacje 🙂

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.