Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: ludzie to maja pomysly,najbardziej mi sie podoba ten stożek na "tym czymś" :lol:

'to cos' to jest snorkel - wyprowadzenie dolotu na dach zeby mozna bylo brodzic w wodzie i zeby fala wplywajaca na maske nie zalala. jak wszystko dobrze uszczelnione wlacznie z elektronika, to mozna czyms takim wjechac do rzeki az po dach :)

 

widzialem tak kilka razy z tym stozkiem, ze wywalaja puszke filtra a stozek na koniec, ale czy ma to sens techniczny czy tylko wygoda albo wiesnactwo to juz nie wiem.

 

to nie ma wygladac tylko pokonywac bezdroza :D fajna maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10848648

jak odpali glosniki to jedzie pewno 5km/h szybciej :lol:

 

pzdr

GreenEvil

Dosiadales kiedys arabki? Idac stepa wsluchaj sie w nia, a zobaczysz jak kazdym drgieniem miesnia wyrywa sie do cwalu.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=126984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,ciekawe kto na taki opis da się nabrać,moim zdaniem im więcej tego typu pierdół że szkoda mu samochodu bo np.robi budowę :mad2: czy z powodu powiększenia się rodziny bo takie też widziałem :duh: to po prostu facet przyznaje się że jest to parch i próbował wiele sposobów żeby się tego pozbyć poprzez wywołanie chyba litości w przyszłym nabywcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1024176915_bmw_e36_316_i_za_mala_kase_driftowoz.html

 

Nie mogłem się powstrzymać :roll:

 

w zakładce M3 :D sprzedający to chyba dobry człowiek bo odpowiada za free na pytania :D a silnik hmm... "silnik nie bierze oleju a jeśli bierze to tyle ze nic nie widać" :mad2: macie Państwo jakieś pytania? bo ja nie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaa...nawet obrotomierza nie ma! To były takie wersje! Szok.

a ten "driftowóz" jest własnością jakiegoś typowego chama ze wsi co zakłada jakieś narzuty na siedzenia, inspekcja i reszta świeci się aż miło, przy wskazówce od ilości paliwa widać że coś już grzebał...pewnie chciał naklejkę M3 dokleić między zegary...nie wspomnę o wlotach halogenów. Wydaje mi się że jak sprzeda e36 to kupi sobie calibre :)

 

...ale co ma alusy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.