Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 tys bym dal za ta 850 ale 110 to juz chyba nie ::) jestem ciekaw jaki byl by opis u tego kolesia jak by sprzedawal np nowe e60 albo e65 .

Zapewne cene mial by wyzsza niz w salone . i napisal by pewnie ze lepsze niz nowe bo ma wszystko wymienione ::)

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie o wiele lepiej wyglada niz jakby miala oryginalne zderzaki z M3 :)... Powaga.

Taka niepozorna :mrgreen:

Wdaje mi sie jednak, ze to nie jakas rzezba - pod maska jak M3, fotele M3, progi i listwy z M3...

Pewnie byla jakas stluczka "korkowa" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czy one są naprawdę takie drogie :duh: .Albo ta cena dla naiwniaków :?:

 

Wiesz... chcieć to ja mogę za swoją i 100 tyś. ale realia są nieco inne. Seria "M" to rarytas ale też niesprzedawalny wynalazek. Jeżeli jest idealna i trafi się amator to da dużo a jak nie, to dostanie 15k i tyle. Ja sprzedałem Corvette (stan naprawdę dobry) człowiekowi za cenę o połowę wyższą niż giełdowa. Nawet nie byliśmy w serwisie. "Podoba mi się i biorę" ale to jest kwestia trafienia klienta co nie jest proste.

Przebiegu nie komentuję bo to jest żenujące. Nawet bym nie chciał jej oglądać...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówie, ta piękna alfa będzie jeszcze jeżdzić, tu klepnięcie tam klepnięcie młoteczkiem lekkie rozciągnięcie i nowy hit na allegro :lol: :lol: :lol: :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193716555

 

Samochód uzytkowany przez PREZESA FIRMY

 

A gdyby to był samochód chłopaka, który dorobił się w Anglii na zmywaku - to jego stan byłby gorszy :?: Czy może cena byłaby dwa razy niższa. :duh:

 

W polsce jest w takim kolorze tylko w kombi w Wawie - kolor nie czerwony a IMOLA RED - rezerwowany orginalnie tylko do serii M. - to znaczy, że był lakierowany :?:

 

Pan prezes, a takie błedy :!: :naughty: Panie prezesie, piszemy: oryginalny.

 

układ wydechowy Ulter - oryginalny - gratuluję poprawy :lol: , ale czy jest się czym chwalić :?: Normalnym tłumikiem polskiego producenta :?:

Spalanie na trasie 140-180km/h do 9,5 litra - to ciekawe, że samochód spala tyle samo przy 140km/h i przy 180km/h - chyba, że z górki. :liar:

 

w mieście przy ciężkiej nodze 11,2 litra - zaskoczyło mnie bo mam 320i i pali więcej niz 530i... - haa, a mi 528i przy szybkiej jeździe w mieście paliła 16-19 litrów/100km. :liar:

 

Jak to w życiu zwykle bywa - najdłuższe nosy mają prezesi. :twisted2: Ale najważniejsze, że mają fantazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasami zastanawiam, jak to się dzieje, że takimi porządnymi autami jeżdżą analfabeci. :mad2: Człowiek nie był w stanie nauczyć się polskiego. To nie sądze, żeby jakiś inny język znał komunikatywnie - ale BMW lub Mercedesa w garażu musi mieć. I to nawet czasami "prezesi firm" piszą ogłoszenia z błędami. KATASTROFA SPOŁECZNO - INTELEKTUALNA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.