Skocz do zawartości

X5 LCI 2023


DanielKZ

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Mati_WZL napisał(a):

Koleżanki i Koledzy, którzy czekacie na auta z transportu morskiego, bardzo wnikliwie oglądajcie auta przy odbiorach przez najbliższe dwa miesiące. Mój handlowiec właśnie zdradził, że był mega sztorm i oni jako dealer mają uszkodzonych kilkanaście aut. Będą one naprawiane w Niemczech, więc na pewno powydłużają się terminy dostarczania aut do PL. No i nie wiedzą jaki jest zakres uszkodzeń, więc warto odbierać auta z miernikami 😋

 

uuu no to się chyba wyjaśniła tajeminica opóźnień... 

Generalnie transport dłużej niż 4tyg trzeba uważać za podejrzany. 

 

 

Edytowane przez bartekbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartekbb napisał(a):

z ciekawości, jaka wersja?

 

daj znać jak dojedzie, pewnie już jest w EU

40d

44 minuty temu, Mati_WZL napisał(a):

Koleżanki i Koledzy, którzy czekacie na auta z transportu morskiego, bardzo wnikliwie oglądajcie auta przy odbiorach przez najbliższe dwa miesiące. Mój handlowiec właśnie zdradził, że był mega sztorm i oni jako dealer mają uszkodzonych kilkanaście aut. Będą one naprawiane w Niemczech, więc na pewno powydłużają się terminy dostarczania aut do PL. No i nie wiedzą jaki jest zakres uszkodzeń, więc warto odbierać auta z miernikami 😋

No to by się wyjaśniło czemu wciąż czekamy. Miał być początek października... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartekbb napisał(a):

z ciekawości, jaka wersja?

 

daj znać jak dojedzie, pewnie już jest w EU

40d

44 minuty temu, Mati_WZL napisał(a):

Koleżanki i Koledzy, którzy czekacie na auta z transportu morskiego, bardzo wnikliwie oglądajcie auta przy odbiorach przez najbliższe dwa miesiące. Mój handlowiec właśnie zdradził, że był mega sztorm i oni jako dealer mają uszkodzonych kilkanaście aut. Będą one naprawiane w Niemczech, więc na pewno powydłużają się terminy dostarczania aut do PL. No i nie wiedzą jaki jest zakres uszkodzeń, więc warto odbierać auta z miernikami 😋

No to by się wyjaśniło czemu wciąż czekamy. Miał być początek października... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, Mati_WZL napisał(a):

Koleżanki i Koledzy, którzy czekacie na auta z transportu morskiego, bardzo wnikliwie oglądajcie auta przy odbiorach przez najbliższe dwa miesiące. Mój handlowiec właśnie zdradził, że był mega sztorm i oni jako dealer mają uszkodzonych kilkanaście aut. Będą one naprawiane w Niemczech, więc na pewno powydłużają się terminy dostarczania aut do PL. No i nie wiedzą jaki jest zakres uszkodzeń, więc warto odbierać auta z miernikami 😋

a salon Ci niestety prawdy z reguły nie powie 😄 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wehyr napisał(a):

a salon Ci niestety prawdy z reguły nie powie 😄 

Jak auta będą klepać w DE to żaden dealer pewnie nawet nie będzie wiedział co było uszkodzone. Trzeba będzie samemu sprawdzać albo wziąć kogoś ogarniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mati_WZL napisał(a):

Jak auta będą klepać w DE to żaden dealer pewnie nawet nie będzie wiedział co było uszkodzone. Trzeba będzie samemu sprawdzać albo wziąć kogoś ogarniętego.

taa często dealer moze też nie wiedzieć bo dealear != dystrybutor... 

pytanie jak ta naprawda wygląda, zakładam, że w większości przypadków to blacharka, a z tym to najgorsza to kwestia odcieni koloru... 

jeśli mi się takie coś przydarzy i wykryje, to niech sponsorują folie na auto i nie ma tematu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bartekbb napisał(a):

taa często dealer moze też nie wiedzieć bo dealear != dystrybutor... 

pytanie jak ta naprawda wygląda, zakładam, że w większości przypadków to blacharka, a z tym to najgorsza to kwestia odcieni koloru... 

jeśli mi się takie coś przydarzy i wykryje, to niech sponsorują folie na auto i nie ma tematu 🙂

Jak blacharka w stylu drzwi czy przodu to spoko, wymienią i nie będzie śladu, gorzej z błotnikami tył czy słupkami/dachem

folia na całe auto i też chyba bym nie miał z tym problemu 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
19 minut temu, Mati_WZL napisał(a):

Jak blacharka w stylu drzwi czy przodu to spoko, wymienią i nie będzie śladu, gorzej z błotnikami tył czy słupkami/dachem

folia na całe auto i też chyba bym nie miał z tym problemu 😋

ćwiartkę wstawią , nikt nie zobaczy 😛 

  • Lubię to 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 12:43, apzs napisał(a):

A jak wrażenia z widoku wirtualnego na wyświetlaczu? Wciąż brakuje mi czasu na użyczenie LCI od dealera żeby potestować.

Właśnie kończ weekend X5 i myślę, że spoko sprawa jeśli korzystasz z nawigacji BMW (niestety Apple CarPlay nie jest na tyle zintegrowane). W momencie dojeżdżania do skrzyżowania zamiast nawigacji widzimy obraz z kamerki który dokładnie pokazuje gdzie mamy jechać. Tutaj to nieźle pokazano (https://www.youtube.com/watch?v=_7_LKQy6fXA ).

O ile nie jest wciskany jako część pakietu to chyba nie będę brał.

Ogólnie zegary przed kierownicą mniej czytelne w porównaniu do preLCI, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało bo prędkość odczytywałem z Head Up, albo z cyfrowego wskazania, a nie prędkościomierza. Same ekrany bardzo w porządku i w słońcu i w nocy. Biorąc to pod uwagę oraz nadchodzące zmiany w iDrive z większą liczbą skrótów chyba jednak decyzja padnie na LCI. Ino jeszcze rozkmina 40i czy 30d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może wiedzę kiedy będzie dostępna tylna skrętna oś? Właśnie planuję zamówić auto lecz gdyby pojawiła się po nowym roku to bym poczekał. W salonie niestety nie mają wiedzy. Jeździłem z taką ośką q7 i to jest super sprawa. Po przesiadce na demówkę x5  brakuje tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
10 godzin temu, filipo12 napisał(a):

Ma ktoś może wiedzę kiedy będzie dostępna tylna skrętna oś? Właśnie planuję zamówić auto lecz gdyby pojawiła się po nowym roku to bym poczekał. W salonie niestety nie mają wiedzy. Jeździłem z taką ośką q7 i to jest super sprawa. Po przesiadce na demówkę x5  brakuje tego.

W M60i jest w standardzie 🙂 Do 40d będzie można zamówić na dniach. O pozostałe modele trzeba pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Borsuczek napisał(a):

W M60i jest w standardzie 🙂 Do 40d będzie można zamówić na dniach. O pozostałe modele trzeba pytać.

Czy ta informacja jest pewna???😀  Pytałem już dwóch dealerów kiedy może się pojawić i nikt nie ma pojęcia i nic nie wie😧

Właśnie zamawiam 40d zaw. pneumatyczne, umowa do podpisu już leży na stole ale teraz się waham po przejażdżce z taką osią q7. Przydało by mi się takie coś i w x5.

Czy wiecie jak to sprawuje się w x5 przy prędkościach autostradowych czy auto przez to jest jeszcze stabilniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipo12 napisał(a):

Czy ta informacja jest pewna???😀  Pytałem już dwóch dealerów kiedy może się pojawić i nikt nie ma pojęcia i nic nie wie😧

Właśnie zamawiam 40d zaw. pneumatyczne, umowa do podpisu już leży na stole ale teraz się waham po przejażdżce z taką osią q7. Przydało by mi się takie coś i w x5.

Czy wiecie jak to sprawuje się w x5 przy prędkościach autostradowych czy auto przez to jest jeszcze stabilniejsze?

Tak, na 100% wersja M60i ma w standardzie skrętną tylną oś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.