Skocz do zawartości

Aktualizacja RSU [różne wersje] - komentarze


dar3k-krk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2024 o 20:33, morfang napisał(a):

U mnie aplikacja nie chce przesłać aktualizacji do samochodu. W apce mam informację o pobranej aktualizacji, a samochód milczy 🙂

Kiedyś miałem podobnie - pomogło jak udało się spiąć telefon z autem po bluetooth i wifi tak, że akpa bmw na telefonie też widziała oba połączenia zestawione - wtedy się przesłało do auta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chewing napisał(a):

Kiedyś miałem podobnie - pomogło jak udało się spiąć telefon z autem po bluetooth i wifi tak, że akpa bmw na telefonie też widziała oba połączenia zestawione - wtedy się przesłało do auta.

Chyba nawet taka opcja jest wypisana(wskazana/rekomendowana) w opisie najnowszej aktualizacji - ale z zaznaczeniem dla systemu iOS (czy dla Androida tak samo to nie wiem)

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, morfang napisał(a):

U mnie chyba jest przesłany update, ale nie chce się zainstalować. Od początku z tą aktualizacją pokazuje tylko taki komunikat:
 

 

20240217_122033.jpg

Może stan naładowania za niski i nie pozwala puścić jej bezpiecznie. Dłuższa trasa i zobaczysz czy ruszy 🙂

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, morfang napisał(a):

U mnie chyba jest przesłany update, ale nie chce się zainstalować. Od początku z tą aktualizacją pokazuje tylko taki komunikat:
 

auto zgaszone?

reczny zaciagniety?

edit: faktycznie, na zagranicznych forach, bardzo czesto poruszany jest watek akumulatora 12V

ps. w porownaniu do 07/2023, odnosze wrazenie ze w 11/2023, skrznia DCT troche lepiej sie sprawuje, polecam 😛 

Edytowane przez pawelo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe żeby samym updatem wpłynęli na poszarpywanie silnika ? przy lekko wciśniętym gazie raz na jakiś czas szarpnie trzy razy i wraca wszystko do normy by przez następną godzinę nie wydarzyło się tak ani razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam problem w moim f40. 
w apce oraz w idrive widnieje informacja ze mam najnowaszą wersję oprogramowania 03/2021.50. Ale czytam na forum, ze macie dużo nowsze wersje. 
W serwisie twierdzą ze są nieznaczne aktualizacje i na moje życzenie mogą to zrobić za kwotę około 700 zł. Ale to przecież wina samochodu, ze nie czyta najnowszych aktualizacji, a nie moja. Jeżeli się mylę, to mi wytłumaczcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M4R10 napisał(a):

@filipek_03 zmień ASO i zgłoś problemy z przerywającym Apple Car/Android Auto jeśli masz auto na gwarancji nadal.

mi w jednym z ASO kazali nagrać jak ACP nie działa: zawiesza się, wyłącza, etc - więc już widzę jak jadę i wyciągam telefon i nagrywam bo to jest ważniejsze niż bezpieczeństwo ...
Ale zmiana ASO napewno może ułatwić współpracę.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, M4R10 napisał(a):

Trzeba pisać tutaj jawnie których ASO unikać i które nie chcą wykonywać napraw na gwarancji. 

już kiedyś wspominał, że w moim przypadku jest to Frank Cars. 
Również nie potrafili "wygłuszyć" mocowania pasów (ale tutaj również Gazda w Katowicach nie chciała tego zrobić - bo się nie da). Jedynie z polecenia @karlos91 ASO w Rzeszowie było w stanie pomóc - ale nie jest mi po drodze do nich 😞

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też po aktualizacji czujnik deszczu działa gorzej? Myślałem, że to tylko moja subiektywna opinia, ale nawet moja lepsza połowa dzisiaj stwierdziła, że wycieraczki przestały działać prawidłowo.
Na 1 biegu automat działa strasznie leniwie, niezależnie od położenia przełącznika w manetce czasem cała szyba jest już tak zakropiona, że nic nie widać i muszę przerzucić palcem w górę, żeby w ogóle się raczyły ruszyć... 

odebrane 24.10.2022 / 150: 40W22 / 112: 16W22, 22W22, 30W22, 33W22, 39W22, zamówione 29.09.2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.