Skocz do zawartości

Białe 318i M-Sport


bmwg20318i

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


przedstawiam Wam moje 318i w budżetowym konfigu. Po prawie roku użytkowania jestem bardzo zadowolony z auta, zwłaszcza z pracy silnika. Konfigurując drugi raz dodałbym tylko kamerę cofania(zawsze był to dla mnie zbędny bajer ale obecnie jakość obrazu w G20 mnie przekonuje) oraz zmieniłbym zawieszenie z m-pakietowego na zwykłe. Opcje poza pakietem m-sport:

- podwójne szyby

- HiFi

- Pakiet ConnectedDrive Plus

- Rozszerzona gwarancja


Gdyby ktoś był ciekawy jak to się odpycha to zapraszam do obejrzenia mojego filmu na YoutTube:



Pierwsze 3 zdjęcia w dniu odbioru. Później wleciał czarny grill a niedawno czarne lusterka.


1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto :cool2: dlaczego byś zmienił zwieszenie na zwykłe , jeździłeś 318 ze zwykłym zawieszeniem ?

Akurat G20 na zwykłym nie jeździłem, na adaptacyjnym tak ale do tego silnika nie było opcji adaptacyjnego. Zmieniłbym na zwykłe głównie ze względu na bujanie na trasie, po prostu chciałbym odrobinę większego komfortu. Prowadzenie F30 na zwykłym zawieszeniu mi wystarczało.

 

Elegancka furka, mpak robi robotę. Ile dałeś za wymianę lusterek na czarne?

Dzięki. Za wymianę nic, sam robiłem. Link do lusterek i samą wymianę masz u mnie na YouTube:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilem na twoje filmy na YT wczesniej szukajac materialow o g20. Bardzo malo jest filmow z samochodami wyposażonymi w bazowe światla.


Auto w bazowej konfiguracji z Mpakietem prezentuje sie naprawde ładnie - w szczegolności w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Ja odbieram w podobnym konfigu ale w kolorze czarnym. Dylemat miałem do samego końca: szary, biały czy czarny ( z pakietem shadowline ). Do finału wskoczyły kolory biały i czarny. Zmówienie poszło w kolorze czarnym. Z kolorami to ciekawy temat ( przynajmniej w moim przypadku ). Jednego dnia super wygląda biały a za jakiś czas widzisz czarne i petarda ? . Natomiast z kolorem grey tu już ciekawostka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Jest jakiś fan jazdy eco na forum BMW? :) jestem ciekaw czy da się zejść poniżej 4 litrów



Ciekawy wynik.


Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą 1er na 3er (taką jak Twoja, lub Touring).


W 1er z silnikiem 18i mam średnią 5.5 z >13000km, a rekordy w okolicy 4.3 na dłuższym odcinku. Jest kolejny argument za 3er - spalanie nie wzrośnie. Chociaż kusi też wymiana na mocniejsze 1er :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś fan jazdy eco na forum BMW? :) jestem ciekaw czy da się zejść poniżej 4 litrów


 

Ja teraz jak docieram silnik to sobie czasem wrzucę ECO PRO w moim 320iX i muszę przyznać że jest ogromny fun z jazdy jak się rozpędzi do np. 110 km/h, odpuszcza gaz, a samochód pędzi na trybie żeglowania i sprawia wrażenie jakby się miał nigdy nie zatrzymać :D wątpie żeby kiedyś mi się udało zrobić wynik chociaż zbliżony do 6l/100km ale muszę przyznać że fajnie się tak czasem pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś fan jazdy eco na forum BMW? :) jestem ciekaw czy da się zejść poniżej 4 litrów


 

Ja jestem fanem eco jazdy, ale moje BMW 318i na dotarciu... i średnie spalanie 5,9l. Pamiętam jak kupowałem Paserati 1,4 125KM, na pierwszym zbiorniku miałem 6,5l. Po dotarciu spadło o 1litr...

Przed sprzedażą robiłem 1200km na zbiorniku 59l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.