Skocz do zawartości

X3 2021 LCI


bonifacy888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Tylko przednie lampy mi się podobają tak na pierwszy rzut oka, zderzaki wcale, tylne lampy trochę jak te akcesoryjne performance do f30 których nie znoszę :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy wiadomo, dlaczego w dalszym ciągu nie ma opcji tempomatu aktywnego? To trochę bez sensu gdy samochód premium nie ma opcji występującej w znacznie tańszych modelach innych marek.

 

Tempomat aktywny był w opcji "systemy asystujące kierowcy professional", widzę że w konfiguratorze po lifcie tych asystentów nie ma... może ze względu na restrykcje i braki w elektronice na razie nie ma ? :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo, dlaczego w dalszym ciągu nie ma opcji tempomatu aktywnego? To trochę bez sensu gdy samochód premium nie ma opcji występującej w znacznie tańszych modelach innych marek.

 

Tempomat aktywny był w opcji "systemy asystujące kierowcy professional", widzę że w konfiguratorze po lifcie tych asystentów nie ma... może ze względu na restrykcje i braki w elektronice na razie nie ma ? :roll:

 

Bardzo możliwe, że mają jakieś problemy. Ja zamawiałem w październiku 2020 to w ogóle nie było radia z CD i dyskiem takiego jak miałemm w F31. W ogóle nie było tego w konfiguratorze. Nawet nie wpadłem na to, że może tego nie być. Wsiadam po kilku dniach od odbioru auta. Chce włożyć płytę i zonk bo nie ma gdzie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości są reflektory laserowe.

Dalej do skory naturalnej nie można wziąć wentylowania foteli.

Nie można tez mieć deski obszytej naturalna skóra (tylko ekologiczna).

Brak ACC.

Zestaw naprawczy do opon .

Tyle zauważyłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.