Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wehyr, zastanawiam się, czy w konfiguracji bez asystentów jazdy masz asystenta martwego pola (ten trójkąt na lusterku, zapalający się, gdy w martwym polu znajduje się pojazd)?

 

Nie, nie mam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje! Fajna tablica :8)

Niezły zbieg okoliczności, moja równo rok temu była w ASO na przeglądzie zerowym :wink:

Niestety asystent pasa jest teraz zawsze włączony i za każdym razem trzeba go wyłączać :?

Dziękuję :mrgreen:

Głupie pytanie a jak się go wyłącza?

:mrgreen:

W aucie byłem tylko 20min.

Czyli to jest w standardzie, czy podpięte pod jakiś pakiet?

Kolega ma multiassist co auta dla wszystkich leasingów rejestrują w pl to poprosiłem o 777 i pierwsze litery imion hehe

 

Ja nie brałem asystentów a tego i od pasów i tak mam wiec to chyba standard albo i wymóg jakiś UE.

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

 

Dzięki to będzie jak w f30ze start stop odruch haha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wehyr, zastanawiam się, czy w konfiguracji bez asystentów jazdy masz asystenta martwego pola (ten trójkąt na lusterku, zapalający się, gdy w martwym polu znajduje się pojazd)?

 

Nie, nie mam

 

Dzięki za odpowiedź. Nie korciła Cie pełna skóra w środku?

 


Mnie korcila plus fotele m jak i inne gadżety i szczerze kolejne 30-40k a mnie na to nie stać i to i tak jest więcej niż planowałem..... Moze za kilka lat ta zostawię i kupię prawilne m ale wcześniej inne wyzwanie z grubej półki finansowej hehe ale to nie to forum żeby śmiecić...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wyszła piękna konfiguracja, wg. mnie bardzo dobry balans tego co przydatne, bez wydawania kasy na mniej lub bardziej użyteczne bajery.

Widzę, że wziąłeś pakiet serwisowy na 5 lat, czemu nie gwarancyjny? Sam czekam na odbiór mojego M340i i w momencie odbioru będę decydował jakie pakiety wziąć. Póki co skłaniam się ku obu serwis + gwarancja 5 lat, ale chętnie usłyszę Twoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tak wyszła piękna konfiguracja, wg. mnie bardzo dobry balans tego co przydatne, bez wydawania kasy na mniej lub bardziej użyteczne bajery.

Widzę, że wziąłeś pakiet serwisowy na 5 lat, czemu nie gwarancyjny? Sam czekam na odbiór mojego M340i i w momencie odbioru będę decydował jakie pakiety wziąć. Póki co skłaniam się ku obu serwis + gwarancja 5 lat, ale chętnie usłyszę Twoją opinię.

 


Bsi wliczone w leasing a bri za gotowizne żeby wliczyć w koszta

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

U mnie w wersji idrive 07/2020.54 przy konfiguracji individual wciąż pamięta wszystkie ustawienia asystentów.

 

Szczęściarz :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

U mnie w wersji idrive 07/2020.54 przy konfiguracji individual wciąż pamięta wszystkie ustawienia asystentów.

 

Chodzi o produkcje auta, nie soft. Mam 01.2020 i pamięta mimo najnowszego softu a inni z nowszymi autami na tym samym sofcie musza wyłączać za każdym razem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

U mnie w wersji idrive 07/2020.54 przy konfiguracji individual wciąż pamięta wszystkie ustawienia asystentów.

 

Chodzi o produkcje auta, nie soft. Mam 01.2020 i pamięta mimo najnowszego softu a inni z nowszymi autami na tym samym sofcie musza wyłączać za każdym razem :(

:cool2:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
standard albo i wymóg jakiś UE.

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

 

O to to!


Wehyr, gratulacje. Najlepszy wybór!

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
standard albo i wymóg jakiś UE.

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

 

O to to!


Wehyr, gratulacje. Najlepszy wybór!

 

Dziękuję :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje, super wyglada, jak się ma data odbioru do daty na umowie ?


Szerokości !

Dziękuję bardzo

Data odbioru na umowie była do końca 02.2021

Liczylismy na slot w styczniu i się udało ( auto bez żadnych rzeczy indywidualnych...)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo rozsądny konfig. Mi wychodzi 30-40 więcej ale u Ciebie jest to co najważniejsze.

Czekam na więcej fotek i wrażeń z jazdy.

 

Zawsze bym coś więcej dobrał, aczkolwiek skąd brać haha...

:mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

DSC-2164.jpg


DSC-2163.jpg


DSC-2160.jpg


DSC-2159.jpg


Auto odebrane ze studia, powłoka położona na wszystko co możliwe plus folia na klamki....

Auto mega mi się podoba...

Z kilku ciekawostek w trybie sport ind ustawiam wszystko na Comfort i start/stop działa nadal....

Za to pluz że wchodzę w asystentów, wybieram ind i wyłączam wszystkie, gasze i zamykam auto i domyślnie ten badziewi nie działa, zapamiętując ostatnia opcje...

Auto ma 32km przebieg zanim je dotrę ( planuje 3000km) minie z pół roku haha co zrobic, nie ma kiedy jeździć, spalanie póki co 17litrow samo miasto....

Auto 19" rf stały zawias m bajka dla mnie, moze na 20" byłoby za sztywno, aczkolwiek miłośnikom komfortu nie polecam....

Sportowy układ kierowniczy daje fajne poczucie panowania nad autem....

Lasery!!! Świetna sprawa

Navi pro i hk in plus....

Konfig idealny dla mnie nie żałując tym razem kilku fajnych opcji sobie....

Czekam teraz na promo felg i zamieniam, te zostają na zimę i zakładam zimówki a m performance 898beda na lato.


Zapomniałem dodać, wszystkie znaczki na czarno / białe oklejone folia, miał być czarny dach ale sam nie wiem czy bym potem nie był brany za stereotyp właściciela bnw...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratuluje fajnej sztuki, kolor słuszny dodatkowo po ceramice musi robić robotę plus chyba zaczynają mi się podobać czarne lusterka. Może uda się kiedyś wypatrzyć w Szczecinie. :mrgreen:

 

Można kiedyś jakiś spot zrobić

Dziękuję bardzo

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dachu nie oklejaj bo te folie w połysku wyglądają jak lakier kladziony odkurzaczem przez nawalonego szwagra. Mora jest okropna.

 

Tak myślisz?

Kolega ma deep shine detailing i folie na całym aucie też kładzie plys bezbarwne, ja jestem laikiem więc tylko pytam :D

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sportowe wskaźniki w idrive, masz tam między innymi temperaturę oleju. Zrobiłem sobie skrót na cyferce 8 i mam po jednym kliknięciu :D

 

Dzięki wielkie :cool2:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.