Skocz do zawartości

330ix Atlantis - Fifty shades of blue


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

Chylę czoła - config nr 1.

Btw. Fajnie by do niego pasowały 20 calowe koła m performance.

 

Myślałem ale kurcze na 19 jest twardo .. chyba że 20 bez RSC .. będę myślał ;))))

 

Przy 20” bez RSC powinno być dobrze pod kątem komfortu. Planujesz jakieś mody np. dolot eventuri ?

 


Noob question – co to jest RSC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grievous też zamawiałem na konektor5000.pl. Mieli promocję 690 PLN i wysyłka gratis :D

Na Amazonie z przesyłką do Polski wychodzi ok.135$ https://www.amazon.com/OBDLink-Bluetooth-Professional-Grade-Diagnostic-Performance/dp/B07JFRFJG6?language=en_US&ref_=ast_sto_dp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Bo plan był taki żeby wyglądał jak m340. Zostały mi wydechy tylne jeszcze, bo przednia atrapa juz jest. Swoją drogą wszystkie srebrne znaczki wyleciały i są czarne. Najtrudniej było znaleźć czarny xdrive.


ok fotki poprawione , tak więc powinny już być wszędzie widoczne.

 

Super wygląda. Podeślij link gdzie kupiłeś czarne znaczki M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo plan był taki żeby wyglądał jak m340. Zostały mi wydechy tylne jeszcze, bo przednia atrapa juz jest. Swoją drogą wszystkie srebrne znaczki wyleciały i są czarne. Najtrudniej było znaleźć czarny xdrive.

 

Super wygląda. Podeślij link gdzie kupiłeś czarne znaczki M ;)

 

Teraz będziemy wymieniać grille i doklejać oznaczenia aut, którymi nie jeździmy? A dopiero co w innym wątku była mowa o wieśniackich paskach w kolorach M na grillu :lol:

Podpowiem że takie są do dostania na aliexpress, może nikt się nie zorientuje :mrgreen:

9f7aee965c4e79a45aa1e345fcba7bff.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z takimi emblematami wyjechał samochód z fabryki, więc jaki problem?

 

330i autora wątku wyjechało z fabryki z naklejką M340i?

Doug akurat wczoraj jak na zawołanie nagrał filmik "Please stop with the fake badges", polecam obejrzeć



Oczywiście bez urazy, finalnie każdy niech ze swoim autem robi co chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.