Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj zdjęcia G21 w podstawie: https://www.bmwblog.com/2022/07/22/2023-bmw-3-series-touring-cloth-seats/#lg=1&slide=0


Moje białe G20 w wersji podstawowej dojechało dzisiaj do salonu, wieczorem podjadę obejrzeć i zrobię trochę zdjęć.

 

Super wstawiaj zdjęcia od razu, moja też w wersji podstawowe biała ale w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

 

Gratulacje, w tym kolorze świetnie wygląda. Bawaria już wie o nowym zakupie :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

 

Gratulacje, w tym kolorze świetnie wygląda. Bawaria już wie o nowym zakupie :twisted: ?

 

Tak, pojechalem od razu po odbior zaliczki... Sprzedawca troche wygladal jak zbity pies, ale pokazal mi system z moim oryginalnym zamowieniem w statusie 150 i alokacja terminu na pierwszy tydzien sierpnia... Nie wiem czy to z LCI sie ruszylo czy jakis tam burdel jaki zrobilem pomogl... Bedzie do wziecia Tanzanite w niezlym konfigu w Jankach niedlugo z tego wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze G20/21...

Mam nadzieję iż niedługo dealer się ogarnie co do ceny i w końcu odbiorę i będę się cieszyć razem z Wami.

Póki co cisza, pismo wysłane i jak zawsze milczenie...

Powinni wydać autko w ustlonej cenie, a różnicy dealer dochodzić w BMW Polska lub u producenta.

Skoro pozwolili mu zamówienie złożyć to powinni dotrzymać...

Jak nie to rzecznik wkracza do akcji...a później sąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

 

Gratulacje, w tym kolorze świetnie wygląda. Bawaria już wie o nowym zakupie :twisted: ?

 

Tak, pojechalem od razu po odbior zaliczki... Sprzedawca troche wygladal jak zbity pies, ale pokazal mi system z moim oryginalnym zamowieniem w statusie 150 i alokacja terminu na pierwszy tydzien sierpnia... Nie wiem czy to z LCI sie ruszylo czy jakis tam burdel jaki zrobilem pomogl... Bedzie do wziecia Tanzanite w niezlym konfigu w Jankach niedlugo z tego wychodzi...

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m340i-lifting-lci-pakiet-innowacji-shadowline-odbior-w-sierpniu-ID6EOTBk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

Z ciekawości, miałeś jakieś restrykcje? bo widzę że to co wystawiła bawiaria ma np.


32Z Rezygnacja z BMW Digital Key

32X Rezygnacja z bezdotykowego otwierania klapy bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

Z ciekawości, miałeś jakieś restrykcje? bo widzę że to co wystawiła bawiaria ma np.


32Z Rezygnacja z BMW Digital Key

32X Rezygnacja z bezdotykowego otwierania klapy bagażnika

 

No to jest wlasnie bardzo ciekawe bo mialemw Tanzanicie. A teraz nie mam :) Mam moim Zygzaku Digital Key i wszystkie cuda wianki oprocz otwierania bagaznika noga... Do przezycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

 

No wiec okazuje sie ze jak zwykle lepiej byc Niemcem :) Wystarczylo zalozyc konto (tak jak dawniej w iDrive 7) na bmw.de, podpiac samochod pod to konto, przelogowac sie na appce i w samochodzie na to konto i raptem jest natywny Spotify, Park Now, nic nie dajacy eSIM, dziala wysylanie adresu do samochodu i pare innych dodatkowych rzeczy chyba ale na razie nie doktoryzowalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam obiecane zdjęcia wersji bazowej


4a9a3b15fd47841dgen.jpg

638268f1c05c39b3gen.jpg

8aef4b610769cdcagen.jpg


Jak wszystko dobrze pójdzie, to w piątek rano rejestracja, a po południu odbiór :) Tylko nie wiem, czy nie będzie problemu w wydziele komunikacji, bo w karcie pojazdu mam literówke. Zamiast

"samochód osobowy" jest "samochAŁd osobowy"... To jakiś typowy błąd w kartach pojazdu BMW, czy to tylko u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam obiecane zdjęcia wersji bazowej


4a9a3b15fd47841dgen.jpg

638268f1c05c39b3gen.jpg

8aef4b610769cdcagen.jpg


Jak wszystko dobrze pójdzie, to w piątek rano rejestracja, a po południu odbiór :) Tylko nie wiem, czy nie będzie problemu w wydziele komunikacji, bo w karcie pojazdu mam literówke. Zamiast

"samochód osobowy" jest "samochAŁd osobowy"... To jakiś typowy błąd w kartach pojazdu BMW, czy to tylko u mnie?

 

Masz zdjęcia środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę więcej zdjęć tej czerwone strzały! Piękne cudo!

Gratuluję odbioru aut i że to się w końcu ruszyło.


Sam jestem ciekaw jak moje autko. Dealer jest teraz na urlopie, to się nie dowiem. Ale teoretycznie produkcja na wrzesień, chociaż BMW samo może przyspieszyć, bez wiedzy i zgody dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę więcej zdjęć tej czerwone strzały! Piękne cudo!

Gratuluję odbioru aut i że to się w końcu ruszyło.


Sam jestem ciekaw jak moje autko. Dealer jest teraz na urlopie, to się nie dowiem. Ale teoretycznie produkcja na wrzesień, chociaż BMW samo może przyspieszyć, bez wiedzy i zgody dealera.

 

Wstawie jutro wiecej w galerii zeby juz tutaj nie zasmiecac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bonusowo dostałem head up, musze dojść jak to wyłączyć….

 

okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją zakładasz i head-up wyłączony ;D

 

Head up jest mega przydatny. Od prawie 7 lat jeżdżę z head up, również w okularach z polaryzacją. I tak, gorzej go widać, ale też widać, zależy od kąta, więc można się przyzwyczaić.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane, przejechane, banan na twarzy. iDrive 8 przytłacza, nie działa mi na razie wysyłanie adresu z appki do samochodu ale mam to teraz nie powiem gdzie. Docieram... :)


https://postimg.cc/gallery/VcxcXN5

 

No wiec okazuje sie ze jak zwykle lepiej byc Niemcem :) Wystarczylo zalozyc konto (tak jak dawniej w iDrive 7) na bmw.de, podpiac samochod pod to konto, przelogowac sie na appce i w samochodzie na to konto i raptem jest natywny Spotify, Park Now, nic nie dajacy eSIM, dziala wysylanie adresu do samochodu i pare innych dodatkowych rzeczy chyba ale na razie nie doktoryzowalem...

 

A miałeś przeprowadzoną akcję serwisową przed odbiorem? Chodzi o duża aktualizację iDrive 8. Mi zrobili ją we wtorek, zaraz jak auto do nich dotarło. Być może to rozwiązuje problemy, bez konieczności logowania się do niemieckiego BMW.de? Nowy system, więc pewnie będzie jeszcze parę korekt, ale ta była na tyle duża, że niby nie robi się tego online.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś przeprowadzoną akcję serwisową przed odbiorem? Chodzi o duża aktualizację iDrive 8. Mi zrobili ją we wtorek, zaraz jak auto do nich dotarło. Być może to rozwiązuje problemy, bez konieczności logowania się do niemieckiego BMW.de? Nowy system, więc pewnie będzie jeszcze parę korekt, ale ta była na tyle duża, że niby nie robi się tego online.

 

Nic mi na ten temat nie wiadomo... :) Na razie jaram sie jak Reksio na szynke i moge byc Niemcem - nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Samochod jezdzi, trąbi, miga i robi robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś przeprowadzoną akcję serwisową przed odbiorem? Chodzi o duża aktualizację iDrive 8. Mi zrobili ją we wtorek, zaraz jak auto do nich dotarło. Być może to rozwiązuje problemy, bez konieczności logowania się do niemieckiego BMW.de? Nowy system, więc pewnie będzie jeszcze parę korekt, ale ta była na tyle duża, że niby nie robi się tego online.

 

Nic mi na ten temat nie wiadomo... :) Na razie jaram sie jak Reksio na szynke i moge byc Niemcem - nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Samochod jezdzi, trąbi, miga i robi robote :)


Nie dziwie się, w końcu masz najszybszy kolor. Jutro na polskie drogi wjeżdża takaż sama kombina, bo z tego, co widzę mamy bardzo podobne konfiguracje. Ja tylko nie brałem skóry, bo jestem wyznawcą alkantary :-) Emblematy na 50 lat M w tym kolorze też robią robotę :-) W PreLCI z nich zrezygnowałem, ale w tej czerwieni też wziąłem :-) W końcu będzie smaczek na lata, bo w marcu 23 przestaną je wrzucać. :-)


Jutro od razu czeka mnie trasa Szczecin-Poznań, także będzie z jednej strony turbo przyjemność a z drugiej ból ograniczeń związanych z docieraniem :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro od razu czeka mnie trasa Szczecin-Poznań, także będzie z jednej strony turbo przyjemność a z drugiej ból ograniczeń związanych z docieraniem :-)

 

Przesiadlem sie z 250KM XC60 i powiem tak - nawet na pół gwizdka banan mi wczoraj z ryja nie schodzil... Bedzie Pan zadowolony... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.