Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mnie poinformowano że auto wskoczyło na status 150 i bedzie produkowane w ostatni tydzień czerwca…. Co sie odwaliło???



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ale to LCI co podpisales aneks? Czy o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie poinformowano że auto wskoczyło na status 150 i bedzie produkowane w ostatni tydzień czerwca…. Co sie odwaliło???



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Jednak będzie pre LCI? dosyć dziwna sprawa z tymi zamówieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja preLCI, juz miałem podpisywać aneks do umowy i nagle wpłynęła taka informacja



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Coś mi się wydaje że to jest tak że jak ktoś mocno walczy o zachowanie ceny to na siłę będą próbowali wypchnąć preLCI. Te osoby które "bez walki" aneksują na LCI i zgodzą się na zmianę ceny to będą czekać i dostaną LCI w wyższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem VIN równo tydzień przed produkcją. Produkcja wg dekodera 20.05 a VIN i 150 13.05 dostałem

 

U mnie wg dekodera to 23 maja ale to jest chyba data rozpczęcia produkcji.Twoj samochód jaki ma status? Jest już w PL?

 

Raczej data końca - 19.05 wskoczył status 151 a 20.05 data produkcji w dekoderze.


Obecnie status 182 - czeka na transport do PL

 

To moze pojada na ten samej lawecie moja 5 (status 182) z Twoją 3 :D

Daj znać jak zmieni się u Ciebie status …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja preLCI, juz miałem podpisywać aneks do umowy i nagle wpłynęła taka informacja

 

"Nie nabrał się na dopłatę 20 tys zł do LCI? Szkoda, no to dajmy mu to auto w końcu." - tak było ;D

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi wpadł status 182. Czy to oznacza ze auto wyjechało już z DE czy dopiero jest planowane do transportu ?

 

182 Handover to freight forwarder - vehicle is loaded (Schedule for Carrier) [Handover to Carrier/Load Assignment]
190 Vehicle has left the factory (at the foreign plant: transshipment warehouse) / exit from the central brokerage center (In transit to port of exit) [Dispatched from AG]
191 Goods receipt BMW Group (retrieval of an already delivered vehicle with corresponding invoice credit, returned to BMW AG)[Returned to AG]
193 Entrance to the forwarding warehouse (car) [Arrived at Port of exit]
194 Selected for Shipment
195 Exit warehouse (car) (Shipped from Port of Exit) [in transit]
196 Shipment Arrival
198 Entrance to the dealer warehouse [At the Dealership]
199 Delivery to BMW Welt for self-collectors / direct sales / fleet entrance [Handover to Customer in Munich]
295 Approval of demonstration and fleet vehicles (note the bonus-relevant registration deadlines)
298 Registration or delivery notification by retailers to end customers (note the relevant registration deadlines)

 

Status 182 to oczekiwanie na transport


U mnie handlowiec powiedział że sa spore obsuwy z transportem (brak kierowców) i auto może czekać do 3 tyg na transport

Edytowane przez peter08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie do którego dnia miesiąca rozdawane są sloty produkukcyjne? U jednego dealera do 6tego a u innego do 10tego..

 

Info z Bawarii "powinnismy miec info o slotach maks na poczatku przyszlego tygodnia, moze nawet do konca tego". Wiec bardziej 6ty pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info, że mój samochód [318, zamowienie z lutego, ale z posiadanym slotem, który sie przesuwał] otrzymał termin produkcji w drugiej połowie czerwca, wygląda na to, że chcą upchnąć pozostałe zamówienie pre-lci koniecznie w czerwcu Edytowane przez dr_gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info, że mój samochód otrzymał termin produkcji w drugiej połowie czerwca, wygląda na to, że chcą upchnąć pozostałe zamówienie pre-lci koniecznie w czerwcu

 

Podawajcie proszę wersje silnikową i miesiąc zamówienia, tak żeby inni czekający na info od dealera mieli jakiś kontekst. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info, że mój samochód otrzymał termin produkcji w drugiej połowie czerwca, wygląda na to, że chcą upchnąć pozostałe zamówienie pre-lci koniecznie w czerwcu

 

Podawajcie proszę wersje silnikową i miesiąc zamówienia, tak żeby inni czekający na info od dealera mieli jakiś kontekst. Dzięki!

 

Poprawione w oryginalnym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info, że mój samochód [318, zamowienie z lutego, ale byl poruszany temat posiadania slotu, który sie przesuwał] otrzymał termin produkcji w drugiej połowie czerwca, wygląda na to, że chcą upchnąć pozostałe zamówienie pre-lci koniecznie w czerwcu

 

ja nie kumam tych terminów, ja zamawiałem końcem grudnia i dostałem termin 31.07, a ktoś w lutym i po przesunięciu wyprodukuje się w czerwcu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria w Jankach PODOBNO nie dostala slotow :) :) :) :)


Zaczyna mnie to mocno bawic jednak... :)

 


Czy to tak naprawdę nie lepiej? Dzięki temu otrzymasz prawdopodobnie LCI (jako, ze produkcja ma ruszać od lipca), obecny czas w połowie generacji myślę, że dla nikogo nie jest korzystny, bo sam nie wiem czy lepiej dostać pre, czy jednak LCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria w Jankach PODOBNO nie dostala slotow :) :) :) :)


Zaczyna mnie to mocno bawic jednak... :)

 


Czy to tak naprawdę nie lepiej? Dzięki temu otrzymasz prawdopodobnie LCI (jako, ze produkcja ma ruszać od lipca), obecny czas w połowie generacji myślę, że dla nikogo nie jest korzystny, bo sam nie wiem czy lepiej dostać pre, czy jednak LCI

 

Nie wiem czy lepiej czy nie... Ja juz chyba nie mam zdania... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.