Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi kolorami to dziwnie czasami bywa. Obecnie moja F31 to Melbourne Red. I jak patrzę na LCI z rozszerzonym Shadow Line to jestem zakochany. Ale z drugiej strony czerwień mi się znudziła już, mimo że to szybki i „bezpieczny” kolor. Więc postawiłem na Portimao. Jednak jeździ tego coraz więcej. Ale gdy pokazali LCI w kolorze Brooklyn Grey, to się zakochałem. Ten kolor, dla niektórych za jasny, dla innych zbyt pastelowy, dla mnie jest rewelacją.

 

Potwierdzam, Brooklyn Grey na żywo jest rewelacyjny ;)

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn grey ma coś w sobie z majtkowego niebieskiego. Też był moim faworytem aż zobaczyłem go w świetle dziennym i pokazała się ta niebieska barwa.

maxresdefault.jpg

 

Bardzo ciekawy ten kolor. Myślę, że byłby moim drugim wyborem. Ale obiecałem już synkowi, że auto będzie czerwone (jego ulubione :-)), więc nie zrobię już mu tego :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktos

Kuma roznice w m3 lci wyswietlacz profesional a wyswietlacz plus? W seri 3 jest hud a tu jescze jest info ze proff. ma 10,25 nic na temat hud a i sterowanie idrive 7 ????

 

W konfiguratorze M3 są błędne opisy. Zarówno Live Cockpit Plus jak i Live Cockpit Professional mają ekrany 14,9 cala. Live Cockpit Professional ma dodatkowo HUD i profile kierowców. W moim zamówieniu na M3 złożonym na początku roku mam oczywiście Live Cockpit Professional więc rozmawiałem z moim handlowcem co z tym zrobi jeżeli samochód się wyprodukuje już jako LCI, ale uparcie twierdzi że dostanę na pewno pre LCI więc według niego nie ma problemu. Obecnie status 105. Kilka razy spadał ze 112. Ja osobiście będę szczęśliwy jak dostanę M-kę do końca roku. Na pre LCI nawet nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktos

Kuma roznice w m3 lci wyswietlacz profesional a wyswietlacz plus? W seri 3 jest hud a tu jescze jest info ze proff. ma 10,25 nic na temat hud a i sterowanie idrive 7 ????

 

W konfiguratorze M3 są błędne opisy. Zarówno Live Cockpit Plus jak i Live Cockpit Professional mają ekrany 14,9 cala. Live Cockpit Professional ma dodatkowo HUD i profile kierowców. W moim zamówieniu na M3 złożonym na początku roku mam oczywiście Live Cockpit Professional więc rozmawiałem z moim handlowcem co z tym zrobi jeżeli samochód się wyprodukuje już jako LCI, ale uparcie twierdzi że dostanę na pewno pre LCI więc według niego nie ma problemu. Obecnie status 105. Kilka razy spadał ze 112. Ja osobiście będę szczęśliwy jak dostanę M-kę do końca roku. Na pre LCI nawet nie liczę.

Który kolor wybrałes, oraz fotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dobrzańskiego w Krakowie spora dostawa nowych autek, w tym jedno czarne 420d wraz z emblematami na 50 lecie M - wygląda cudnie, gratuluje zamawiającemu i liczę, że moje będzie w następnej dostawie :D

 

Moja też już tam czeka na mnie do poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dobrzańskiego w Krakowie spora dostawa nowych autek, w tym jedno czarne 420d wraz z emblematami na 50 lecie M - wygląda cudnie, gratuluje zamawiającemu i liczę, że moje będzie w następnej dostawie :D

 

Mam problem z tymi emblematami. Z jednej strony, same w sobie, bardzo mi się podobają i dają "ten" smaczek powrotu do klasyki. Z drugiej, nie do końca mi np. pasują do koloru w mojej konfiguracji. Koniec końców zamówiłem ze standardowymi. Pytanie, czy jeśli przyjdzie mi przejść na LCI i zmianę koloru, czy nie będą bardziej pasowały i się nie zdecyduję :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do oczekujących, zwłaszcza na M340i, którzy mają 23 tydzień produkcji. Czy komuś pojawił się już status 150 z VIIN?

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U Dobrzańskiego w Krakowie spora dostawa nowych autek, w tym jedno czarne 420d wraz z emblematami na 50 lecie M - wygląda cudnie, gratuluje zamawiającemu i liczę, że moje będzie w następnej dostawie :D

 

Mam problem z tymi emblematami. Z jednej strony, same w sobie, bardzo mi się podobają i dają "ten" smaczek powrotu do klasyki. Z drugiej, nie do końca mi np. pasują do koloru w mojej konfiguracji. Koniec końców zamówiłem ze standardowymi. Pytanie, czy jeśli przyjdzie mi przejść na LCI i zmianę koloru, czy nie będą bardziej pasowały i się nie zdecyduję :-)

Emblematy nie mają żadnej "wartości" bo są montowane nawet na 320d w mpakiecie więc dla mnie bezsensu. Powinny być tylko dla M ewentualnie mperformance choć też nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dobrzańskiego w Krakowie spora dostawa nowych autek, w tym jedno czarne 420d wraz z emblematami na 50 lecie M - wygląda cudnie, gratuluje zamawiającemu i liczę, że moje będzie w następnej dostawie :D

 

Mam problem z tymi emblematami. Z jednej strony, same w sobie, bardzo mi się podobają i dają "ten" smaczek powrotu do klasyki. Z drugiej, nie do końca mi np. pasują do koloru w mojej konfiguracji. Koniec końców zamówiłem ze standardowymi. Pytanie, czy jeśli przyjdzie mi przejść na LCI i zmianę koloru, czy nie będą bardziej pasowały i się nie zdecyduję :-)

Emblematy nie mają żadnej "wartości" bo są montowane nawet na 320d w mpakiecie więc dla mnie bezsensu. Powinny być tylko dla M ewentualnie mperformance choć też nie koniecznie.

 

To faktycznie. Myślałem, że tylko w M i M Performance. Tak czy siak, samo logo nawiązuje do przeszłości i wygląda fajnie, ale niestety nie pasuje mi na czarnych kołach :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

Jak długo czekaliście na auto od dnia wyprodukowania do dostawy do aso ??

Moje auto wg decoder vin wyprodukowało się 12/05/22 a nadal stoi w Monachium

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprodukowało się 12/05/22 a nadal stoi w Monachium

 

Zapewne czeka na jakąś część. Dołożą np te brakujące zegary i wtedy pojedzie do Polski. Wiele aut tam stoi czeka tak jak Twoje.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sie wyprodukowało 10/5 i w poniedzialek bedzie w salonie. Odbiór w piatek.

 


Czyli ja zawsze mam jednak pod górkę :(

 

Moje wyprodukowane 20.05 i czeka na transport - status 182 więc może pojadą jednym transportem :)


W poniedziałek powinienem mieć jakieś info od firmy transportowej bo w piątek jeszcze nie widzieli VIN’u u siebie w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na statusie 155

Vin WBS41AY070FN00123



U mnie moze wstydzą się wysłać bo fabryka pomyliła kolor, zamiast niebieskiego mam dostać szary :mad2:

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na statusie 155

Vin WBS41AY070FN00123



U mnie moze wstydzą się wysłać bo fabryka pomyliła kolor, zamiast niebieskiego mam dostać szary :mad2:

No to masz pole do negocjacji z dealerem o dodatkowy upust lub wyposażenie. W końcu towar jest niezgodny z zamówieniem. A co zamówiłeś? Bo im bardziej nietypowa konfiguracja, tym trudniej będzie im sprzedać, a wtedy masz większe pole do negocjacji.


Mi kiedyś, lata temu, w Fordzie pomylili tapicerkę. Miała być jasna a była ciemna. Obniżyli cenę o 3 tys. (z dobrych 15 lat temu, gdy auto było za 100 tys., więc całkiem sporo) i dali jeszcze drugie tyle do wykorzystania na oryginalne części do zakupu u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.