Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Status 150!!!!!!!:)))

 

Gratulacje!, a na kiedy miałeś zaplanowany tydzień produkcji ?

Pokryło się to z wcześniejszym planowanym terminem produkcji ?

 


Auto zamówione na początku grudnia. Termin wydania do 31 lipca.

Od msc status 112 z terminem 20 tydzień. Dziś status 150, wiec tu poszło gładko, być może ze to pełny indyvidual.


Na inne m3 czekam od sierpnia i nadal 105.


Reguły i logiki tu brak

 

Dzisiaj dzwoniłem do handlowca i u mnie dalej 112 na 21 tydzień :(

Czyżby to znaczyło że będzie obsuwa? - M340i Individual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy miała ktoś z Was status 105, z wyznaczonym tygodniem produkcji - ale nie aktualizowanym, w systemie zamówienie mojej 120 wisi na 105 z wyznaczonym terminem na poprzedni tydzień...

Kto tu może za to odpowiadać? BMW Polska czy Fabryka?

Dzięki!

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie.

Ja status 112 miałem 3 razy

 

Czyli jak to w BMW w ostatnim czasie - wiadomo że nic nie wiadomo :)


Komora maszyny losującej jest pusta. Następuje zwolnienie blokady. Rozpoczynamy losowanie pięciu kolejnych zamówień którym zmienimy dzisiaj statusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy miała ktoś z Was status 105, z wyznaczonym tygodniem produkcji - ale nie aktualizowanym, w systemie zamówienie mojej 120 wisi na 105 z wyznaczonym terminem na poprzedni tydzień...

Kto tu może za to odpowiadać? BMW Polska czy Fabryka?

Dzięki!

Wydaje mi się, że dopiero przy statusie 112 pojawia się planowana data produkcji tak było u mnie, od momentu spadku na status 105 nie mam żadnego wyznaczonego terminu czyli wiadomo, że nic nie wiadomo. Poproś sprzedawcę o screen z system zamówień gdzie widoczny jest numer order.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy miała ktoś z Was status 105, z wyznaczonym tygodniem produkcji - ale nie aktualizowanym, w systemie zamówienie mojej 120 wisi na 105 z wyznaczonym terminem na poprzedni tydzień...

Kto tu może za to odpowiadać? BMW Polska czy Fabryka?

Dzięki!

Wydaje mi się, że dopiero przy statusie 112 pojawia się planowana data produkcji tak było u mnie, od momentu spadku na status 105 nie mam żadnego wyznaczonego terminu czyli wiadomo, że nic nie wiadomo. Poproś sprzedawcę o screen z system zamówień gdzie widoczny jest numer order.

 


Tak potwierdzam dopiero przy 112 masz planowany termin produkcji

Mój rozpoczął się w ten poniedziałek... i na tym koniec Vinu nie ma,,, więc czekam na kolejny planowany termin produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

No właśnie mój sprzedawca tez zdziwiony ze nagle wpadło 105 z wyznaczonym tygodniem …

Pewnie centrala chciała poprawić wizualny aspekt po alkoacji 047.

Teraz tylko czekać na zmianę :D

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszym poście.


Zamówienie na 320i sportline z połowy września 2021 roku - informacja sprzed kilku dni, że nadany jest VIN i auto aktualnie w produkcji. Na umowie data dostawy była na koniec kwietnia 2022 r., więc opóźnienie bardzo niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze w temacie:


W sierpniu 2021 zamówiłem 340i. Czułem nadchodzące podwyżki stóp i był to ostatni moment na fajne warunki leasu, więc podpisałem od razu umowę na 4 lata ze stałą stopą. Produkcja była początkowo określona na późny luty 2022. Oczywiście nie wyszło, trzeba było zrezygnować z head-up i klapy elektrycznej i zamówienie wróciło do kolejki. 2 tygodnie temu wskoczył status 112, a dziś dealer przysłał mi potwierdzenie statusu 150 i nr VIN. Produkcja w tygodniu 16.05.


Może coś powoli się odkorkowuje, życzę wszystkim oczekującym rychłych dostaw.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zrezygnować z head-up i klapy elektrycznej i zamówienie wróciło do kolejki.

 

Ciekawe. A mój Dealer nadal się upiera że ma m340i nie ma restrykcji i nie trzeba z niczego rezygnować… A gdy pytam dlaczego auto się nie produkuje, słyszę „nie wiemy”.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zrezygnować z head-up i klapy elektrycznej i zamówienie wróciło do kolejki.

 

Ciekawe. A mój Dealer nadal się upiera że ma m340i nie ma restrykcji i nie trzeba z niczego rezygnować… A gdy pytam dlaczego auto się nie produkuje, słyszę „nie wiemy”.

 

A ja dzisiaj dostałem info ze Bavaria nie dostała slotów na produkcje na maj... :) kolejne rozdanie na początku czerwca... :)


A potem pewnie lipca... A potem sierpnia... A potem juz LCI... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zrezygnować z head-up i klapy elektrycznej i zamówienie wróciło do kolejki.

 

Ciekawe. A mój Dealer nadal się upiera że ma m340i nie ma restrykcji i nie trzeba z niczego rezygnować… A gdy pytam dlaczego auto się nie produkuje, słyszę „nie wiemy”.

 

Informacje o restrykcjach dotyczących klapy i head-up'u dostałem, gdy auto nie weszło na produkcję w lutym. Gdy samochód znowu wskoczył na 112 pod koniec kwietnia, zapytałem dealer'a czy można z powrotem dorzucić te dwie rzeczy. Dostałem odpowiedź, że można bo restrykcji już nie ma, ale nie radzi. Najwyżej jakby auto wypadło z terminów majowych, wtedy z czystym sumieniem by mi doradzał przywrócenie tych dwóch opcji. Także nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć że brak head'up i klapy miał wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zrezygnować z head-up i klapy elektrycznej i zamówienie wróciło do kolejki.

 

Ciekawe. A mój Dealer nadal się upiera że ma m340i nie ma restrykcji i nie trzeba z niczego rezygnować… A gdy pytam dlaczego auto się nie produkuje, słyszę „nie wiemy”.

 

Informacje o restrykcjach dotyczących klapy i head-up'u dostałem, gdy auto nie weszło na produkcję w lutym. Gdy samochód znowu wskoczył na 112 pod koniec kwietnia, zapytałem dealer'a czy można z powrotem dorzucić te dwie rzeczy. Dostałem odpowiedź, że można bo restrykcji już nie ma, ale nie radzi. Najwyżej jakby auto wypadło z terminów majowych, wtedy z czystym sumieniem by mi doradzał przywrócenie tych dwóch opcji. Także nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć że brak head'up i klapy miał wpływ.

 

To trochę ostudzę Twoje nadzieje. Miałem już 112 na 18 tydz, czyli ten właśnie mijający. 1,5 tyg przed, auto spadło na 111 i data produkcji zmieniła się na 23 tydzień czyli drugi tydzień czerwca :-(

G21 M340i (z head up i większością bajerów, nie mam tylko asystenta pro, kamer 360 i haka, klapa elektryczna w Touringu jest zawsze jak wiadomo :-))


Zamówienie i leasing klepnięte 21 września 21, również na stałej stopie i to jest jedyny plus na razie :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę ostudzę Twoje nadzieje. Miałem już 112 na 18 tydz, czyli ten właśnie mijający. 1,5 tyg przed, auto spadło na 111 i data produkcji zmieniła się na 23 tydzień czyli drugi tydzień czerwca :-(

G21 M340i (z head up i większością bajerów, nie mam tylko asystenta pro, kamer 360 i haka, klapa elektryczna w Touringu jest zawsze jak wiadomo :-))


Zamówienie i leasing klepnięte 21 września 21, również na stałej stopie i to jest jedyny plus na razie :-)

 

Jest pewna prawidłowośc, też miałem 112 na 18 tydzień i następnie mam 23 tydzien.Co prawda to 430i ale mam sporo rzeczy, oczywiscie wsio restrykcyjne wyciete. Czemu zrobili taki przeskok 5 tygodni ? Ktoś mi mówił że maja powoli problemy z laserami a ja je mam, więc może tu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę ostudzę Twoje nadzieje. Miałem już 112 na 18 tydz, czyli ten właśnie mijający. 1,5 tyg przed, auto spadło na 111 i data produkcji zmieniła się na 23 tydzień czyli drugi tydzień czerwca :-(

G21 M340i (z head up i większością bajerów, nie mam tylko asystenta pro, kamer 360 i haka, klapa elektryczna w Touringu jest zawsze jak wiadomo :-))


Zamówienie i leasing klepnięte 21 września 21, również na stałej stopie i to jest jedyny plus na razie :-)

 

Jest pewna prawidłowośc, też miałem 112 na 18 tydzień i następnie mam 23 tydzien.Co prawda to 430i ale mam sporo rzeczy, oczywiscie wsio restrykcyjne wyciete. Czemu zrobili taki przeskok 5 tygodni ? Ktoś mi mówił że maja powoli problemy z laserami a ja je mam, więc może tu problem?

 

Nigdy w życiu nie zrezygnuję z laserów :-) To jedna z najlepszych rzeczy w tym samochodzie :-) Zresztą nie zamierzam niczego odpuszczać, poczekam.


A co to kolegi od M340i to nie zauważyłem, że ma już 150 i VIn, czyli już raczej do przodu. Gratuluję! :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dopiero przy statusie 112 pojawia się planowana data produkcji tak było u mnie, od momentu spadku na status 105 nie mam żadnego wyznaczonego terminu czyli wiadomo, że nic nie wiadomo. Poproś sprzedawcę o screen z system zamówień gdzie widoczny jest numer order.

 

Dostałem screena - czyli rozumiem, że przy statusie 105 pozycja opisana jako "Tydz. prod. dea.." powinna być pusta? U mnie jest wpisana data :shock:

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja fura już na miejscu, dziś już ją widziałam :)

Zamówienie 17.01.22

320i mpakiet + 4 pakiety z laserami i głośnikami HK .


Trzeba ogarniać płatności i w drogę:)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po ponad roku wyczekiwania wiadomość od dilera- mam VIN! Aż cieżko mi uwierzyć że auto się będzie produkować :D

Pytanie do kolegów, jaki czas od nadania VIN do odbioru realnie ?

 

Spytaj dilera na kiedy zaplanowana produkcja i wtedy z 3-4 tygodnie. Mój się wyprodukował 04.05 i do odbioru koniec maja lub początek czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odbierający G20 w ostatnich czasach mają CarPlay czy też niezależnie od wyboru wyświetlacza głównego trzeba czekać na aktualizację?

Czy w przypadku braku CarPlay normalnie iP łączy się z systemem multimedialnym przez BT i można np. strumieniować muzykę ze Spotify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po ponad roku wyczekiwania wiadomość od dilera- mam VIN! Aż cieżko mi uwierzyć że auto się będzie produkować :D

Pytanie do kolegów, jaki czas od nadania VIN do odbioru realnie ?

 

Mi już faza radości dawno przeszła niestety. Zaraz wchodzi na taśmy produkcyjne g20 polift a tu każą mi się cieszyć autem którym ludzie już jeżdżą od 2018 roku... i nawet nie wiadomo kiedy ten szajs wyprodukują. Kupowanie auta z końca produkcji.... słabo słabo. Nowe stare auto.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.