Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najświeższy update, zamówienie 11 października i od 11 marca czeka pod salonem :) Mega się cieszę, że załapałem się na pre-lci - oczywiście jeżeli wielki tablet się potwierdzi (bardzo mi się nie podoba) bo inaczej to klops :) dla informacji nie było to zamówienie indywidualne. Mimo, że dla 1 osoby, to zamówienie przez flotę (może dlatego się wyprodukowało szybciej). m340i wszystko z restrykcji - bez haka. Dealer Warszawa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi też nie podoba się ta przyklejona deska..

Ale jak to stwierdził doradca z grillem w 4 też wszyscy narzekali a teraz niewyobrazaja sobie tego auta z innym grillem XD

 

Doradca nic innego raczej przecież nie powie ;)

Czas pokaże, czy Mercedes nie zyska klienteli dzięki bobrowemu ryjowi.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem niedawno z product geniusem i logicznym się wydaje, że LCI nie będzie miało jednego tabletu a raczej zwiększony o 2 cale ekran w konsoli środkowej (do rozmiarów tego z X3, bodajże 12' vs 10' obecnie) oraz podparcie kolan w tunelu będzie te z 4er (trochę inny kształt, podniesione i wzbogacone o piankę, więc lepszy komfort). Tablet byłaby to zbyt duża zmiana jak na LCI i patrząc teraz wstecz wolałbym, żeby moje zamówienie jednak poszło jako LCI, ale wiadomo, że nie da się ot tak tego zastrzec u dealera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Podglądam to forum od jakiegoś czasu bo sam zamówiłem pół roku temu G21 i sobie grzecznie czekam... Informacje które dostałem ostatnio od dealera pokrywają się z tym co zostało napisane powyżej, czyli:

- model po lifcie nie będzie miał jednego duzego ekranu i zostanie zachowany podobny układ ekranów jaki jest teraz.

- w podstawowych wersjach nie bedzie już mniejszego ekranu centralnego (chyba 8") tylko od razu wiekszy (min. 10")


Wszystkie osoby, które obecnie zamawiają g20/g21 na pewno dostaną już model po lifcie i podczas konfiguracji w salonie muszą już teraz dodawać opcje typu większy ekran/nawigacja, koła min. 17", itp. aby zamówienie zostało w ogóle zaakceptowane przez system.


Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony też nie chce się wierzyć, że tak dużą zmianę szykują na lifta a nie na całkiem nową generację. Wtedy co zaprezentują w nowej generacji, inne reflektory i koniec? Lift to kosmetyczne zmiany a nie całkiem przemodelowany samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony też nie chce się wierzyć, że tak dużą zmianę szykują na lifta a nie na całkiem nową generację. Wtedy co zaprezentują w nowej generacji, inne reflektory i koniec? Lift to kosmetyczne zmiany a nie całkiem przemodelowany samochód.

 

Nowa generacja 3 możę być bardziej elektryczna niż spalinowa, wraz z nadejściem Neue Classe w 2025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.od 21 wznawiają wszystkie fabryki w Niemczech produkcje. W piątek 18.03 ma miejsce rozruch czyli zapełnienie lini produkcyjnej.

 

Robota ruszyła ? :D :mrgreen:

Skąd to info :shock:

 

Prosto z fabryki, od Marcin_S83, który tam pracuje

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z dzisiaj, moje zamówienie znów wypadło z produkcji ( produkcja miała być w Kwietniu ) .
a kiedy zamawiałeś? Wiadomo jaki powód ?

 


Zamawiałem w połowie Sierpnia 2021 . Wyskoczył z produkcji ponoć nie z powodu żadnych restrykcja a przyczyną są cięcia produkcyjne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ktoś z nas kto czekał ponad rok ? Już sam nie wiem co robić, rezygnacja nie wchodzi w grę, ale boli mnie fakt, że nie ma jakiegoś "realnego" terminu odbioru.

Już jestem w sytuacji, że muszę chyba kupić jakiegoś grata na czas czekania :/

Zamówienie z czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, na ile prawdopodobne jest to, że BMW będzie najpierw produkować te samochody, którym brakuje opcji wymaganych w wersji LCI. Skoro mają te opcje dodawać bez podnoszenia ceny, to logicznym się wydaje, że moga chcieć zminimalizować liczbę takich aut. A wymówkę mają całkiem dobrą, żeby poprzestawiać terminy produkcji. Edytowane przez knrdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.od 21 wznawiają wszystkie fabryki w Niemczech produkcje. W piątek 18.03 ma miejsce rozruch czyli zapełnienie lini produkcyjnej.

 

Robota ruszyła ? :D :mrgreen:

 


Tak, potwierdzam fabryka ruszyła na dwie zmiany.

I to jest wiadomość która może sprawić, że pierwszy dzień po urlopie może być jednak fajny :) Dzięki za informację :)


 

Informacja z dzisiaj, moje zamówienie znów wypadło z produkcji ( produkcja miała być w Kwietniu ) .
a kiedy zamawiałeś? Wiadomo jaki powód ?

 


Zamawiałem w połowie Sierpnia 2021 . Wyskoczył z produkcji ponoć nie z powodu żadnych restrykcja a przyczyną są cięcia produkcyjne :(

Uuuu to moje styczniowe zamówienie chyba się jednak przed liftem nie załapie :D

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.