Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiszcie sobie do restrykcji:

Kamery 360

Ladowarka indukcyjna

Otwieranie bagaznika noga

Jeszcze:

- reflektory laserowe

- beżowa tapicerka


Martwi mnie trochę ta ładowarka indukcyjna... O ile samą ładowarkę mam w pompie bo nie mam tel. z takim ładowaniem, to taka ładowarka jest w opcji razem z łącznością Bluetooth itd. Jeżeli sama ładowarka wypada to OK, natomiast jeżeli wypadnie cała ta pozycja to chyba wyjdę z siebie na odbiorze.

 

Nie no, nie mówcie, że Bluetooth jest tylko z ładowaniem indukcyjnym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ladowarke chcialem zeby pozbyc sie kluczyka: otwierac i odpalac auto telefonem. No ale przezyje bez tego


Z tymi tapicerkami tez ciekawie: juz dostalem ostrzezenie ze jesli moje 5er nie wyprodukuje sie w czerwcu to moze byc problem, bo od lipca nie bedzie juz mojej tapicerki. Ale nie dopytywalem czy chodzi o kolor czy o Sensatec sam w sobie.


Interfejs Bluetooth powinien byc juz w Live Cockpit Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziś dzwoniłem do salonu, w którym zamawiałem auto. Handlowiec mi powiedział, że na otwieranie bagażnika nogą nie ma restrykcji. Mam nadzieję, że się nie mylił.

Tydzień temu wpisywali usunięcie tej funkcji w vin i nie dało się zamówić auta z tą funkcją więc myślę że sie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ,,trójka,, od wczoraj w salonie.Od sylwestra trochę

minęło a miała być marcu. Teraz tylko rejestracja i odbiór.Podparcia brak w obu fotelach ale to już wcześniej wiedziałem. Chyba już z górki mam nadzieję

tylko ze nic już z dokumentami po drodze nie wyjdzie jakoś tutaj już pisał. :mrgreen:

 

U mnie od dostarczenia auta do otrzymania dokumentów minął niecały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od grudnia bez zmian. Odpytuję dealera co tydzień o status i ciągle nic nie wiadomo (dlaczego się nie produkuje, czy w ogóle się wyprodukuje itp). Ostatnio zasugerowano mi kontakt z BMW Polska. Napisałem maila, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony. Powiem Wam, że rozumiem opóźnienia, brak części itp, ale nie potrafię zrozumieć całkowitego zlewania klienta. Nie wiem, czy to dotyczy tylko PL, ale ze wszystkich dotychczasowych producentów aut z jakimi miałem do czynienia, to BMW leży na całej linii. Mam wrażenie, ze jestem intruzem a nie klientem. Złożyłem zamówienie, wpłaciłem niemałą zaliczkę i teraz jeszcze mam jakieś oczekiwania i pretensje, że przez pół roku nie mam żadnych wieści. No "cham się uprze i mu daj". W marcu zamawiałem audi i już jest na placu u dealera. Brak słów. Nawet już mi się nie chce z nimi walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podejść do BMW w ten sam sposób jak „oni” pochodzą do nas !

Nie ma samochodu w terminie - jebac ich !

Nowa C klasa jest zajebista nawet jeśli miałby

Czekać kolejne 6 miesięcy to poczekam skoro BMW nie jest w stanie po 4 miesiącach od zamówienia podać mi daty odbioru samochodu !!! Nie będę czekał ch...j wie jak długo . Chetnie wykon cesje na zamówienie M340i Touring p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podejść do BMW w ten sam sposób jak „oni” pochodzą do nas !

Nie ma samochodu w terminie - [bAD] ich !

Nowa C klasa jest [bAD] nawet jeśli miałby

Czekać kolejne 6 miesięcy to poczekam skoro BMW nie jest w stanie po 4 miesiącach od zamówienia podać mi daty odbioru samochodu !!! Nie będę czekał ch...j wie jak długo . Chetnie wykon cesje na zamówienie M340i Touring p

Ale przecież do zamównienia nie potrzebujesz żadnej cesji. Po prostu mówisz że rezygnujesz, dostajesz zaliczkę z powrotem i sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od grudnia bez zmian. Odpytuję dealera co tydzień o status i ciągle nic nie wiadomo (dlaczego się nie produkuje, czy w ogóle się wyprodukuje itp). Ostatnio zasugerowano mi kontakt z BMW Polska. Napisałem maila, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony. Powiem Wam, że rozumiem opóźnienia, brak części itp, ale nie potrafię zrozumieć całkowitego zlewania klienta. Nie wiem, czy to dotyczy tylko PL, ale ze wszystkich dotychczasowych producentów aut z jakimi miałem do czynienia, to BMW leży na całej linii. Mam wrażenie, ze jestem intruzem a nie klientem. Złożyłem zamówienie, wpłaciłem niemałą zaliczkę i teraz jeszcze mam jakieś oczekiwania i pretensje, że przez pół roku nie mam żadnych wieści. No "cham się uprze i mu daj". W marcu zamawiałem audi i już jest na placu u dealera. Brak słów. Nawet już mi się nie chce z nimi walczyć.

 

Jaki silnik, co miałeś z restrykcji?A kontakt z BMW Polska handlowiec zaproponował? Kierownik sprzedaży, Dyrektor salonu? Co to za salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od grudnia bez zmian. Odpytuję dealera co tydzień o status i ciągle nic nie wiadomo (dlaczego się nie produkuje, czy w ogóle się wyprodukuje itp). Ostatnio zasugerowano mi kontakt z BMW Polska. Napisałem maila, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony. Powiem Wam, że rozumiem opóźnienia, brak części itp, ale nie potrafię zrozumieć całkowitego zlewania klienta. Nie wiem, czy to dotyczy tylko PL, ale ze wszystkich dotychczasowych producentów aut z jakimi miałem do czynienia, to BMW leży na całej linii. Mam wrażenie, ze jestem intruzem a nie klientem. Złożyłem zamówienie, wpłaciłem niemałą zaliczkę i teraz jeszcze mam jakieś oczekiwania i pretensje, że przez pół roku nie mam żadnych wieści. No "cham się uprze i mu daj". W marcu zamawiałem audi i już jest na placu u dealera. Brak słów. Nawet już mi się nie chce z nimi walczyć.

 

Jaki silnik, co miałeś z restrykcji?A kontakt z BMW Polska handlowiec zaproponował? Kierownik sprzedaży, Dyrektor salonu? Co to za salon?

 

To było 318i z mała navi, lędźwiami, listwami mesh effect, ale ze zwykłym audio.

Rozmawiałem z kierownikiem, który w ramach zapoznania się ze sprawą odesłał mnie do handlowca, a handlowiec do importera :)

Chyba zamówię inne auto u konkurencji, a to zamówienie zostawię z ciekawości i zobaczę co będzie dalej. Jeśli wyprodukuje się wcześniej i będzie zgodne ze specyfikacją to je odbiorę, a jeśli to drugie auto będzie wcześniej to je wezmę i wycofam zamówienie na 3er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ladowarke chcialem zeby pozbyc sie kluczyka: otwierac i odpalac auto telefonem. No ale przezyje bez tego

Odpalać byś i tak nie mógł w Europie

 

Troche uproscilem. Chodzi o to ze podchodze do auta tylko z telefonem, otwieram nim drzwi, klade telefon na tacy indukcyjnej i odpalam z guzika. To raczej dziala w EU :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ladowarke chcialem zeby pozbyc sie kluczyka: otwierac i odpalac auto telefonem. No ale przezyje bez tego

Odpalać byś i tak nie mógł w Europie

 

Troche uproscilem. Chodzi o to ze podchodze do auta tylko z telefonem, otwieram nim drzwi, klade telefon na tacy indukcyjnej i odpalam z guzika. To raczej dziala w EU :-)

 

Do tego nie potrzeba ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W europie nielegalne. Pewnie da sie to jakos zakodowac…

Kiedyś się tym interesowałem, tylko auta na rynek USA można zakodować , na rynek UE niestety nie ma takiej możliwości , przepraszam za zamieszania wątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje BMW 520d zamówione w lutym. Do dzisiaj nie wiadomo kiedy może się wyprodukować, problemem wersja M sport (listwy) oraz hamulce M. Z tego co dzisiaj usłyszałem, te hamulce zablokują możliwość produkcji auta w tym roku… Dealer ciśnie, aby z tego rezygnować. Czy ktoś wie cokolwiek na temat tych restrykcji? Coś ktoś słyszał kiedy mogą być zdjęte? Cokolwiek…


EDIT. Nie to forum, ale nie widzę jak usunąć post :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 112 moze Ci jeszcze spasc na 105 przez restrykcje. Dopiero jak wskoczy na 150 to masz pewnosc ze sie wyprodukuje.

To prawda niestety, tak się stało z moim przez podparcie lędźwiowe: 111-112-105.. Czego Ci nie życzę, bo to stresujące :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi byc potwierdzenie. Jestem w tej samej sytuacji z 5er; tez mam termin na 24 tydzien, wiec w teorii czesci do produkcji auta powinny byc juz kompletowane.


Tez mam produkcje na 24 tydzien i dzialamy by restrykcje nie wywalily auta z kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.