Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Moje G21 zamówione pod koniec grudnia. Jest już u dealera i czekam na odbiór. Oryginalnie było zamówione:


6C3 Pakiet Connected Professional

6U2 BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym (czyli tradycyjne analogowe zegary)


A na stronie bimmer.vin pokazuje się:


06U3 BMW Live operating area Professional ( i jak rozumiem to jest to w pełni cyfrowy ekran).


Dla mnie osobiście to nie jest dobra wiadomość bo wolę jednak analogowe tarcze. Ale poczekam do dnia odbioru żeby potwierdzić czy rzeczywiście jest ta zmiana. I czy wypadło / wpadło coś innego z listy wyposażenia.

 

Auto odebrane i jest tak jak powyżej. Analogowe zegary zmienione na cyfrowe. Szkoda że nie można ich skonfigurować tak aby mimo wszystko "wyglądały" jak analogowe. Pozostaje się przyzwyczaić.

W fotelu kierowcy jest regulacja szerokości bocznych podparć (model sportline i sportowe fotele). Nie ma tej funkcji w fotelu pasażera - ale to może standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ktore otrzymalem :

pomoc w przyspieszeniu produkcji G21 M340i Touring moze:

- rezygnacja z mozliwosci otwierania bagaznika noga - malo wazny bajer - do zaakceptowania

- rezygnacja z opcji regulacji boczkow i ledzwi w fotelu pasazera - mozna jeszcze ostatecznie przelknac

- zamiana H&K na HI-FI - niestety na to zgody nie ma.

Czyli czekamy dalej az do utraty cierpliwosc co nastapi juz niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamówiłeś ?

Czy miałeś hak , H&K , sportowe siedzenia z pełna elektryka ?

 

30.12.2020

Haka nie zamawiałem, H&K obecny, sportowe siedzenia z pełną elektryką też (po stronie pasażera ma nie być jak u większości tutaj :( )

Kamery 360 i otwieranie bagażnika nogą również obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stronie pasażera u Ciebie zabraknie tylko boczków i lędźwi .

U mnie hak - musi być ze względu na bike carriera.

Otwieranie noga mam w d...e można się obejść w poprzednim aucie przez 5 lat użyłem może 5 razy.

H&K lepiej jak będzie a właściwie ma być .

No i zobaczymy co dalej z produkcja - jeśli wciąż obsówka to rezygnuje .

Poczekam i zamówię coś z odbiorem w 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje G21 zamówione w grudniu wyprodukowało się w zeszłym tygodniu po 2 zmianach terminu - wpierw z marca na kwiecień, a potem na maj.


Musiałem zrezygnować z podparcia lędźwiowego. Z hakiem nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem informacje od handlowca że moje 330i czeka na transport do Polski. Zamawiałem w sylwestra, temin zmieniany wsumie jeden raz z 10 marca na przełom kwietnia i maja.

''To kiedy bedzie fizycznie pytam => Na transport nie mam wpływu przepraszam '' Aktualizacja pod koniec tygodnia to dam znać.

Z restrykcji miałem ''tylko'' lędzwie o których wiedziałem wcześniej. Poduszki w JYSKU już oglądałem :mrgreen: Może jak będą jeszcze ''zimówki'' to zagadam o fajną ofertę.


BTW. Mam VIN czy któryś z kolegów może podesłać linki do decoderów. THX!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem informacje od handlowca że moje 330i czeka na transport do Polski. Zamawiałem w sylwestra, temin zmieniany wsumie jeden raz z 10 marca na przełom kwietnia i maja.

''To kiedy bedzie fizycznie pytam => Na transport nie mam wpływu przepraszam '' Aktualizacja pod koniec tygodnia to dam znać.

Z restrykcji miałem ''tylko'' lędzwie o których wiedziałem wcześniej. Poduszki w JYSKU już oglądałem :mrgreen: Może jak będą jeszcze ''zimówki'' to zagadam o fajną ofertę.


BTW. Mam VIN czy któryś z kolegów może podesłać linki do decoderów. THX!.

 

Moje auto od zlecenia transportu jechało dwa tygodnie, ale trafiłem na weekend majowy. Teraz jest jakiś problem z dokumentami podobno kwestia 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem informacje od handlowca że moje 330i czeka na transport do Polski. Zamawiałem w sylwestra, temin zmieniany wsumie jeden raz z 10 marca na przełom kwietnia i maja.

''To kiedy bedzie fizycznie pytam => Na transport nie mam wpływu przepraszam '' Aktualizacja pod koniec tygodnia to dam znać.

Z restrykcji miałem ''tylko'' lędzwie o których wiedziałem wcześniej. Poduszki w JYSKU już oglądałem :mrgreen: Może jak będą jeszcze ''zimówki'' to zagadam o fajną ofertę.


BTW. Mam VIN czy któryś z kolegów może podesłać linki do decoderów. THX!.

 

Moje auto od zlecenia transportu jechało dwa tygodnie, ale trafiłem na weekend majowy. Teraz jest jakiś problem z dokumentami podobno kwestia 2 tygodni.

 

Mi 19 kwietnia auto przyszło z produkcji do salonu i do dzisiaj jeszcze nie odebrałem bo co chwile jakieś problemy ma dealer. Dla przykładu gdy kupowałem VW to auto odebrałem w ciągu 5 dni od przybycia do salonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie produkcja 23 kwietnia ,jutro odbieram …

A udało Ci się wynegocjować jakaś rekompensatę za brak lędźwi?

Jestem w trakcie ,ale nie licze na zbyt wiele…

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś sugerował :twisted:


https://allegro.pl/oferta/fotel-przedni-prawy-przod-pasazera-bmw-g20-g21-9628999432


wszystkie części za jednym zamachem :D

Dzięki jak najbardziej do przemyślenia :cool2:

Dostanę pewnie dywaniki na pocieszenie i tyle :D

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.