Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, a czy rozmawiał ktoś z dilerem na temat dodania podparcia lub wymiany foteli w przyszłości?

Nie ma takiej opcji. Tylko kompensata czyli co ugrasz marudząc :twisted:

 

A wie ktoś czy jest możliwość dołożenia podparcia we własnym zakresie?

Pewnie można dołożyć i zapłacić :duh: kto bogatemu zabroni

lub Jysk i poduszka na szeleczkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tych m nie chcialem, za waskie troche kak dla mnie i chyba regulacji zaglowka nie maja ale tego pewien nie jestem

 

Maja elektryczna regulacje zagłówka .

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te fotele M tez moga przyjsc bez lędźwiowego ...tez mam full opcje 330i .:mad2:


U mnie opóźnienia gonią opóźnienia ...pod koniec grudnia zamowione ...

To teraz na kiedy masz produkcje zaplanowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odebrałbym samochodu bez podparcia lędźwiowego u kierowcy. Miałem w takim fotelu jazdę próbną i to był dramat.

 

No wlasnie co zrobic w takiej sytuacji? Ja absolutnie podparcie w fotelu kierowcy musze miec, bo inaczej zaraz klopoty z kregoslupem pewne. A z drugiej strony jak nie wezmiesz, to nie wiadomo kiedy wyprodukuja auto z podparciem. Plus moze wtedy czegos innego bedzie brakowalo? Nienormalna sytuacja!

Mialam zmieniac 7er na nowa, ale raczej poczekam dopoki sie to wszystko nie unormuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odebrałbym samochodu bez podparcia lędźwiowego u kierowcy. Miałem w takim fotelu jazdę próbną i to był dramat.

 

No wlasnie co zrobic w takiej sytuacji? Ja absolutnie podparcie w fotelu kierowcy musze miec, bo inaczej zaraz klopoty z kregoslupem pewne. A z drugiej strony jak nie wezmiesz, to nie wiadomo kiedy wyprodukuja auto z podparciem. Plus moze wtedy czegos innego bedzie brakowalo? Nienormalna sytuacja!

Mialam zmieniac 7er na nowa, ale raczej poczekam dopoki sie to wszystko nie unormuje.

 

No ale tutaj nie ma co se zastanawiać. Jeśli wiesz, że brak tego podparcia na bank ci będzie doskwierał to nie odbierać takiego pojazdu, jako niezgodny z umową i tyle.

Trudno tka nieraz jest. Ale chyba ważniejsze zdrowie pleców niż to że ileś czasu czekało się i się nie ma tego auta. Wszystko zależy od tego na ile ważna jest dana opcja - z tego co napisałeś/aś jest dość istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te fotele M tez moga przyjsc bez lędźwiowego ...tez mam full opcje 330i .:mad2:


U mnie opóźnienia gonią opóźnienia ...pod koniec grudnia zamowione ...

To teraz na kiedy masz produkcje zaplanowana?

 

nie wiadomo :mad2:

 

Jak tak dalej pójdzie, to dostaniesz model 2022.. Nienormalna sytuacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to dostaniesz model 2022.. Nienormalna sytuacja!

 

Na początku produkcja była koniec lutego, potem początek marca, potem środek ... a teraz who knows :mrgreen:


Jak tak dalej pójdzie to dostane 318i w bida edyszyn.. bo powiedza że brak 330i silnika, brak tego , brak sramtego, i się wkurzę i pójdę do konkurencji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak długo trwa moment od produkcji do dostarczenia auto do salonu? Czy to są dni czy raczej tygodnie oczekiwania?

Mój wyprodukowany jest 1.03 --> 6.03 był w Polsce. Do salonu dotarł 17.03 no i 26.03 mam odbiór. Także trochę to trwa, ale pewnie zależy w dużym stopniu od dealera.

 

Daj znać jak poszło i czy coś ci zabrali jak odbierzesz proszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to dostaniesz model 2022.. Nienormalna sytuacja!

 

Na początku produkcja była koniec lutego, potem początek marca, potem środek ... a teraz who knows :mrgreen:


Jak tak dalej pójdzie to dostane 318i w bida edyszyn.. bo powiedza że brak 330i silnika, brak tego , brak sramtego, i się wkurzę i pójdę do konkurencji :mrgreen:

 

Bardzo to wszystko wkurzające jest, szczególnie jak zamówiłeś full wypas model.


Ja juz sie zastanawiam, czy zamiast następnej 7er nie trzeba będzie wziąć S klasę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to dostaniesz model 2022.. Nienormalna sytuacja!

 

Na początku produkcja była koniec lutego, potem początek marca, potem środek ... a teraz who knows :mrgreen:


Jak tak dalej pójdzie to dostane 318i w bida edyszyn.. bo powiedza że brak 330i silnika, brak tego , brak sramtego, i się wkurzę i pójdę do konkurencji :mrgreen:

 

Bardzo to wszystko wkurzające jest, szczególnie jak zamówiłeś full wypas model.


Ja juz sie zastanawiam, czy zamiast następnej 7er nie trzeba będzie wziąć S klasę ..

 


hahah to idz do Mercedesa myślisz ze to problem tylko w BMW? smieszą mnie takie wypowiedzi... A jak ktos zamowił bjeda ediszyn to ma być gorzej traktowany? Full wypas to klient innego sortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Taa bo bmw nie dobre i robi na złość. Bmw od zawsze na tle konkurencji ma dużo części zamiennych w tym do statych modeli. Od 15 lat jedyne na co czekałem to klapa do m3 csl bo robili na zamówienie a tak wszystko zawsze było. W mercedesie często trzeba czekać np uszczelke pokrywy zaworów czekałem 3 miesiące, na pokrywę zaworów 4 miesiące, na uszczelkę do vito 2 miesiące itd.

Co do nowych aut GLC coupe nie da się zamówić nie przyjmują zamówień. A45s CLA45s 6 miesięcy+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo to wszystko wkurzające jest, szczególnie jak zamówiłeś full wypas model.


Ja juz sie zastanawiam, czy zamiast następnej 7er nie trzeba będzie wziąć S klasę ..

 


hahah to idz do Mercedesa myślisz ze to problem tylko w BMW? smieszą mnie takie wypowiedzi... A jak ktos zamowił bjeda ediszyn to ma być gorzej traktowany? Full wypas to klient innego sortu?



IMHO nie ważne czy zamówiłeś m3 czy 318i, każdy powinien być tak samo traktowany ALE POWINNA BYĆ JAKAŚ INFORMACJA ZE STRONY BMW ... a to już kpina jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te fotele M tez moga przyjsc bez lędźwiowego ...tez mam full opcje 330i .:mad2:


U mnie opóźnienia gonią opóźnienia ...pod koniec grudnia zamowione ...

 

u mnie to samo - auto niby na produkcji - ale ten status trwa już 3 tygodnie

Może nie potrafią złożyć, albo części nie pasują do siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te fotele M tez moga przyjsc bez lędźwiowego ...tez mam full opcje 330i .:mad2:


U mnie opóźnienia gonią opóźnienia ...pod koniec grudnia zamowione ...

 

u mnie to samo - auto niby na produkcji - ale ten status trwa już 3 tygodnie

Może nie potrafią złożyć, albo części nie pasują do siebie :mrgreen:

 

Może dostaniemy budę 3 , środek 5, a zawieszenie z 7 :mrgreen:


Ja już powoli tracę cierpliwość :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Odebrał ktoś już może auto z hakiem/albo ma perspektywę takową?

Diler mi powiedział dziś że teraz to hak jest największym problemem i generalnie auto jest w pełni na on hold bez żadnej perspektywy.

Haki się skończyły na sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.