Skocz do zawartości

XHP Flash wrażenia


maly1270

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem po wgraniu Stage 3 . Muszę powiedzieć że różnica jest kolosalna , każdemu polecam wgranie XHP auto całkiem inaczej jeżdzi , nie przeciąga na biegach nie rzuca nie potrzebnie naprawdę super sprawa

Generalnie na początku próbowałem jeszcze podkręcić inaczej zmiany w górę i w dół , ale ostatecznie zostałem na fabrycznym Stage 3 tak jak przygotowuję to XHP

Naprawdę polecam każdemu kto ma skrzynię 6biegową , uważam że BMW powinno tak zestroić skrzynie jak to robi XHP

Polecam firmę w Poznaniu na Górczynie , gość poświecił mi dużo czasu (byłem u niego 5 razy) zanim stwierdziłem że to jest to co chce . Wszystkie zmiany robił w gratisie zapłaciłem tylko raz na samym początku

Ktoś ma pytania pisać na forum albo priv chętnie odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem , poczytałem trochę na internetach fajna sprawa stage 3 dużo fajnych bajerów np. nie przerzucanie biegów w trybie manualnym. No ale sporo kasy trzeba wywalić :roll:

Myślę że kasa warta wydania. Naprawdę o wiele przyjemniej się jeździ po mieście i w trasie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mocnym aucie stage 3 jest zbyt uciążliwe (szybkie przepięcia z odczuwalnym szarpnięciem)

 

Można się przyzwyczaić :D Pierwsze zmiany były dosyć mocne ,ale im dalej w las tym bardziej da się to nawet lubić. Na pewno tryb S nie jest do przemieszczania się w zagęszczonym mieście.


Od niedawna xhp jest równiez na iOS ,a wgrywać można również przez adapter wi-fi(typu MHD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To trzeba najpierw rzucić 149 eur na licencję, a później jeszcze 69 na mapy?


Prawie tysiaka cebulionów na lekką poprawę skrzyni, róznica jest warta tej ceny? Ile to kosztuje u pośrednika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przyzwyczaić Pierwsze zmiany były dosyć mocne ,ale im dalej w las tym bardziej da się to nawet lubić.

 

No można się przyzwyczaić ale widzę że masz benzynę.... może łagodniej przepina bo mniej NM niż u mnie w dieslu ?


 

Na pewno tryb S nie jest do przemieszczania się w zagęszczonym mieście.

 

Zgadzam się.

 

To trzeba najpierw rzucić 149 eur na licencję, a później jeszcze 69 na mapy?

 

Tak. Chyba że sobie wykupisz licencje (żeby móc wgrywać) a mape skrzyni zrobisz w programie "tuner pro".

 

róznica jest warta tej ceny?

 

W moim przypadku zdecydowanie było warto. Biturbo ciągnie mocno od dołu a skrzynia pieknie trzyma lockupa i nie miesza biegami jak to miałem w przypadku dużego single turbo i seryjnej skrzyni.

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć,
zastanawiam się nad wgraniem xHP Flashtool, chciałbym zmodyfikować moment zmiany biegów, zależy mi na tym aby przy jednostajnej jeździe obroty były wyższe niż obecnie (1200rpm to trochę nisko). Czy ta modyfikacja mi wystarczy?

Co wnosi dodatkowo wgranie gotowych map? Np. stage 1, stage 2 czy stage 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.