Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

@Krakus3 - kończę swój konfig dla G21 i proszę o podpowiedź w kwestii dwóch elementów wyposażenia jakie masz u siebie.

- Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej

- Zestaw głośnikowy HiFi.

Czy w Twojej ocenie szyby akustyczne dają rzeczywiście dużą różnicę i jest to wyraźna poprawa komfortu wewnątrz auta ?

Czy zestaw głośników hi-fi daje radę przy wyższych poziomach głośności i niskich dźwiękach (podbicie basów) ?


Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

szyby akustyczne bardzo wyraźnie redukują hałas zewnętrzny zwłaszcza w dwóch przepadkach :

1- jazda powyżej 130km/h, wyrażana redukcja szumu wiatru

2- stania w korku obok rury wydechowej ciężarówki

dodatkowym plusem szyb akustycznych to lepsze brzmienie jakiegokolwiek zestawu audio którego wybierzesz .


co do HiFi , miałem porównanie z podstawowym w 5er , 3GT i lepszym w Tiguanie , HiFi w G20 wygrywa z nimi zdecydowanie , brzmienie czyste i przyjemne , bass jak najbardziej na plus , oczywiście może być jeszcze lepiej mając HK , ale jak dla mnie bardzo fajna jakość , tylko jest jeden warunek : nie wolno oceniać jakość audio przed upływem 3 tygodni od odebrania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@Leeo w ASO chcą 850zł za wymianę odblasków w tylnym zderzaku - podobno trzeba zdejmować cały zderzak- na razie rezygnuję z pomysłu chromów w tylnym zderzaku , i skupię się na wymianę kół .

chętnie kupię Double- Spoke 771 style 17tki

jakby ktoś z kolegów miał dostęp do takich felg/kół , jedyne na allegro są nieaktualne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, drugi koniec Polski a tenperatura taka sama :) Droga z Augustowa do Suwałk :)

XZKY305.jpg

 

Jakim cudem osiągasz zasięg 500+ km przy mniej niż połowie baku? :shock:

 

To 518d, dzieki aluminiowej budzie i fajnej optymalizacji 1300km na baku to nie wyczyn, a srednie spalanie z 40tyś kilometrow mam 5,9. Natomiast najniżej 4,2 :) Dodatkowo jedzie jak 318i, co wedlug mnie jest naprawde dobrym wynikiem :) No i oleju silnikowego nie zjada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wielkie :cool2: dla ASO , 3 podpisy , ledwo zdążyłem wypić kawę a auto już gotowe . z tego co pamiętam Tiguan z silnikiem 1,4 TSI też miał pierwszą dolewkę gdzieś w okolicy 18 tyś .

@Leeo a klekot D jest bezcenne.. , za resztę zapłacisz kartą MC :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, drugi koniec Polski a tenperatura taka sama :) Droga z Augustowa do Suwałk :)

XZKY305.jpg

 

Jakim cudem osiągasz zasięg 500+ km przy mniej niż połowie baku? :shock:

 

To 518d, dzieki aluminiowej budzie i fajnej optymalizacji 1300km na baku to nie wyczyn, a srednie spalanie z 40tyś kilometrow mam 5,9. Natomiast najniżej 4,2 :) Dodatkowo jedzie jak 318i, co wedlug mnie jest naprawde dobrym wynikiem :) No i oleju silnikowego nie zjada ;)

 

Zacny wynik :cool2: Ja na dwóch bakach nie zrobie takiego :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakus dobry wybór, możesz zdradzić trochę info (zimówki, cena ?). Co do zegarów, te przynajmniej nawiązywały do stylistyki BMW, obecnym bliżej Śkody :)

 

Po bieżniku widać, że letnie trafił :) Dobrze, marzyły się i są, moja misja wrzucenia tu 18stek zakończyła się niepowodzeniem ;) A tak na poważnie to gratsy krakus!


Wehyr: zegary były takie w g20 i g30. Teraz bez LCP są takie skodopodobne jak kolega wyżej napisał. W nocy się jeszcze bronią, gorzej w dzień ;) można zobaczyć w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@wehyr czemu lipne ? mam nadzieję że nie porównujesz ich LCP bo byłoby nie sprawiedliwie :wink: , natomiast porównując do analogowych podstawowych w A4 i C klasa to zdecydowanie te w G20 są najładniejsze i mające najświeższy design -przynajmniej moim zdaniem

@AX77 kupiłem ich za 2800 cały komplet z oponami i czujnikami - są ściągnięte z g20 w Luxury Line , z przebiegiem 14500km , także wyglądają jak nowe razem z oponami , są na letnich Turanza , co do wyboru zimowych to trochę skomplikowana sprawa , ale o tym napiszę w innym dziale . co do nowych analogowych w G20 , dawno ustaliliśmy że pytanie pozostaje jedno : ile szklanek whisky musiał wypić inżynier projektant w trakcie pracy nad tym projektem ? :D

Dzięki @Leeo :) , zobaczymy jak będą wyglądać po złożeniu


ps: kto powiedział że spryskiwacze reflektorów są nie potrzebne ?, tak wyglądają reflektory po 30km jazdy w słonecznym zimowym dniu w mieście !

IMG-20201205-082119795.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.