Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Krakus, myślałeś o podmiance świateł na lasery?

Jak znajdę sponsora :mrgreen:

@randall bardzo mi się podobają pełno chromowane grilly BMW , może zostanę szczęśliwym posiadaczem takiego :D , co do kòł to raczej z konieczności a nie z przyczyń estetycznych , tak żeby zwiększyć szansę na pewniejsze prowadzenie powyżej 150, a do 16 Ecocontact y letnich i tak nie mam zamiaru wracać po zimie..fuuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę orientowałem się w temacie, tzn nie jestem elektronikiem ale korespondowałem z jednym specem od elektroniki i retrofitów i twierdził że taka podmianka to właśnie plug and play plus kodowanie. Jak mi się skończy gwarancja to sprawdzę na własnym aucie czy tak rzeczywiście jest i dam szansę temu elektronikowi. Ma bardzo dobrze opinie na Google od różnych osób którym robił retrofity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, czy aut, które ma mieć dołożone lasery ma asystenta świateł, bo to jest opcja, która dodaje się sama z laserami. Po drugie opłacalność całej akcji zaczyna być wątpliwa - zestaw używanych laserów to ponad 5 tys. do tego montaz, przeróbki i kodowanie i zaraz się okaże, ze wyjdzie prawie tyle co dopłata w konfiguratorze.
***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z dziura na kamere???

we wtorek powinno być, to zobaczymy co za rzeźbę

@Greivous taki piękny grill do wszystkiego pasuje :cool2: no może poza Luxury Line , bo tam za dużo błyszczących elementów jest

 

Doszedł? Ja dziś w końcu wrzuciłem m performance w g21, także jak byś potrzebował wskazówek to śmiało :) generalnie kroki, jak w filmach ma YouTube tylko trochę więcej siły trzeba użyć plus wykorzystać długi płaski śrubokręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z dziura na kamere???

we wtorek powinno być, to zobaczymy co za rzeźbę

@Greivous taki piękny grill do wszystkiego pasuje :cool2: no może poza Luxury Line , bo tam za dużo błyszczących elementów jest

 

Doszedł? Ja dziś w końcu wrzuciłem m performance w g21, także jak byś potrzebował wskazówek to śmiało :) generalnie kroki, jak w filmach ma YouTube tylko trochę więcej siły trzeba użyć plus wykorzystać długi płaski śrubokręt.

 

Gratulacje! A jak boczne mocowanie odpiales? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
fajna sceneria :D

Dziękuję :) , szkoda że taka słaba rozdzielczość , może na YT wrzucę filmiki następnym razem


grill jeszcze nie doszedł bo za duża paczka na pczkomat , powinien być dziś kurierem , nawet nie będę próbował samemu montować bo straszna psuja jestem , a wolę mieć stary grill w jednym kawałku :wink: , mój ukochany sprzedawca dzwonił wczoraj do mnie z informacją , że salon udostępni mi 3er na kilka godzin żeby sprawdzić stabilność auta przy większych kołach , to od razu zapytałem ile to będzie kosztowała wymiana grilla w ASO , pewnie dziś da mi odpowiedź. jak będzie powyżej 200zł to pójdę do lakiernika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na razie tak to wygląda od wczoraj :mrgreen:

IMG-20201119-132135759-HDR.jpg

w sobotę montaż - ASO 230 zł brutto, a siedzenie w poczekalni serwisu na przeciwko pięknych właścicielek BMW w pięknych fryzurach ,i drogich ubraniach gratis -

nie pokazuje go bo nie chce się pochwalić dopóki nie będzie założone , jest brand new , i to mnie nie pokoi , jak niepokoją mnie brand new Rolexy sprzedawane przez śniadych panów w okolicy stacji Termini w Rzymie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tak to wygląda od wczoraj :mrgreen:

IMG-20201119-132135759-HDR.jpg

w sobotę montaż - ASO 230 zł brutto, a siedzenie w poczekalni serwisu na przeciwko pięknych właścicielek BMW w pięknych fryzurach ,i drogich ubraniach gratis -

nie pokazuje go bo nie chce się pochwalić dopóki nie będzie założone , jest brand new , i to mnie nie pokoi , jak niepokoją mnie brand new Rolexy sprzedawane przez śniadych panów w okolicy stacji Termini w Rzymie :wink:

 

Powaznie tyle zaplacisz za montaz? To juz trzeba bylo nowy w aso wziac to by za darmo zalozyli ;) nie przeplacaj, to naprawde latwy temat dla lakiernika ;) Jak na grillu z tylu masz napisane czech republic to oryginal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tak to wygląda od wczoraj :mrgreen:

IMG-20201119-132135759-HDR.jpg

w sobotę montaż - ASO 230 zł brutto, a siedzenie w poczekalni serwisu na przeciwko pięknych właścicielek BMW w pięknych fryzurach ,i drogich ubraniach gratis -

nie pokazuje go bo nie chce się pochwalić dopóki nie będzie założone , jest brand new , i to mnie nie pokoi , jak niepokoją mnie brand new Rolexy sprzedawane przez śniadych panów w okolicy stacji Termini w Rzymie :wink:

 

Powaznie tyle zaplacisz za montaz? To juz trzeba bylo nowy w aso wziac to by za darmo zalozyli ;) nie przeplacaj, to naprawde latwy temat dla lakiernika ;) Jak na grillu z tylu masz napisane czech republic to oryginal :)

W ASO za darmo to można sobie na samochody, obsługę i właścicielki BMW w pięknych fryzurach popatrzeć.... mi za założenie kupionych u nich kół za 8500 zł powiedzieli 200 PLN.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie przesadzaj.

W ASO też można ponegocjować i mieć montaż za darmo.

Nie ma znaczenia czy ci liczą za założenie, tylko ile sumarycznie zapłacisz.

Jak uda ci się wynegocjować to będziesz miał w cenie montaż. A że bedzies zmiał nadal na fakturze montaż za 200pln to nie ma znaczenia.

Muszą mieć kazdą czynność wyfakturowaną i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.