Skocz do zawartości

Spotify w iDrive 7


meister2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Jak narazie tylko Apple Music ma pełna integracje tzn playlisty przewijane kółkiem przy kierownicy itp.

Spotify niby ma playlisty ale tylko paluchem z ekranu, z kierownicy działa tylko przód / tył jedna piosenka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwie niezależne rzeczy. W US można mieć aplikację Spotify w iDrive, wybieraną jako źrodło multimediów, a która jest po prostu niejako urządzeniem dla odtwarzania z telefonu, wymaga zainstalowanej aplikacji Spotify w telefonie.

W ConnectedMusic, jak wyżej zauważono - niedostępnej w Polsce (co potwierdza w infolinii polski oddział) Spotify jest zintegrowane w pełni i do odtwarzania nie wymaga telefonu z aplikacją i nie korzysta z transmisji danych via telefon, tylko z karty SIM w samochodzie. Nie mniej jednak, żeby skorzystać, trzeba mieć konto premium w Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest temat z tym samym tytułem, odsyłam:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=383167&start=15 :)


W skrócie, Spotify pojawia się w mediach jak zarejestrujemy konto MyBMW na bmw.de (albo co.uk podobno) i dodamy auto do "niemieckiego" konta MyBMW.

Jeżdżę tak od dawna, wszystko hula jak trzeba. Podgląd auta w myBMW też. I można kółkiem na kierownicy wybierać piosenkę z playlisty Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nie wytrzymałem 😛

Dodałem auto do konta Connected Drive UK - zaktualizowałem usługi - pobrał się spotify,

Następnie dodałem ponownie auto do konta Connected Drive PL - i Spotify jest nadal.

 

Muzyka przez natywne Spotify jest lepszej jakości/bardziej dynamiczna niż przez Spotify via Android Auto.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2023 o 07:16, luk_byd napisał(a):

Nie wytrzymałem 😛

Dodałem auto do konta Connected Drive UK - zaktualizowałem usługi - pobrał się spotify,

Następnie dodałem ponownie auto do konta Connected Drive PL - i Spotify jest nadal.

 

Muzyka przez natywne Spotify jest lepszej jakości/bardziej dynamiczna niż przez Spotify via Android Auto.

Ja robiłem tak samo tylko z niemieckim connected, niestety niektóre podcasty na aplikacji nie chcą się otworzyć, mimo że na telefonie i CarPlay działają, więc zrezygnował z premium

Edytowane przez siwyZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.