Skocz do zawartości

M340i M Performance Black Sapphire Metallic


vulnerarius

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne autko :cool2: .....ale na mój gust za dużo czarnego w czarnym :mrgreen: ....felgi tak jak by ich nie było ,wszystko się zlewa ,czarne felgi tylko do jasnego samochodu ,i na odwrót do czarnego samochodu tylko jasne albo chociaż jakiś grafit ,to moje skromne zdanie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

G20 to kocur, niesamowicie mi się podoba :oops: Twoja jest świetna, i jeszcze ten silnik :diabel_faja:

Czarny optycznie zmniejsza obręcz koła, więc tu również byłbym za jasnym kolorem, ale ogólnie jest KOSA, a raczej z tego co widzę na insta to SKALPEL :!:

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Felgi na grafit, bo w czerni ginie ten wzór. Ale to tylko jakby szukać na siłę gdzie by się przyyyyyeeeebaaać, bo normalnie autko jest mega!!! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Kolejny problem, chyba. Od jakiegos czasu slysze przy ruszaniu po dluzszym postoju, np po nocy w garazu, takie „pukniecie” w okolicy przedniego lewego kola. Byc moze jest tak od nowosci ale nie zwrocilem na to wczesniej uwagi. Wyczulony jestem na takie rzeczy, wiec zaczyna mnie to irytowac. Jak myslicie, klocki? Dodam, ze nie pojawia sie to pozniej w trakcie jazdy i po krotszych postojach, nie stuka nic w zawieszeniu i nie czuc niczego na kierownicy.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki i tak dotykają tarczy cały czas, czy autohold załączony czy nie.

Najprościej co zrobić, to rozebrać wyczyścić i złożyć, jak nie pomoże, to szukać dalej.

Pytanie jednak, czy to coś większego zmienia, bo jeśli temperatura na kole nie jest większa podczas jazdy, to może to być nie znaczące i po prostu przy następnym serwisie w ASO zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Profil g20_world na Instagramie na czyjąś prośbę (nie moją :P) zrobił akcję z pytaniem czy komuś też tak "stuka" z przodu po lewej. Odzew spory, widać kolejna wada. Podobno zawieszenie albo mocowanie silnika. Przejadę się do ASO.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

4000 km za mną. W zasadzie jedyne co mnie irytuje to to stukanie przy ruszaniu po postoju. Nie chciało mi się nawet z tym jeszcze jechać do ASO, załatwię sprawę przy okazji zmiany kół na zimowe.


A a propos kół. Dziś podróż w ulewnym deszczu, tryb Comfort, nawierzchnia w porządku... A te performance'owe Pirelli P Zero to jakiś syf, bo auto rzucało bokami przy każdym, nawet lekkim depnięciu na gaz.

Edytowane przez vulnerarius
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P Zero to jedne z lepszych opon. Po prostu są do szybkich aut, nie do 3er ;) Tego się nie zakłada do samochodu, którym planujesz jeździć na co dzień. Ja do M2 mam 3 komplety kół, na każdym inne opony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Znajomy który ma w M340i założone Michelin PSC jakoś nie narzeka w deszczu... Ja zazwyczaj jeżdżę na spiętych pośladach więc wrażenia na mnie to nie robi, gorzej jakbym się rozmarzył :lol:
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj Sławomir że m340i jest wolne. Bo nie jest. Jeśli tak to M3/M4 F80 też są wolne.

Noo, bardziej miałem na myśli, że to auto bez sportowego przeznaczenia. Nie zostawiasz sobie takiego samochodu przecież na weekendowe wyjazdy, tylko raczej tym latasz do pracy/na zakupy, to wtedy P-Zero przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te performance'owe Pirelli P Zero to jakiś syf, bo auto rzucało bokami przy każdym, nawet lekkim depnięciu na gaz.

To nie jest głównie wina opon tylko charakterystyki napędu i przebiegu momentu, który jest dostępny od samego dołu. W moim poprzednim aucie (audi S3 - moc i moment praktycznie takie same jak obecnie w m340i) też miałem p-zero i jazda po mokrym to było zupełnie inne doświadczenie. Co prawda nie dało się zarzucić tyłem, ale za to wczesne wciśnięcie gazu na wyjściu z mokrego zakrętu katapultowało samochód do przodu natomiast BMW od razu leci bokiem albo trakcja obcina moc, tak więc jest efektownie ale nie efektywnie. W zamian odwdzięcza się lepszym prowadzeniem na suchej nawierzchni. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o deszcz to polecam protenzy :) Lepszej opony nie mialem.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak się jeździ na 20tkach??

Myślę czy brać 18 czy 19, masz zawias m czy adaptacje?

Ogólnie zadowolony z osiągów?

Czy mając wybór wziąłbyś coś innego?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.