Skocz do zawartości

M340i M Performance Black Sapphire Metallic


vulnerarius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
To się nazywa symboliczny przebieg. U mnie 63k wczoraj minęło…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Przebieg niecałe 19000 km. Problemów żadnych. Pomału przymierzam się do cesji, bo koniec BMW CL przypada w lutym 2023.


Czy ktoś z Was nie miałby ochoty przejąć tego auta ode mnie? :)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem wyzej, chetnie


daj znac na pw, albo tel, zlapiemy sie

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Cesja dogadana i podpisana. Pod koniec miesiąca oddaję auto koledze.


Zdecydowanie powiem, że to było moje najlepsze BMW i najlepsze auto w życiu. Bezawaryjne, dynamiczne, wygodne, dobrze wykonane, dobre jakościowo.


M4 do odbioru w lutym/marcu :twisted:


Wątek będzie do zamknięcia po wrzuceniu "pożegnalnych" fotek ;)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czekamy z niecierpliwością na M4. Jeździłem niedawno takim i stwierdziłem mimo całej zajebistości tej fury, że się starzeję, bo na co dzień za te pieniądze wziąłbym jakiś dziadkowóz z pneumatyka, masażem w fotelach i topowych graniem. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kiedy zamowione M4?

U mnie termin odbioru był cztery razy przekładany aż musiałem kupić auto zastępcze bo wszystkie inne sprzedałem zanim w końcu M3 się wyprodukowało :)

Akurat ten model bardzo dużo zyskał na komforcie i da się tym jeździć na co dzień ogromna przepaść po F80. Jak masz m340 to nie odczujesz wielkiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zamawialem jakos w kwietniu. Ufam sprzedawcy, zawsze wszystko ogarnial na czas i nie obiecywal gruszek na wierzbie. Mowi ze jest slot na luty, to mu wierze :) Mialem zmieniac kolor na Individual, ale wlasnie przez to bym wypadl z kolejki i produkcje bym mial na maj/czerwiec, wiec odpuscilem.


A powiem Ci maly, ze jak jezdzilem i M3 i M4 to jednak jest przepasc do M340i, ale musisz ten czerwony pstryczek przy kierownicy nacisnac. W trybie comfort rzeczywiscie podobnie :)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamawialem jakos w kwietniu. Ufam sprzedawcy, zawsze wszystko ogarnial na czas i nie obiecywal gruszek na wierzbie. Mowi ze jest slot na luty, to mu wierze :) Mialem zmieniac kolor na Individual, ale wlasnie przez to bym wypadl z kolejki i produkcje bym mial na maj/czerwiec, wiec odpuscilem.


A powiem Ci maly, ze jak jezdzilem i M3 i M4 to jednak jest przepasc do M340i, ale musisz ten czerwony pstryczek przy kierownicy nacisnac. W trybie comfort rzeczywiscie podobnie :)

Tak ja mówię o comfort reszta to jednak spora różnica. M340i jest najlepszym autem codziennym jakim jeździłem ale M4 dużo lepsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

No i poszła… :( Przejechałem 21500 zarabistych km przez te 3 lata. Problem był na początku ze stabilnością i po korekcie zbieżności ustąpił. Drugi problem miałem z uszczelką dyfra, która została wymieniona na gwarancji. I tyle.


Pożegnalne fotki, nawet nie miałem jak jej umyć w taką pogodę.


055902b6a74df4d2de9569e0cbaa3360.jpg


260ef8bc9bfdef526ec088727992f583.jpg


Temat zamknę po Nowym Roku :)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Przejechałem 21500 zarabistych km przez te 3 lata.

 

To ledwo 7000 rocznie.

Ja 11 miesiąc i już 24000 pyklo... :mrgreen:

 

Ja mam w 25 miesięcy 19000km haha.



Tez niedługo na sprzedaż

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Gdzie tu sens kupowania nowego auta zeby przez 3lata zrobić 20tys. Strata prze potężna, ale kto bogatemu zabroni.

Ja nie rozumiem, po co Wy chodzicie do drogich knajp, przecież jak żona zrobi schabowego to się i bardziej najecie i taniej. Ale kto bogatemu zabroni.

 

:lol:


Zamykam!

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.