Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Są na allegro nowe welury ori do g20 za 300zł.

Ja ostatnio szukałem.do f06 kupiłem 2x zamiennik drogi welurowych i poszly do kosza bo były słabe i to samo z zamiennikiem gumowych w sumie 600zł do kosza. Ostatecznie kupiłem ori welurowe za 700 i gumowe za 500 ;) tak mimo wszystko jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę chęci :mrgreen:


https://allegro.pl/oferta/dywaniki-welurowe-poliamid-do-bmw-3-g20-g21-19-9424434766?utm_source=notification&utm_medium=cartWithPayment&utm_campaign=cef7b135-c856-4150-84eb-687c2d87cdd6&snapshot=MjAyMi0wMS0wM1QxOTo1Mjo1Ni40MDVaO2J1eWVyOzZjYTVkZTRmMTM4YTliZDNmODZlMTc0ZWIyOGYzYmQyMjg3ZmM3MmU2NWZkODNjMjJmZDU5ZTE0ZDY0NzBlNzI%3D


Teraz tak

Pani musi poprawić dywanik kierowcy i dywanik pasażera przód, są ciut za krótkie. Poprawi i prześlę mi do akceptacji, jeżeli będzie ok to będziemy mieli hit i będę je polecał w 100%


Wykonanie:

- przód dywaników taki jak oryginał, ten sam welur, ta sama jakość

- spód dużo lepszy bo GUMOWANY

- dodaje stopery, RZEPOWE , które sobie montujemy


jestem narazie mega zadowolony i czekam na poprawkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dywaniki nigdy nie pasują i nie leżą tak jak oryginał.

Dodatkowo często się odkształcają właśnie przez inny spód. Wg mnie nie warto.

 

No to ciekawe. Moje dywaniki ori poszly do firmy odrysuja moje i zrobia takie same :norty:


Beda lezec jak ori , bo juz samo wykonanie jest jak ori.



Zreszta ori dywaniki robine sa w polsce i mozna je spokojnie podrobic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie chce wam się pierniczyć z podróbami ?

Docinać, przmierzać, porównywać, mocowania dobierać, wysyłać, poprawiać itd itd

To wszystko żeby zaoszczędzić 150 zł ?

 

Dzisiaj sa za 300 pln na allegro bez fv, a jutro ich moze nie byc. Moj dywanik kierowcy po 15 tys juz w miejscu piety zle wyglada. Wiec jak mam kupowac co 15-20 tys dywaniki to wole jednak nie czekac na okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lekko wydeptany dywanik podczas jazdy nie psuje komfortu :lol: nie zaglądam pod kierownicę.

Ja je wymieniam tak co półtora sezonu - nie zależnie od marki. A pisanie że oryginalne są jakieś wyjątkowe niby w czym. Teraz mam pick up z allegro - wszystko działa idealnie. (nie było takich oryginalnych - były tylko gumowe ktorych nie nawidzę). Dla mnie niczym się nie różnią od tych z BMW. Wszystko pasuje działa. Dywan to dywan nie tworzył bym jakieś wielkiej filozofii. Tym bardziej że te oryginalne BMW są produkowane w PL. A nie w Dubaju przez księżniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.