Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

OK, ale jak wyłączyć światła w ogóle ???

W pozycji auto zapalają się dzienne lub krótkie zależy od pory dnia, kiedy auto wyłączysz OFF również po uruchomieniu zapalają się dzienne lub krótkie jak jest ciemno.

Nie można uruchomić auta bez włączonych świateł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nieoryginalne felgi warto rozważyć? Żeby w miarę wyglądały, a nie kosztowały więcej niż 3k za komplet. Rozmiar 18''.


Widziałem że często się przewijały Rial X10, jakieś jeszcze godne polecenia?

 

Napisz do gościa z felgi-niemieckie.pl.

Dobierze ci odpowiednie ET i jeszcze dostaniesz rabat jak powołasz się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, dzisiaj zauważyłem, ze w lewej lampie światło do jazdy dziennej wypadło z mocowania i opiera się o klosz. Myślicie, że jest szansa podpiąć to pod gwarancje czy raczej lipa?

Czasami jak kilka dni pada deszcz to obie lampy są lekko zaparowane

0f528b63217e7ecb9af59787cd3ad426.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyciszenie w trasie narzekać nie mogę, ale odkąd spadła temperatura mam wrażenie, ze szyba albo drzwi są niedomknięte. Słychać bardzo mocno przejeżdżający obok samochód, szczególnie na postoju. W trasie dalej jest Ok, szum jakoś się nie zwiększył. Co może być powodem? Uszczelka stwardniała? Cos z tym można zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Masz dywaniki gumowe czy welurowe?

Wszystkie kratki nawiewów otwarte?

filtry nie są zawalone przez tak krótki okres czasu, auto musiałoby w lesie stać wieczorem a rano po pustyni jeździć, aby to zawalić.

Na bimmerpost czytałem, że ktoś robił upgrade softu i dystrubucja rozdzielanego powietrza się zmieniła i nie ma problemu.

Edytowane przez Ponta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyciszenie w trasie narzekać nie mogę, ale odkąd spadła temperatura mam wrażenie, ze szyba albo drzwi są niedomknięte. Słychać bardzo mocno przejeżdżający obok samochód, szczególnie na postoju. W trasie dalej jest Ok, szum jakoś się nie zwiększył. Co może być powodem? Uszczelka stwardniała? Cos z tym można zrobić?

spray za 5 PLN silikon w spray lub inny specyfik do uszczelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dywaniki gumowe czy welurowe?

Wszystkie kratki nawiewów otwarte?

filtry nie są zawalone przez tak krótki okres czasu, auto musiałoby w lesie stać wieczorem a rano po pustyni jeździć, aby to zawalić.

Na bimmerpost czytałem, że ktoś robił upgrade softu i dystrubucja rozdzielanego powietrza się zmieniła i nie ma problemu.

 


Kratki otwarte, dywaniki welurowe, najnowszy soft :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś uchwytu na zagłówek na telefon dla dziecka do G20 , polecicie coś?

Ja zazwyczaj wchodzę na Allegro i szukam czegoś niby-markowego (produktów od firmy co ma chociaż kilka produktów na rynku). Wpisz "uchwyt zagłówek" w wyszukiwarkę ofert. Aktualnie widzę uchwyty: Baseus, ROCK oraz HOCO.


Ponad rok temu kupiłem 2 x ROCK po ~80 zł i patrząc na aktualne oferty teraz też bym chyba je wybrał.


Plusy:

1. Duży zakres regulacji pozycji

Minusy:

1. Lekko skrzypiąca sprężyna (słychać przy wkładaniu tabletu)

2. Dwa razy musiałem dokręcić śruby od regulacji pozycji (imbus w zestawie)


Sprawdź oczywiście czy telefon wpasuje się w zakres pracy ramion.


Baseus też wydaje się względnie OK firmą, mam od nich jakieś kable i są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po odpaleniu silnika wyświetliło mi się powiadomienie o treści: Napęd, skontaktuj się z serwisem, można jechać dalej i pojawił się symbol klucza. Przejechałem 5 km i po ponownym odpaleniu silnika powiadomienie zniknęło. Spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.