Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Nie będzie.

Funkcja hamowania to znaczy że jak obniżysz zadaną prędkość np o 30 km/h to samochód użyje nie tylko przepustnicy ale i hamulców żeby ją uzyskać. Utrzymywanie odległości występuje w wyższym wariancie.


Edit: kolega był szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Czyli na zwykłym ustawię 140km/h nie będę naciskał gazu i on cały czas będzie podążał to 140km/h, nagle samochód przede mną zwolni ja nic nie zredukuję i wypadek. Nie rozumiem, dlaczego w takim razie jest tam napisane z funkcją hamowania. Chodzi o to że ręcznie na tempomacie mogę zmniejszyć prędkość tak?? Wybaczcie proste pytania, ale dopiero kupuję auto nowszej generacji pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Czyli na zwykłym ustawię 140km/h nie będę naciskał gazu i on cały czas będzie podążał to 140km/h, nagle samochód przede mną zwolni ja nic nie zredukuję i wypadek. Nie rozumiem, dlaczego w takim razie jest tam napisane z funkcją hamowania. Chodzi o to że ręcznie na tempomacie mogę zmniejszyć prędkość tak?? Wybaczcie proste pytania, ale dopiero kupuję auto nowszej generacji pozdr

 

Żeby osiągnąć to co mówisz, to musisz wybrać conajmniej aktywny regulator prędkości z funkcja stop&go (bodajże tak się nazywa w konfiguratorze) lub systemy asystujące kierowcy professional - tam jest rozszerzony tempomat adaptacyjny


I tak - w tym bazowym - możesz tylko sam ręcznie zmienić prędkość i samochód Ci do niej dohamuje. Tak jak koledzy Ci napisali w poprzednich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może listwy ozdobne Mesheffect i mógłby wrzucić fotki? Bo byłem w kilku salonach i nie mam pewności, które to są Mesheffect, a które Tetragon.

I czy któś może ma wiedzę na temat różnicy pomiędzy skórą Vernasca Black a Merino Black? Która jest bardziej wygodna i miękka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może listwy ozdobne Mesheffect i mógłby wrzucić fotki? Bo byłem w kilku salonach i nie mam pewności, które to są Mesheffect, a które Tetragon.

I czy któś może ma wiedzę na temat różnicy pomiędzy skórą Vernasca Black a Merino Black? Która jest bardziej wygodna i miękka ?

ja miałem w swoim tetragon teraz mam mesheffect i te wyglądają dużo lepiej zaraz podrzucę zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących Spotify.


W aucie najnowszy soft, w media nie mam Spotify. Czy to normalne?


Spotify mam w Apple Carplay, Iphone połączony bezprzewodowo - dźwięk ze Spotify jest słabej jakości, jakby leciał bez korektora. Czy można coś z tym zrobić?


Na YT widziałem, że ludzie mają Spotify bezpośrednio w media, u mnie brak.


Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotify bezpośrednio w mediach nie jest dostępny w Polsce z tego co wiem, tylko przez CarPlay.

A jakość dźwięku ze Spotify niestety szału nie robi, w porównaniu do Apple Music czy Tidala jest bardzo kiepsko. Jeśli wydaje Ci się, że jest gorzej niż powinno być, to popatrz jeszcze w ustawieniach w aplikacji na telefonie czy nie masz włączonego jakiegoś oszczędzania transferu czy po prostu niskiej jakości. Może masz też ściszony dźwięk w samej aplikacji (to też w ustawieniach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy g20 mozna wyposażyć w podgrzewaną szybę? W x1 przedlift nie mozna bylo. Jak to u Was wygląda w zimę? Co robicie z zamarznięta szybą? Nawiew chyba slabo sie sprawdza Jesli nie można to wtedy sprawdza się ogrzewanie postojowe?

 

skrobaczka-do-szyb-lopatka-skrobak-do-usuwania-lodu-91032.jpg

 

:D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może konfigurację z czarną Merino pakiet rozszerzony + Sensatec na desce rozdzielczej i byłby chętny zrobić zdjęcie jak to wygląda?


Czy wiecie jak długo BMW Advanced Car Eye 2.0 jest w stanie nagrywać na postoju? I czy jest możliwość podglądu widoku z kamer real time na telefonie? Czy montaż tej kamery wiąże się z rozbieraniem pół samochodu? I czy jakoś nagrań jest dla Was wystarczająca?


Czy ktoś może montował kamerę BlackVue DR900X-2CH 4K z power bankiem oraz modułem LTE i czy mógłby polecić, któreś ASO i podobno pytanie, czy montaż wiąże się z rozbieraniem pół auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.