Skocz do zawartości

Kolory X5


marek77o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Panowie, czy ktos ma kolor inny od białego ? :)

Ciekaw jestem waszych opinii odnośnie koloru lakieru do X5, zwłaszcza w Arctic Grey. Zdjęcia słabo oddają pewne niuanse a podobno ten (i nie tylko ten ) potrafi wyglądać zupełnie inaczej w zależności od oświetlenia i warunków pogodowych.


Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja widzialem sporo w granacie, zreszta chyba najbardziej popularny kolor i jak dla mnie ten kolor tez jest bardzo OK. Jakbym sam kupowal to mocno bym sie nad nim zastanawial, ewentualnie czarny lub szary ale szarej jeszcze na zywo nigdy nowej x5 nie widzialem. Biale widzialem i jakos mi nie lezy na tym aucie chociaz np moja zona lubi auta w bialych kolorach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najwiecej jest granatowych, białych i czarnych. Na żywo widziałem tylko raz Szary Arctic Gray.


Na forum US gdzieś mi się o oczy obiło ze to u nich kolor limitowany dla aut z pierwszych wypustów i późniejszym czasie ma być u nich niedostępny.


W tym kolorze robili prezentacje X7 czy nowej 7er.


Nam się bardzo spodobał, jutro pierwszy taz zobaczymy go „na czysto” i świetle dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny lakier na X5 niejedno ma imię, a w zasadzie trzy: czarny zwykły, czarny smolisty (carbon black) i czarny szafirowy (black sapphire). Mnie najbardziej odpowiada carbon black z granatowymi metalicznymi refleksami w świetle - dostępny jest tylko z M pakietem. Poza tym te lakiery metaliczne są podobne twardsze niż te podstawowe. I to może być prawda, bo arctic white, który mam teraz ma już kilka odprysków nie wiedzieć skąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie foto :-) , dla mnie kolor mega...w słońcu jasny oliwkowy, w cieniu raczej brąz, a wieczorem bardzo ciemn..kolor właśnie z prezentacji nowej x7, bałem się tego koloru jak cholera bo w konfiguratorze wyglada conajmniej dziwnie.Moze mam dziwne wyczucie gustu ale świadomie nie wziąłem mpakietu bo wtedy jest mocno ograniczona liczba kolorów, a czarnych, białych czy granatowych jest jak przysłowiowych psów :-).

P.s-jak tu dodać fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotkę dodasz przez serwis zewnętrzny , ja dodaje przez fotosik.pl , jest pełno podobnych.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko u nas zmienili . Albo maja kiepskiego tłumacza ;) podobnie jest z listwami wewnętrznymi z topoli. Musiałem się naszukać bo gdzie indziej o tym piszą w konfigach a u nas to jakies „ brązowe drewno” i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wrzucaniu zdjęć zaznacz „fora dyskusyjne” wtedy zdjęcia będą od razu otwarte na forum nie tylko link.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.