Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

... tak dużo kombiaczy jeździ, toż to auto dla tatusia z wąsem :lol:

Tatusiem jestem, wąsa nie mam niestety ... wyłamuję się z tego schematu :mrgreen:


sOnar , przemyśl sprzedaż samochodu ...

 

uwierz, że nie każdy chce mieć M5, choć mógłby mieć M5 w innym kolorze na każdy dzień tygodnia

 

sOnar uwierz nie każdy chce mieć 540i ... Mógłbym mieć - a nie mam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... tak dużo kombiaczy jeździ, toż to auto dla tatusia z wąsem :lol:

Tatusiem jestem, wąsa nie mam niestety ... wyłamuję się z tego schematu :mrgreen:

+1


Odgryzę się @Slawomir ;-) SUVa się kupuje dla innych, aby wiedzieli ze mnie stać. Kombi kupuje sobie bo to ja zwykle prowadzę :norty:


Kupiłbym SUVa wielkości X3 (szerokość, wysokość fotela) z komfortem i wyposażeniem X5 (zawieszenie, fotele). Widocznie jestem zbyt małym targetem i nikt takiego nie zrobił. Zostaje albo zbyt niskie do wsiadania kombi, za długie i urodziwe inaczej 6gt, albo All Terrain/Allroad. Ale wtedy trzeba by zmienić forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz komfort i rozmiar X3 to chyba RR Velar? Oglądałem i jeździłem kilkoma Rangami, niestety buja to za bardzo jak dla mnie, ale Velar wyglądem i wyposażeniem zrobił na mnie wrażenie.


Co do SUVa, komfort patrzenia z góry bardzo mocno ułatwia wyprzedzanie i jak raz tego spróbowałem, to zakochałem się na zawsze :D Teraz niestety ubolewam, bo jak VW Cayenne oddałem żonie, to nie znajdę już uzasadnienia do dwóch dużych SUVów w domu :D Może więc coś w tym jest, że przynajmniej niektóre SUVy kupuje się dla kogoś :P


Generalnie każdy bierze to co lubi, dla mnie linia sedana w 5er jest genialna, podobnie jak w 7er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam wąsa i brzucha, a mam g31.:)

Przed zakupem jeździłem 3 tygodnie f15. Dla mnie komfort tego samochodu ze sportowym zawieszeniem (a tylko takie było dostępne w M-packu) był nie do zaakceptowania.

No i nie chciałem kolejene 3 lata jeździć następną F-ką. G05 jeszcze nie było.

Testowałem q7, ale lag po dodaniu gazu dyskwalifikuje wszytkie AUDI post WLTP.

Na Panamerę portfel za chudy.

No i znów padło na kombi. A to dlatego, że do kombiaka wrzucam rower MTB 29cali bez odkręcania koła.

Także każdemu według potrzeb.

Dla mnie 8 grand coupe wcale nie ma takiej super linii. Uważam że liftbacki w stylu A7, Panamera czy 4door są ładniejsze. No i nie chcę płacić wyższej ceny niż za 7er za coś co powinno nazywać się 6 grand coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz - rzecz gustu.

Mam dakote, jest trwała, choć pasażerowi udało sie uszkodzić.

Zamieniłbym na nappe ze względu na jej miękkość i zapach w nowych autach. Twardość dakoty przeszkadza mi najbardziej w ... zagłówku. Osobiście rozwazalbym dakote w fotelu standard i sport, przy komfortach nappa lub wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz - rzecz gustu.

Mam dakote, jest trwała, choć pasażerowi udało sie uszkodzić.

Zamieniłbym na nappe ze względu na jej miękkość i zapach w nowych autach. Twardość dakoty przeszkadza mi najbardziej w ... zagłówku. Osobiście rozwazalbym dakote w fotelu standard i sport, przy komfortach nappa lub wyzej.

 

A jak trwałość skoro jest bardziej miękka? Nie odkształca się, nie ma załamań i pęknięć?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem dakotę, teaz mam nappę. Odp. tak warto dopłacić.

Po 80k km pjawiło się delikatnie przetarcie na boczku kierowcy, ale przy tym przebiegu na dakocie w fotelach sportowych przetarcie było już większe.

Ja staram się czyścić i konserwować fotele raz na 2-3 miesiące. Oprócz wspomnianego delikatnego przetarcia fotele wyglądają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to się potem kończy. Ja mam sedana i nie mam żadnego problemu, aby zmieścić 2-3 rowery, bagaże na 2tyg, do 5 osób, itp itd. Po prostu zostawiam 7er w garażu i pakuje wszystko do SUVa :D


Trzeba pamiętać, jak coś jest do wszystkiego jak kombi, to potem wygląda jak kupa :8) :lol:


Swoją drogą, słyszał ktoś coś o reakcjach na te lampy ze Skody w lifcie? Zastanawia mnie, czy będą to liftować na szybko jak kilka poprzednich pomyłek, typu lampy w F20 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje... A nie każdy może sobie pozwilić na dwa duże/drogie auta...

Dla mnie tył nowego Cayenne też wygląda jak kupa.

Liftingu, liftnigu robić nie będą. Lifting F20tki zrobili po 4 latach od wprowadzenia, czyli standardowo w połowie życia modelu, a nie na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to się potem kończy. Ja mam sedana i nie mam żadnego problemu, aby zmieścić 2-3 rowery, bagaże na 2tyg, do 5 osób, itp itd. Po prostu zostawiam 7er w garażu i pakuje wszystko do SUVa :D


Trzeba pamiętać, jak coś jest do wszystkiego jak kombi, to potem wygląda jak kupa :8) :lol:


Swoją drogą, słyszał ktoś coś o reakcjach na te lampy ze Skody w lifcie? Zastanawia mnie, czy będą to liftować na szybko jak kilka poprzednich pomyłek, typu lampy w F20 :mrgreen:

 

Masz SUV'a ? :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, tak czytam nic nie wnoszące do życia wpisy kolegów, to sam też coś dodam...


Hm... czy Cayenne to taki duży SUV? Chyba nie za bardzo, co prawda mam w głowie bliźniaczego Tuarega, ale w Turku to za dużo miejsca nie ma... spokojnie porównałbym ilość miejsca do G31.

Osobiście wolę zdecydowanie bardziej bryłę kombi np. G31 niż Suva typu Cayenne czy w ogóle inne Suvy - dla przykładu nowe X5 też nie podoba mi się i koniec. Ale to nie zaczepka, tylko moje zdanie, a to rzecz gustu. A już nowa trójka w kombi jest dla mnie kapitalna. A mam sedana, bo... też mi się podoba nie mniej niż kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś nie pykło, jak muszę tłumaczyć ironię i żarty :?


Każdy kupuje to co lubi, mi się zawsze kombiki kojarzyły z wózkiem dziecięcym i nie bez przyczyny BMW nie robiło M5 touring. SUV ma dużo przewag nad kombikiem, a dodatkowo takie np. X6 jest duuużo ładniejsze ;) Ale to tylko moja opinia, z którą część się zgadza, część nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34 M5 Touring powstało 900 szt.

E61 M5 Touring powstało 1025 szt.

Pracują nad m3 Touring.

A w Audi RS6 tylko a Avant.


Mi też Touring kojarzy się z wózkiem i do tego był mi potrzebny.:)

Do tego rower MTB, Snowboard, Kite, itd. Plus min. 25k km rocznie po autostradach w Niemczech, gdzie lepiej czuję się w kombi.

Każdemu według potrzeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.