Skocz do zawartości

Mój samochód marzeń- M3


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
wszystkie mody na plus. znaczki bym zostawił w oryginalnych barwach :8) co do koloru wydechu to jedna i druga opcja w tym aucie jest super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem seryjnie czarne końcówki wydechu w m3 i wyglądały (jak dla mnie) dużo lepiej od chromu.

 

Ale tylko jeśli auto jest białe....w reszcie kolorów wygląda słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie żadne aftermarketowe a ori kosztują straszne pieniądze, wiec do póki nie będę 100% pewien, że chcę czarne pozostaną te, tym bardziej, że są jak nowe.

znaczki bym zostawił w oryginalnych barwach

Tak tak, znaczki zostają ori, tylko emblemat ///M3 z klapy zamiast chromu miałby być czarny, ale to też raczej pod wydech czarny. Jeśli zostanie chrom to i znaczek tez fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sztos <3

Dziękuję Randal :oops:


Cieszę się, że Wam się podoba. Dziękuję wszystkim za komenty, w razie zastrzeżeń proszę się nie krępować :lol:


Ździebko drażniła mnie pomarańczowa poświata kierunkowskazów, mieniłem więc żarówki na ledowe. Jest fajnie czysto, zupełnie biało a w bonusie lepsze światło.


Przed i po zatem


AhY596G.jpg


EsyDUTQ.jpg


a1zGPDt.jpg


Dodatkowo zabrałem M-kę na dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe. Zdecydowałem się na Autowatch Ghost.

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dobrze siadły te czarne felgi. może lotkę na czarno dla kontrastu? albo najlepiej carbonową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze siadły te czarne felgi. może lotkę na czarno dla kontrastu? albo najlepiej carbonową ;)

Początkowo chciałem M Performance cf, ale na razie podoba mi się jak jest, subtelnie. Może w przyszłości jeśli się znudzi.

Intensywnie rozmyślam nad splitterem, ale raz mi się podoba z dokładką a raz oem look :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie! Koło siadło idealnie :cool2: Z kierunkiem też krok w dobrą stronę, ta pomarańczowa poświata nie pasowała do niczego, a dodatkowo postarzała wizualnie auto :P

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to nie trze, to pewnie magia M3. :mrgreen:

Tak wyglada? Na moim e93 było 3mm oddechu między oponą a błotnikiem Tu na M3 zakładają większe dystanse, ja mam 12mm

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

miażdży suty :D

nie wiedziałem,że był taki schowek. u siebie zastąpiłem popielniczkę szufladką. trochę bardziej pojemna niż ten schowek,ale bez pokrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dechromizacji ciąg dalszy :D Czarny znaczek ///M3 w idealnie tym samym miejscu


OKEZKuv.jpg


i1tGxBH.jpg


IXZbnlQ.jpg


tLzrBll.jpg


Zdobyłem oryginalne końcówki wydechu, które wyjechały na malowanie czarny połysk. Zostanie usunięty chrom, następnie podkład zinc żeby ostatecznie dostać czarnym proszkiem. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w benzynie farba nie przezyje.... to trzeba robic powloke pvd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.