Skocz do zawartości

Mój samochód marzeń- M3


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna sztuka
Pięknie!
Piękna !!!!!

:cool2:

 

No tu już powoli nie ma co dokładać.

 

Do założenia zostały tylko końcówki wydechu i to jest wszystko co było w planie. Z oryginału pozostały karbonowe obudowy lusterek tylko, których nie chcę.

Można by dołożyć jeszcze carbonowe dokładki progów i tylnego zderzaka, ale nie jestem przekonany, łatwo przedobrzyć. Muszę zobaczyć na żywo


jedno z dystansu


jov3D4z.jpg

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:shock: Tego nie da się zepsuć! Myślę, że to jedynie kwestia gustu właściciela. Carbonowe lusterka nadałyby agresywności, ale tak też jest zaj eb iście :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to rzecz gustu. Nakładki lusterek miałem na F kiedyś, były ok, ale cieszyłem się bardziej jak wróciłem do białych po pewnym czasie.

O tym, że łatwo przesadzić mam namyśli dokładki do progów i tylnego zderzaka. Na zdjęciach nieźle, ale sam nie wiem, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Bajka :cool2:, teraz do garażu pod koc niech przezimuje do wiosny....moja już zapadła w sen zimowy .... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie życie jest za krótkie :nienie: :wink: Zimy tu praktycznie nie ma, śnieg może się w ogóle nie pojawić a temperatura poniżej zera rzadko spada, więc tym bardziej użytkuję cały rok :norty:


Tymczasem mineral white w słońcu


U8IdcZE.jpg

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
piękna ta biel! najlepiej mieć możliwość radości z jazdy cały rok! u nas niestety pogoda trochę inna,na drogach syf i w sumie się nie dziwię,że niektórzy na zimę pod kocem trzymają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas niestety pogoda trochę inna,na drogach syf i w sumie się nie dziwię,że niektórzy na zimę pod kocem trzymają ;)

Zgadza się, w Polsce pewnie też bym zagarażował na zimę, to zdecydowanie nie najlepsze auto na śnieg, no i lepiej nie narażać się na kolizje.

Tu też oczywiście są tacy co w zimie nie używają, zwykle na północy kraju zimy wyglądają bardziej jak w Polsce. Ja nawet nie zmieniam opon na zimowe bo sensu nie ma. Ostatnio nawet na grupie m3 na fb koleś chwalił się że zrobił uwaga! niespełna 500 mil w rok :shock: :lol: To jest już najnormalniejsze marnotrastwo :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Też uważam,że jak jest sucho to można i w grudniu jeździć. Na śnieg i deszcz trzeba inne auto kupić, bo wiadomo eMki szkoda :)

Czasem w lato auto musi złapać tydzień lub dwa postoju, bo może w kółko padać i jest syf na ulicy. Nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to ma łeb, wartość tego auta ciągle rośnie w tym wypadku :D

Jeszcze nie rośnie, co najwyżej mniej traci na wartości względem tych używanych, bądź ewentualnie nie traci, ale tendencja jest wciąż spadkowa. Sporo się na angielskich grupach dyskutuje o tym czy e92 będą szły z ceną w górę. Większość twierdzi, że jeszcze przez rok- dwa będą nieznacznie spadać i potem ceny powinny górować, tak jak to się dzieje z e36 czy e46. To są tylko spekulacje właścicieli, ale nie ma co się oszukiwać, że e92 to nie e30, zostało ich wyprodukowanych dużo więcej.

Osobiście nie podchodzę do posiadania m3 jako inwestycji, ale uważam, że kiedyś w dobie elektryków to będzie fajny klasyk.

Zdecydowanie lepszą inwestycją jest nieruchomość w tym wypadku jeśli mowa o zyskach ;)

 

Czasem w lato auto musi złapać tydzień lub dwa postoju, bo może w kółko padać i jest syf na ulicy. Nie ma reguły.

Mój jest zawsze nawoskowany i myty co weekend, więc tak naprawdę syf mu nie groźny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku m3 to daily i ruszam czy pada czy nie. No chyba, że auto czyste i weekend wtedy nie chcę brudzić i wybieram Xa.

Ale ja tam z deszczu nawet czasem się cieszę odkąd założyłem ps4s :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

świetnie, hosting na którym przechowywałem zdjęcia padł i się zamknął bez jakiejkolwiek informacji :duh: Zdjęć oczywiście nie przechowywałem, więc traci się historia galerii :(

Możecie mi polecić coś sprawdzonego na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imgur. Nic lepszego i pewniejszego nie znajdziesz.

Dziękuję

Na próbę więc


Yv7OkOw.jpg


eRMmFfs.jpg

 

FOTY wrzucaj tutaj epvpimg.com, ja tam wrzucam6 lat i nigdy zdjęcie nie znikało, na

imgur znikna ci za rok

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury imgur działa już kilka lat bez żadnego problemu.

 

 

Imgur keep images for ever as long as they are receiving at least 1 view every six months. If they are not they may be deleted to save space. Popular images and those shared on Imgur will probably meet this criteria due to becoming viral and being better accessible.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.