Skocz do zawartości

Mój samochód marzeń- M3


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Użyłem pasty do polerowania metalu Autosol i metalowej wełny w postaci pada. Na koniec jednak pomogłem sobie polerką do lakieru :cool2:

 

Dzieki - kupilem autosol pare dni temu ale zwykla szmatka to niewiele daje. Sprobuje dokupic ta stalowa welne 0000



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
wszystko mi się podoba na tych zdjęciach! nawet te najazdy. muszę sobie takie sprawić :) widział ktoś coś takiego w PL? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem pasty do polerowania metalu Autosol i metalowej wełny w postaci pada. Na koniec jednak pomogłem sobie polerką do lakieru :cool2:

Super wyszło, ale na mokry asfalt już nie wyjedziesz - szkoda będzie :norty:

Podbije jeszcze do zdjęć z poprzedniej strony. Ta myjka to KARCHER K7 ? Jak Ci się ona sprawuje? Nadaje się do "mycia bezdotykowego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona galeria <3 weź jakiegoś instagrama ogarnij dla tej piękności !

dziękuję :oops: :8) insta jest ( @skiba_m3 ), ale tu umieszczam więcej

wszystko mi się podoba na tych zdjęciach! nawet te najazdy. muszę sobie takie sprawić :)

:lol: cieszę się. Najazdy nakupiłem celowo do tego zadania. Ciężko u mnie o solidnych mechaników, wolę zrobić sam to co mogę. Ostatnio za zmianę tamtych nieszczęsnych końcówek, po znajomości, zapłaciłem £80. Najazdy kosztowały £48 z darmową dostawą- czysty zysk :norty: :D

sztos :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :mrgreen:

Super wyszło, ale na mokry asfalt już nie wyjedziesz - szkoda będzie :norty:

Podbije jeszcze do zdjęć z poprzedniej strony. Ta myjka to KARCHER K7 ? Jak Ci się ona sprawuje? Nadaje się do "mycia bezdotykowego"?

Eee tam szkoda mówiąc szczerze on nie wyglądał żle jak na niemal 7 lat, dobre czyszczenie i byłby jak nowy, więc obstawiam, że efekt się utrzyma długo. Dodatkowo go nawoskowałem, czy to dobrze czy nie to nie wiem :lol:

Co do myjki to K5 o ile pamiętam. Czy się nadaje to nie wiem, ale czy to nie zależy bardziej od produktów ewentualnie ciśnienia, a ta ma zdaje się 145 bar. Ja kupując wybrałem starszy model, mimo, że nowy już był na rynku. Mój ma szpulę na wąż co bardzo ułatwia przechowywanie :)


AD2vEWr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się nadaje to nie wiem, ale czy to nie zależy bardziej od produktów ewentualnie ciśnienia, a ta ma zdaje się 145 bar.

Czyli się nadaje. Mój B&D ma 90 i się nie nadaje :mrgreen:

Czego to używasz? Działa to? Bezpieczne dla lakieru? Nie zjada wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam aktywnej piany ADBL Yeti ---> https://www.adbl.eu/produkty/adbl-yeti-cherry-icecream/

Ta piana naprawdę dobrze rozpuszcza brud a jeżeli chodzi o wosk, to nic się z nim nie dzieje - długo kropelkuje. U mnie piętą achillesową jest za niskie ciśnienie podczas spłukiwania :|

Co do piany to wiele zależy od pianownicy. Na firmowej B&D był dramat, kupiłem inną u majfrenda i działa fenomenalnie a piana faktycznie jest jak gęsta śmietana :norty:

Pianownica z Wuhan :wink: https://pl.aliexpress.com/item/32931288368.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5d6e5c0fOHHJhb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sama piana auta Ci nie umyje nigdy. Ja używam Yeti też, używałem Shiny Garage i nawet z ciśnieniem większym wszystko nie zejdzie, nawet ze świeżo nawoskowanego auta.

Do karchera jak juz zakupisz najlepsza pianownica to KA ponoć, ja mam taką już 4 lata i wciąż daje radę.


ySuxWOO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sama piana auta Ci nie umyje nigdy.

Oczywiście, że nie. Dlatego napisałem o "bezdotykówce" , spłukaniu auta z wierzchniej warstwy brudu. Po czymś takim zawsze zostaje mgiełka syfu na lakierze - wystarczy palcem przejechać i doskonale to widać. Jeżeli mowa o myciu to tylko dwa wiadra :)



Świetna jest :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
M-ki się nie psują :P więc pozostaje robienie zdjęć jak z prospektu ........... nie to co "stary diesel" bo zawsze coś :norty: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pozostaje mi spalić buraka :oops: (chyba tak się w podsawówie mówiło :lol: )

Nie potrafię tagować :duh: , więc ogólne senks :8)


Ps. Będzie szansa na naprawę, aku "jedną nogą w grobie" :mad2: , ori w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to co to za dressing do opon masz?

Auto myte było dzień wcześniej i niczego nie nałożyłem. To jest no name, kupiłem bańkę 5l z ebaya z 5-6 LAT temu i mam jeszcze dobre 1/3 :lol:

Ps. Ja lubię jak błyszczy- Jestę wieśniakię? :oops: Fakt ten produkt trzyma niemożliwie a zapewne jest lepszy od czołowych producentów. Na dodatek cena był śmieszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.